Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ingyen letölthető levélpapír keretet keresek ballagásra.Aki tud kérem segítsen fórum

Ingyen letölthető levélpapír keretet keresek ballagásra.Aki tud kérem segítsen (beszélgetős fórum)


11. k.tünde78 (válaszként erre: 10. - Manul)
2010. jún. 2. 20:23

Van,viszont egyik sem volt az igazi.

sikerült már a szerkesztés s,szerintem egész jó lett.

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.

Az okos ötleteket azért továbbra is várom,hátha másoknak is hasznos lesz ez a fórum és a jó tippek.

10. manul (válaszként erre: 1. - K.tünde78)
2010. jún. 2. 15:24

Szia!

Microsoft Office Publisher-ben nagyon sok sablon van.Ha van ilyen programod nézd meg!

9. k.tünde78 (válaszként erre: 8. - 40163fd81d)
2010. jún. 1. 22:03
Sajnos a szülők így is sokalják azt az összeget amit bekell fizetni,sőt lesz aki nem is tudja majd kifizetni a balaggási cucc ráeső részét,Szóval jelenleg is az Én pénzem áll az egészben,nem akarok már többet költeni pluszban rá.Mint írtam a pausz is pezsgő színű,a többit nem igazán akarom olyan nagyon színesben a lényeg,hogy inkább mutatós és szép formázású,szerkesztésű legyen,erre elég az Én patronom is.Azért köszönöm a tippet,ha rólam lesz szó lehet megfogadom.
8. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - K.tünde78)
2010. jún. 1. 21:09
Ha megvan a keret,akkor lehet ,hogy érdemesebb bevinned olyan helyre ahol színes fénymásolatot csinálnak.Egyrészt szebb lesz,másrészt olcsóbb ,mint,ha kifogyasztasz egy színes tintapatront.:))
7. k.tünde78 (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2010. jún. 1. 21:04
ok,lehet élek majd vele,ha nem sikerül esetleg
6. bnedora (válaszként erre: 4. - K.tünde78)
2010. jún. 1. 19:53
Ha segítség kell a szerkesztésben, akkor szólj, ha tudok segítek.
5. Pné Veronika (válaszként erre: 4. - K.tünde78)
2010. jún. 1. 19:29
Nincs mit. Sok sikert hozzá. :-)
2010. jún. 1. 19:17

:-)

Köszönöm szépen a jó kívánságot!!

Igen ,ezek jók,nem is értem hogy nem találtam rá eddig.Most már csak azzal bajlódom ,hogy szerkeszthessek is rá.

2010. jún. 1. 19:13
Sikerült?
2. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - K.tünde78)
2010. jún. 1. 18:24

Szia. Nézelődtem a neten, talán találtam valamit. Átküldöm a linket priviben.


Ja, igen, Boldog Névnapot! :-)

2010. jún. 1. 16:39

A lányom osztály balaggtatja a 8 osztályt.

A tarisznyába a névsort pezsgőszínű pausz papírra szeretnénk nyomtatni,viszont szertném kicsit különlegesebbé tenni egy szép kerettel ,lehet ez akár kódex keret vagy régi papír keret stb,csak a lényeg,hogy az alkalomhoz illő szép megoldású legyen.Sajnos csak olyan oldalt találtam a neten ahol előre meg kell venni 10 kreditet 2000 Ft -ért(1 keret 1 kreditbe kerül az-az 200Ft).Az az igazság sokallok kiadni 2000 azért mert csak 1 keret kell.Aki tud ingyenes oldalt vagy esetleg van otthon a gépén ilyen keret akkor kérem segítsen nekem.

Cserébe csak hálát és köszönetet tudok mondani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook