Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Inerta gyógyszer tapasztalatok fórum

Inerta gyógyszer tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2022. szept. 5. 07:00
Sziasztok én csak érdeklődni szeretnék hogy milyen tapasztalatotok van hosszú távon.
4. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 11:35

Szia! A 17 éves fiam tavaly október végén kezdte szedni. Neki borzasztó csúnya volt az arca, doki szerint 8 hónapig kell szednie, úgyhogy kb. júniusig. Őszintén szólva elég sokára láttunk javulást, először romlás volt, de erre figyelmeztetett is az orvos. Aztán néhány hónap múlva már csak 1-2 pattanás jött elő, de az is gyorsan elmúlt. Most a hegek kezdenek fokozatosan halványodni, de állítólag arra kapunk majd külön kezelést.


Hidratálásra. Neki a keze és a szája szárad nagyon. A kezére valami krémet írt fel az orvos, most nem tudom megmondani a nevét, mert a fiamnak órája van és nem tudom megnézni :)

Fürdetőkrémmel mos kezet, azt ajánlom Neked is, nagyon jó, sokszor én is azt használom.

A szájára pedig egyedül a vezelines ajakápoló vált be, de abból egyet elhasznál egy hét alatt.


Ha még van kérdésed, próbálok válaszolni.

2021. márc. 9. 11:08

Hát mostanság nemigazán,de előtte is inkább boltokba meg hasonlók,ritkán volt több órán át viselve. De alapból is hajlamost volt a bőröm pattanásokra.

De nyilván megfordult a fejemben hogy lehet valami allergia,hormonprobléma vagy nőgyógyászati dolog is.

Több maszkom van, igyekszem őket cserélgetni. Mosom őket.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 10:29

Több órán át viseled a maszkot folyamatosan?

Milyen anyagból készült? Tisztítod fertőtleníted vagy egyszerhasználatos?

2021. márc. 9. 09:56

Január végén kezdtem el az Inerta ( 20 mg) szedését,( 1x1) kinek mik voltak vele a tapasztalatai, illetve mennyi idő múlva kezdett el látszódni a javulás? Olyan előfordulhat, hogy egyáltalán nem használ? Illetve milyen termékeket használtatok a hidratálásra ?


Régen 17 évesen ( most 23 vagyok) küzdöttem serdülőkori aknéval hasonló gyógyszer rendbe tette amit fél évig szedtem. Véleményem szerint a maszkviselés miatt nem tudott eléggé levegőzni a bőröm,ezért visszajöhetett,ugyanis kizárólag a maszk takarta területeken jött elő ( nyak,áll,állcsont,áll alatt) . A doki szerint nemvolt elég a félév,és van akinek több kura kell, de furcsa pont most jött vissza mikor maszkot kell viselni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook