Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Imádok olvasni fórum

Imádok olvasni (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
271. arany52
2009. ápr. 4. 20:07

Sziasztok!

jaj de örülök, hogy jöttetek és irtatok.

Picurka! Te akkor aztán tényleg testközelben vagy a könyvekkel. De jó lehet könyvtában dolgozni. Nekem drága nagyapám nyomdász volt, és mindig frissen hozta haza a könyveket, még az illatukat is szerettem, olyan jó papír és nyomdafesték szaguk volt.

A tombol a Hold című könyvet olvastam, - igaz már nagyon rég, de szép, megrázó könyv.

Anyuci! Én is nagyon szeretem a klasszikus verseket. Petőfin kivül a Nyugatosokat is nagyon kedvelem, kedvencem Tóth Árpád. Közel állnak hozzám a gondolatai.

Clair Keneth össze könyvét olvastam. Elég nehéz volt megszerezni. Férjem vagy négy könyvtárt is végigjárt, mig sikerült begyüjteni nekem az összes könyvét. Nagyon élveztem, azon kivül, hogy szórakoztató, különleges tájakra visz, ahová nagyon keveseknek sikerül eljutni és azért modnanivalója is van. A stilusa meg igazán remek, és az izgalom se marad ki belőle.

A Cilike könyvek megvoltak nekem, már elajándékoztam, de kellemes olvasmány volt.

Mostanában én is könnyedebb témákat olvasok, mert gond van az életben bőven. Megkedveltem a Debbie Macomber könyveket. Szintén nagyon gördülékenyek, könnyen olvashatók, és olyan mintha rólunk szólna , vagy a szomszédunkról,mindenkit érintő kérdésekkel foglalkozik, és szerintem igényesen.Az eddig megjelent összes könyvét megvettem és már alig várom az ujabbakat.

Gyertek máskor is, beszéljük meg mit olvastunk és miért tetszett, vagy nem tetszett.

Üdvözlettel: Arany

2009. ápr. 4. 19:10

Kedves Arany52!


Én először a régi klasszikus verseket szeretem nem tudom miért, én Petőfi szép költeményeit kedvelem.

Főleg János Vitézt, azért mert Jancsi szerelmes Iluskába olyan mély érzéseket táplál iránta a szemem pedig könnyes lesz tőle. Ezenkivül Clair

Keneth könyve tetszett a Minden tavasz végetér,

Szerelemről szó sem volt, Egy éjszaka Kairóban.

A könnyed szórakoztató regény Tutsek Anna tollából a Cilikéről megjelent néhány sorozat.

Szivélyes üdvözlettel:

Anyuci91

2009. ápr. 4. 18:48

Sziasztok!

Ha nem gond, én is benézek ide néha-néha. Jelenleg 1-től egy városi gimnázium könyvtárában dolgozom, mint könyvtáros. Egy évet pedig már mint általános iskolai könyvtáros lehúztam. :)

Jelenleg én is olvasok, de sajnos hörcsög módjára, mivel 3 könyvet egyszerre. :) Nagyon szeretem Meg Cabot könyveit, igaz ifjúsági regényeket ír. Tőle olvasom a Locsifecsi királynő New Yorkban, és a naplóját. Valamint új könyvként érkezett a könyvtárba Peter Marshall: Tombol a hold könyve. Elég izgisnek néz ki! :)

268. arany52
2009. ápr. 4. 18:34

sziasztok!

de leült ez a topic, pedig biztosan sok érdekeset olvastok. Én jelenleg Marta Rovira: a fehér boszorkány című könyvét olvasom. Érdekes, meg lehet belőle ismerni Afrikát, az ott élő emberek gondolkodásmódját, hitvilágát és egyes fehérek kapcsiságát, hogyan manipulálják a feketéket hasznon érdekében.

Üdv: Arany

267. arany52 (válaszként erre: 266. - ELEN)
2009. márc. 12. 11:26

Nálunk azt mondja a könyvtáros, hogy kevés pénzt kapnak új könyv vásárlására. Vagy nem is vesznek egyes darabokból, vagy olyan keveset, hogy yképtelenség hozzájutni egy-egy jobb könyvhöz.

Most már a végén tartok a D. Steel könyvnek. Ha nem hoz a férjem a könyvtárból új könyvet,akkor egy Macombert kezdek olvasni.

266. ELEN
2009. márc. 12. 09:38

Jó kis könyvet olvasok,Nászút a címe.

Kihoztam még:Vendetta és egy orvosi regényt,Végső kötelesség.

Remélem ezek tetszeni fognak,bár nem igazán ezeket akartam és csak gyors lekapkodtam a polcokról,kevés időm volt.


Miért nincs meg sok könyv a könyvtárban?Biztos látják azért,hogy mire lenne igény.

265. arany52
2009. márc. 10. 17:54

Szia!

Sajnos én is legtöbbször úgy járok, hogy 3 ív listám van, de jó ha egy könyvet tud a férjem hozni.

Jővő héten fog ujból menni, kiváncsi leszek, kap -e kedvemrevalót.

264. ELEN
2009. márc. 10. 16:40

Voltam ma a könyvtárban,8 könyvet írtam ki magamnak innen.

Kettő egyáltalán nincs,a többi hat meg várólistás.

Szóval egyet sem tudtam elhozni azok közül:(


Még mondja azt valaki,hogy a magyarok nem szeretnek olvasni:)

263. ELEN (válaszként erre: 262. - ELEN)
2009. márc. 7. 13:09
-mindennap-
262. ELEN (válaszként erre: 261. - Arany52)
2009. márc. 7. 13:09

Óóóó,nagyon sajnálom:(

Jól elhúzódik.

Én egész télen ittam a citromos vizet,3 db citrom egy üvegbe.

Nem tudom ezért-e,de nem kaptam el a járványt.

Mondjuk úszok is minedennap.

Jobbulást.

261. arany52 (válaszként erre: 258. - ELEN)
2009. márc. 7. 12:43
Sajna nem , már annyira kitört rajtam az influenza, hogy olvasni se tudok, mert dől a szememből a könny(((: Ilyenkor vagyok elkeseredve, mikor ott áll a könyv és nem tudom olvasni, pedig már alakulna a történet.
260. hjaniko (válaszként erre: 259. - ELEN)
2009. márc. 7. 11:04
köszönjük:) amúgy alakulok már és most Gerald Durrell Életem értelme c. kötetét élvezem, jókat derülök rajta.
259. ELEN (válaszként erre: 256. - Hjaniko)
2009. márc. 7. 08:05
Én is köszi,Nektek is jó hétvégét:)
258. ELEN (válaszként erre: 255. - Arany52)
2009. márc. 7. 08:04
Jobban vagy?
257. hjaniko (válaszként erre: 255. - Arany52)
2009. márc. 6. 23:49
Én pedig, "hála" annak, hogy beteg lettem, végeztem A katedrálissal. Most aztán a folytatására fáj a fogam:)
256. hjaniko (válaszként erre: 253. - ELEN)
2009. márc. 6. 23:48
Köszönöm az üzenetet, jó hétvégét kívánok Neked!
255. arany52
2009. márc. 6. 21:52

sziasztok!

Végeztem a Delinsky könyvvel, nagoyn jó volt. most Danielle steeltől kezdtem el a Becsüld magad. Kicsit nehezen idít, de remélem azért jó lesz

254. arany52
2009. márc. 2. 17:04

Muszály vagyok félreraktni a könyvet pár napra, mert most nem birja a szemem.

Biztosan sikerül a szabadidő megvarrása. Gimiben tanultam 3 évet varni, de nem voltam benne egy nagy lumen. Kin-keservvel megcsináltam , amit kellett, szoknyát, nadrágkosztumot és hálóinget vartunk. Még utána egy ideig otthon is varrogattam, aztán feladtam.

253. ELEN (válaszként erre: 250. - Arany52)
2009. márc. 2. 16:53

Szia.

Pihentesd a szemed,megvárnak azok a könyvek:)

Bár tudom milyen az,mikor belemerülsz és nagyon érdekel a folytatás,de nem Tudsz olvasni:(


A varrással csak próbálkozok,de azért remélem sikerül:)

Akarat és terv van,csak a megvalósítás...:)

252. ELEN (válaszként erre: 251. - Hjaniko)
2009. márc. 2. 16:49
Írtam privit:)
251. hjaniko (válaszként erre: 249. - ELEN)
2009. márc. 2. 14:39

Igazán? Örülök neki:) Hol laktál?

És messzi vetődtél innen?

250. arany52
2009. márc. 2. 12:08

sziasztok!

Mostanában nekem is nehezen megy az olvasás. Elkaptam a lányomtól az influenzát és a szemem is begyulladt. Pedig felénél tartok a Drágakő című könyvnek. Már furdal a kiváncsiság, mi lesz a folytatás, de pihire vagyok ítélve. ((:

Ügyes vagy ELEN, régebben én is vartam, ma már nincs meg a varrógépem, csak olyant csinálok, amit meg lehet oldani kézzel.

249. ELEN (válaszként erre: 247. - Hjaniko)
2009. márc. 2. 11:18

Szeretem Gyulát,szép kis város:)

Nem messze születtem:)

248. ELEN (válaszként erre: 247. - Hjaniko)
2009. márc. 2. 11:16

Hááát,én sem tanultam,csak magamnak csinálgatok hébe-hóba valamit.

Most nagy fába vágtam a fejszém,szabadidőruhát varrok,ha kész lesz felrakom a naplómba...de ezt mondom már napok óta,mert kicsit kifog rajtam:)


Igen,meghosszabítom a könyveket,mert érdekesek,szeretném kiolvasni majd:)

247. hjaniko (válaszként erre: 246. - ELEN)
2009. márc. 2. 10:41

Én viszont nem tudok varrni, csak alapvető apróbb javításokat (stoppolás, gombfelvarrás)

De nagyon tisztelem érte, aki tud!

Biztos valami szépet varrsz!

A könyveket pedig meg lehet hosszabbítani:)

246. ELEN
2009. márc. 2. 10:35

Hááát,nekem mostanában nem megy az olvasás,minden mást csinálok:(

Most éppen varrogatok:)

Pedig nálam van 4 könyvtári könyv és lassan vissza kell vinni:(

245. hjaniko
2009. márc. 2. 10:33
Tetszett a Duma Key Kingtől, most Follettől A katedrálisba temetkeztem bele:)
244. arany52
2009. febr. 13. 15:08

sziasztok!

Már túl vagyok Delinsky Köztünk marad cimű könyvén. Nagyon jó volt, érdekes, lebilincselő. nem annyira cselekményes, inkább pszichológiai könyv. Most úgy terveztem, hogy Macombert olvasok, de újból Delinskyt kell, mert az egyik barátnőmmel cseréljük a könyveket és kedvet kapott D-től a Drágakőre, ő meg küldi helyette az utolsó Daniel Steel könyvet. Így most nekiveselkedem ennek a könyvnek, ami elég vastag, de jónak látszik. Nem szeretek egy írótól egymásután több könyvet olvasni, mert azért mindegyiknek meg van stílusa és egy idő után unalmas lesz, de most kivételt teszek.

Jó olvasást Nektek is: Arany

243. hjaniko
2009. febr. 3. 13:59

Elolvastam Stephen Kingtől Az írásról-t;most pedig a Minden haláli című novelláskötetnek "estem neki".

Lebilincselőek.

242. arany52
2009. febr. 3. 10:22

sziasztok!

margarert Moore könyvet kiolvastam tegnap. Szüórakoztató, felejthető. Nagyon egyszerű kis romantikus történet.

este elkezdtem olvasni Delinskytől a köztünk marad című könyvet. ez nívósabb lesz, itt főleg lelki síkon játszódik a történet.

Üdv: Arany

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook