Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » InDiát kapszula vélemények fórum

InDiát kapszula vélemények (beszélgetős fórum)


11. Mia57
2020. jan. 28. 03:38

Gondolom, Ti is abbahagytátok a szedését. Elmúltak valakinek végleg a panaszai?

Nekem a hányingeres fejfájás úgy tűnik elmaradt, talán a lègszomj is ritkább, de a farkasétvágyam megvan és azóta is éjjel fél 2-től rendszeresen “kukorékolok”, nem tudok órákig visszaaludni.

Ja, és nem jól írtam előzőleg, hogy egy dekát nem fogytam, ugyanis konkrétan híztam.

10. Mia57 (válaszként erre: 1. - Kanyo83)
2020. jan. 19. 05:42
Fogyas egy deka sem volt egy hónap alatt, viszont fejfájás, alvászavar, légszomj igen.
9. Mia57 (válaszként erre: 7. - Lindagizi)
2020. jan. 19. 05:39
Én ugyanígy jártam egy “kis” alvászavar, légszomj és kéz zsibbadás kiséretében
8. Mia57 (válaszként erre: 6. - Milák Gyula)
2020. jan. 19. 05:37

Érdeklődöm, elmúltak a panaszaitok?

Én hasonlóképpen jártam.

Egy dobozzal beszedtem, egy dekát nem fogytam, viszont alvászavarom lett, zsibbadtak az ujjaim, légszomjam lett. Biztos az indiet az oka, mivel semmi mast nem szedek. Remélem, nem okoztam magamnak maradandó problémákat

2019. nov. 7. 19:02
Sziasztok! Én szedtem az indiat tablettát de iszonyú fejfájásom volt tőle. Próbáltam újra hátha csak front miatt fáj de sajnos amint újra szedtem jelentkezett az elviselhetetlen fejfájás! Így nem tudom szedni és már többet nem is próbálom meg.
2019. márc. 31. 09:39
ketten kezdtük szedni a feleségemmel 3 hétig szedtük az Indiat kapszulát semmit nem fogytunk, be kellett fejeznem a szedését mert szívritmus zavarunk lett tőle, a nap bármely szakaszában érzem, rá megy az életem
5. hahm
2018. szept. 20. 19:50

Kedves diétázók!

El kell olvasni az összetevőket:

Nagyrészt Caralluma fimbriata, már 2013-ba levitézlett a fogyókúrázók körében. Akkor is vagyonért adták a semmit.

Shilajit: Mumin néven is ismert immunerősítő.

H vitamin és cink.

Mégis ki vár ettől fogyást? Éppen úgy mint az ördöggyökértől, garcinia cambogiától és társaitól.

Legfeljebb a bakszámlád fogy!

Dietetikus, ayurvédás tanácsadó testalkatnak megfelelő diétát javasolhat, amit be kell tartani. Májtisztítás, megnéznetni epe, inzulin megfelelően termelődik-e. Sok víz fogyasztása, heti többszöri testmozgás. Nem a celebek által eladott vackokat kell szedni.

2018. szept. 1. 08:49
Próbáltam úgy hogy reggel 1 meg du 1 hogy ne este vegyem aztán ne aludjak de hatástalan. Igaz csak egy hétig szedtem eddig. Van a forever garcinia, na az jobban el eszi mint ez, bár az is túlzás higy az ember nem tud tőle enni. Ha akar..
2018. szept. 1. 08:48
Szia. Sajnos nekem is az a tapasztalatom hogy semmi étvágyat nem vesz el. Akár 1 vagy 2t veszek be
2018. aug. 21. 20:17
Szia,mielőtt elkezdtem szedni a kapszulat,probaltam én is rákeresni neten,kinek mi a tapasztalata,de sajnos nem jártam sok sikerrel.Gondoltam belevagok,veszteni valóm nincsen,mert gyógynövényeket tartalmaz.Lassan az első doboz felénél járok,de nem tapasztaltam változást (nem várok csodát,csak az etvagyam csökkenhetne :) )Az első 3napban tényleg éreztem,hogy csökkentette az ervagyamat,és megörültem,hogy nem lőttem melle. Becsületesen szedem,igaz nem diétázom,de mégsem érzek semmi változást.Az étvágyam ugyanolyan,mint a kapszula szedése előtt. A nagy meleg,és a nyári pihi miatt most nem edzek,de szerintem akkor lenne igazán hatásos ez a kapszula,ha a megszokott mozgásom melle szednem. A jövő héttől újra járok majd edzeni,és 1-2het elteltével ismét nyilatkozom,hogy mit tapasztalok :)
2018. aug. 14. 17:34
Sziasztok. Szedi valaki? Vélemény? Olyantol érdekel akinek van vele tapasztalata.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook