Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Indiai és japán zene fórum

Indiai és japán zene (beszélgetős fórum)


2016. okt. 4. 08:28
2016. szept. 26. 11:28
5. Yame (válaszként erre: 1. - 301fb80c1f)
2009. nov. 16. 17:11

Rengeteg japán zenét hallgatok, de az az ízlésedtől függ, hogy milyet szeretsz.Indiait..hmm..nem igazán.

Azért japánra adok néhány tippet.

Vidám, pörgős: An Cafe, LM.C, LoveCan, Kanjani8, Panic Channel, SuG, Gyaruru.

Női pop: Ayumi Hamasaki, Sifow, Mika Nakashima, Koda Kumi, Goto Maki, Sweet Black.

Rockosabb zenék: Mucc, Dir en Grey, Gazette, Gackt, Cover Up, Maximum the Hormone, Girugamesh, Candy Spooky Theater.

Egyebek, amiket ajánlani tudok: DJ Sisen, Bomb Factory, Boom Boom Satellites.


Elég sok lett(bár ez csak néhány kedvencem a sok közül), azért remélem, találsz magadnak köztük olyat, ami tetszik.:))

2009. máj. 24. 13:06
Főleg japán zenét hallgatok, az indiai és érdekel, csak eddig nem tudtam, hogy honnan lehet letölteni^^ Köszi a linket :D
2008. szept. 18. 16:07
Köszi szépen! megnézem az oldalt!
2008. aug. 1. 18:06

Én indiait hallgatok, de inkább bollywood-i filmekhez írtakat. Illetve még a punjabi stílus tetszik.

Itt van egy oldal ahol bele lehet hallgatni több ezer indiai zenébe, műfajok szerint külön vannak szedve. Letölteni is lehet.

[link]

2008. júl. 9. 16:42

Sziasztok! Nekem nagyon tetszik ez a 2 fajta zene, de nem tudok honnan milyen előadótól szerezni ilyen zenét. Ha van nektek ilyesféle zene/album vagy webhely ahonnan le lehet tölteni, kérlek írd meg!

További szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook