Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » InDiát kapszula vélemények fórum

InDiát kapszula vélemények (beszélgetős fórum)

szept. 1. 08:49
Próbáltam úgy hogy reggel 1 meg du 1 hogy ne este vegyem aztán ne aludjak de hatástalan. Igaz csak egy hétig szedtem eddig. Van a forever garcinia, na az jobban el eszi mint ez, bár az is túlzás higy az ember nem tud tőle enni. Ha akar..
szept. 1. 08:48
Szia. Sajnos nekem is az a tapasztalatom hogy semmi étvágyat nem vesz el. Akár 1 vagy 2t veszek be
aug. 21. 20:17
Szia,mielőtt elkezdtem szedni a kapszulat,probaltam én is rákeresni neten,kinek mi a tapasztalata,de sajnos nem jártam sok sikerrel.Gondoltam belevagok,veszteni valóm nincsen,mert gyógynövényeket tartalmaz.Lassan az első doboz felénél járok,de nem tapasztaltam változást (nem várok csodát,csak az etvagyam csökkenhetne :) )Az első 3napban tényleg éreztem,hogy csökkentette az ervagyamat,és megörültem,hogy nem lőttem melle. Becsületesen szedem,igaz nem diétázom,de mégsem érzek semmi változást.Az étvágyam ugyanolyan,mint a kapszula szedése előtt. A nagy meleg,és a nyári pihi miatt most nem edzek,de szerintem akkor lenne igazán hatásos ez a kapszula,ha a megszokott mozgásom melle szednem. A jövő héttől újra járok majd edzeni,és 1-2het elteltével ismét nyilatkozom,hogy mit tapasztalok :)
aug. 14. 17:34
Sziasztok. Szedi valaki? Vélemény? Olyantol érdekel akinek van vele tapasztalata.

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook