Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Imádok olvasni fórum

Imádok olvasni (beszélgetős fórum)


151. haaeen
2008. nov. 22. 16:18

sziasztok, én is könyvmániás vagyok, nem bírok meglenni nélküle :) most épp Bret Easton Ellistől olvasom az Amerikai pszychót, hááát, nem tudom hová tegyem. vélemények?

amúgy az én két legkedvesebb könyvem Umberto Eco: A rózsa neve, és Sienkiewicz: Quo vadis? című könyve. mindkettő elolvasása után napokat kellett várnom, hogy "magamhoz térjek", és új könyvet kezdhessek :)

150. ELEN
2008. nov. 22. 16:06

szia Arany...és még azt hittem,hogy én olvasok sokat,mert a környezetemben sajnos nem sokan teszik ezt

de úgy látom,Te kiütsz mindenkit,egyik könyvet a másik után veszed elő.

nekem kell pár nap,esetleg hét ,mire előveszek egy új könyvet,még nagyon a hatása alatt vagyok az előzőnek,főleg ha nagyon tetszett

149. arany52
2008. nov. 22. 16:02

Sziasztok!

Ma két könívet rendeltem az Alexandrától. az egyik Nicholas Sparks: válaszután, a másik Maeve Binche : Galagonyaerdő. Mindkét írónak nagyon szeretem a könyveit, - a legtöbbet olvastam is tőlük.

Jővő héten izgatottan fogom várni a postást, mikor jön a könív csomag.

148. hjaniko (válaszként erre: 146. - Szanka)
2008. nov. 15. 13:39
Nagyon jól választottál, imádom azt a könyvet:) Bár először félretettem, mert az elejét nagyon rémesnek találtam.Később nekirugaszkodtam újra és szinte egyszuszra olvastam végig...
147. arany52
2008. nov. 15. 11:49

Szia!

Sajnos nálunk nagyon gyenge a könyvtár választéka. Az új könyveket meg se veszik, mert nincs rá pénz. Így az ujabb könyveket kénytelen vagyok megvenni, a régebbi könyveket meg már olvastam.

146. Szanka
2008. nov. 15. 10:50

Sziasztok!

Én is nagyon szeretek olvasni,könyvtárból kölcsönzök könyveket.

Most éppen Vámos Miklós: Apák könyvét olvasom.

145. arany52 (válaszként erre: 144. - Tóthné ildi)
2008. nov. 15. 09:35

Bizony Ildi így van. Eddig én is megvettem minden könyvet, ami megtetszett, most már számolunk és osztunnk- szorzunk, hogy melyiket érdemes. Romantikus könyvek zöme is 2500 ,-Ft, de vannak ennél drágábbak is. Most a Cédrusliget sorozatot veszem, ez még az olcsobnak számít, mert 1450 darabja.

Még sok olvasatlan könyvem van a polcon, majd azokat veszem sorba és ha ünnep jön, akkor kérek a családtól könyvet.

2008. nov. 15. 08:23
Én is imádok olvasni...és régebben nagyon sok könyvet vásároltam, persze akkor még dolgoztam...és sajnos 1 kereset kiesését is megérezzünk...mostanában sajna kevesebb könyvet tudok venni, mint szeretnék, mert sajna 1 jó könyv ára elég húzós..., de legutoljára Peter Prange: Az utolsó háremét olvastam, nagyon-nagyon jó könyv. Mindenkinek ajánlom.
143. arany52
2008. nov. 14. 10:40

sziasztok!

Tegnap megjöttek a karácsonyi könyves katalógusok. Hu de jó könyvek vannak benne.:) Jelőltem is ki vagy 5-öt, persze nem fogom mind megvenni. Egy párat pedzegettem a b. családomnak, mert minden ünnepre könyvet szoktam kapni.

Jelent meg új Danielle Steel könyv is és Delinsky, meg a nagy kedvencem Maeve Binchy.Mindjárt kettő belőle.

Jézuska! remélem olvasod a katalógust :DDD

Jó olvasást Mindnyájatoknak: Arany

142. arany52
2008. nov. 11. 21:58

Szia !

Csak részleteket olvastam belőle, de nagyon érdekes.Rövyditve olvastam az egész életét, de így végigolvasva a könyvet, biztosan nagyobb élmény

2008. nov. 11. 20:33
Tegnap fejeztem be egy érdekes könyvet. Csendes Csaba:Most jöttem a pápától a címe.Olvasta valaki? II. János Pál pápa életéről szól.
140. arany52
2008. nov. 11. 20:16

Mi újság, olvasni szerető fórumtársaim. Mindenki olvas?

Én speciel , igen. Macombertől a Parti fasor 74-et, majdnem a közepénél tartok és nagyon kellemes olvasmány, a megható részek és az izgalmasak váltják egymást, így nem unalmas. A héten talán már végzek is vele. Nembaj van még egy kötetem az írónőtől.

Üdv: Arany

2008. nov. 8. 12:21

Most újra előveszem Denni Vincenzi-től a Bűnös örömöket

Úgy emlékszem tetszett,elég régen olvastam

138. arany52 (válaszként erre: 137. - Pintyőke72)
2008. nov. 3. 18:15

Kiváncsi vagyok, hogy Neked is tetszik-e majd. nekem bejönnek a sorozatok, ha jó gördülékenyek.

Most a két könyvvel el leszek egy ideig.

137. pintyőke72 (válaszként erre: 136. - Arany52)
2008. nov. 2. 18:51
Arany drága,megyek holnap a könyvtárba, kiveszek én is egy párat ha lesz tőle, egészen felcsigáztál.
136. arany52
2008. nov. 2. 17:32

sÁziasztok!

Tegnap befejeztem Delinskytől a Tisztakék című könyvet. Az elejét kicsit vontatottnak találtam, de a közepénél már jobban beindult a történet, a vége pedig már izgi volt. Majd irok róla a könyves blogba, hátha valaki kedvet kap rá és elolvassa ezt a könyvet. Holnap megveszem Macomber Cédrusliget sorozatának utolsó két kötetét. Már alig várom, rögtön el is kezdem olvasni.:)))

135. hjaniko
2008. nov. 1. 20:13
Igen, tényleg jó filmen.
134. arany52 (válaszként erre: 133. - Vfruzsi)
2008. okt. 30. 10:42
Láttam filmen nagyon ízgi.Hiába agathe Christei a krimik nagyasszonya.
133. vfruzsi
2008. okt. 29. 20:56
Ajánlom mindenkinek Agatha Christie-től a Tíz kicsi néger című könyvet. Szerintem nagyon jó.
132. arany52 (válaszként erre: 130. - Ea9bff1b44)
2008. okt. 29. 20:54
Liszt Ferenc életét olvastam én is és nagyon érdekes, filmen , meg tévéfilmen is láttam, Chopin barátja volt. Nagony szeretem ezeket az életleirásokat, különösen ha jó gördülékenyen van megírva.
131. ELEN
2008. okt. 29. 13:58

Most olvastam ki a :Farkas a farkasok között-

Hans Fallada írta,nekem tetszett:)

2008. okt. 29. 09:31
Lementem itt mellettünk a kis könyvtárba, de sajnos a Hallhatatlan kedves csak a nagy könyvtárban van meg, majd ha arra járunk, kikölcsönzöm. Most így HArsányi Zsolt: MAgyar rapszódia című vaskos:-) könyvét hoztam ki, mely Liszt Ferenc életéről szól. Szeretem az ilyen típusú könyveket is. HArsányitól még egészen fiatalon olvastam a három kötetes Magdolna sorozatot.
129. hjaniko (válaszként erre: 128. - Arany52)
2008. okt. 28. 23:24

Ezek nagyon tetszettek nekem is - a Danaidát nemrég olvastam újra. A Mondják meg Zsófikának olvasása közben pedig, bevallom, mindig sírnom kell a végén.

Én az útleírásokat nem olvastam, amúgy szinte mindent Tőle. És ami nem tetszett: A pillanat. De talán bennem volt a hiba... ezért nemrég újra kihoztam a könyvtárból,még egyszer megpróbálkozom vele.

128. arany52 (válaszként erre: 127. - Hjaniko)
2008. okt. 28. 21:15
Igen, szegény már átment a maga Katalin utcájába. Nagyon jó volt tőle a Danaida is, és a Mózes egy huszonkettő, a kedvencem meg az Ókut. Még az útleírásait is elolvastam.
127. hjaniko (válaszként erre: 125. - Arany52)
2008. okt. 28. 15:50

De jó:)

Örülök a találkozásnak! Hamarosan 1 éve már, hogy Szabó Magda átkerült az ő "Katalin utcájába", ahol, remélem, szerettei várták őt:)

Én pedig a Für Elise folytatását vártam nagyon, de sajnos, azt már nem tudta megírni...

126. arany52 (válaszként erre: 122. - Ea9bff1b44)
2008. okt. 28. 15:42

szia Siti!

Nekem is szükségem van időnként szórakoztató irodalomra, és ilyenkor rendszeresen veszem elő Danielle steel könyveit, de Nora Robets-et is, és a romantikus sorozatot. Most meg a Maccomber könyveket olvasom.

125. arany52 (válaszként erre: 124. - Hjaniko)
2008. okt. 28. 15:40

szia!

Szintén Szabó Magda rajongó vagyok. A Katalin utca nagyon tetszett. Nem cselekményes , hanem lelki síkon játszódik, és annyira igaz a mondanivalója. Minden könyvét olvastam Szabó Magdának, és ha bírná a szemem , megismételném.

124. hjaniko (válaszként erre: 122. - Ea9bff1b44)
2008. okt. 28. 15:29

Nagyon örülök neki! Én legutóbb a Katalin utcát olvastam újra, s belekezdtem még egyszer a Für Elise-be is:)

Soha nem tudnám megunni Szabó Magdát!

Vámos Miklóstól a két kedvencem az Apák könyve és a Sánta kutya.

Olvasta valaki valamelyiket?

123. ELEN
2008. okt. 28. 15:06

Sziasztok!


Teljesen egyetértek,az olvasás már-már függőség.

Ha egy nap nem olvasok,már hiányérzetem van

"mindenevő " vagyok

2008. okt. 27. 21:34

Most fejeztem be Danielle Steel Erősebb a szerelemnél című könyvét. Úgy érzem alkalmanként szükségem van az efajta könnyedségre is.

Szabó Magdát nagyon szeretem, nemrégiben zsinórban olvastam a könyveit!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook