Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Immunterápia daganatos betegnek (tapasztalat) fórum

Immunterápia daganatos betegnek (tapasztalat) (beszélgetős fórum)


6. Channa* (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2020. szept. 2. 21:07

Nem számít az élni akarás, és a pozitív hozzá állás sem, és semmi.

Csak az számít, hogy milyen stádiumban van a betegség, lehet e műteni, illetve az, hogy hatásos e bármelyik kezelés az ő betegségére.


Az immunterápiát nem ismerem, így arról nem tudok véleményt/tapasztalatot mondani.


Az én ismerőseim műtét majd kemoterápia segítségével gyógyultak meg, és szerencsére még élnek a mai napig is...

5. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Lávli*)
2020. szept. 2. 15:01

Egyetértek!

Egyébként nekem olyan ismerőseim vannak, voltak, akik műtét után még hosszú-hosszú éveket éltek, és teljesen más betegség vitte el őket.

De ők is, minden szálba belekapaszkodtak, minden elébük került lehetőséget megragadtak, nem adták fel, küzdöttek és győzni akartak!!! hát győztek is.

Nagyon sokat jelent a beteg belső hozzá állása, az élni akarása! Ha ez meg van, már jó úton halad.

4. Lávli* (válaszként erre: 1. - 081d0fa4c8)
2020. szept. 2. 14:08

Az csak le fog húzni, ha olvasol 30 kommentet, hogy az ismerős ismerősének se használt. Magatokkal kell törődni, menni előre, azzal foglalkozni, hogy nektek használjon. Ehhez fejben nagyon ott kell lenni, és hinni az 1% esélyben is.

A ti életetek és csak a tiétek. Hajrá!

3. papája (válaszként erre: 1. - 081d0fa4c8)
2020. szept. 2. 13:53
Ismerősömnél elkezdték alkalmazni, de abbahagyták a kb. 3-ik kezelés után, mert nem hatott. Sajnos más terápiát sem alkalmaztak, mert nem tudtak megfelelőt találni. Hazaadták a kórházból....
2. Borian (válaszként erre: 1. - 081d0fa4c8)
2020. szept. 2. 12:15

Már nem annyira új, külföldön rengeteg vele a pozitív tapasztalat, persze daganat típustól is függ, mennyire hatásos.

Az a baj, hogy itthon a drágább eljárásokat sokszor túl későn vetik be.

2020. szept. 2. 12:05

Sziasztok!


Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik érintettek ebben a kérdésben. Vagy személyes tapasztalat vagy hozzátartozókkal kapcsolatos tapasztalatok érdekelnek. Nagyon kevés info van még erről, és nekem eléggé úgy tűnik, hogy kísérleti fázisban van csak és nagyon kevés embernek használ. Sajnos érintett vagyok benne szülőm révén. Köszönöm, ha írtok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook