Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Imádok olvasni fórum

Imádok olvasni (beszélgetős fórum)


2008. okt. 21. 13:48
Én is nagyon szeretek olvasni. Nekem most a shambhala titka tetszett nagyon.
2008. okt. 21. 13:48

Minden magyarul megjelent Paulo Coelhot olvastam, nagyon szuper és lebilincselõ. A 11 perc és az Alkimista a legjobb.


Dan Brown is kedvencem, az Angyalok és démonok címû könyve még jobban sikerült, mint a Da Vinci kód.


Rengeteg kedvencnek nevezhetõ könyvem van, imádok olvasni. Ajánlom mindenkinek Rejtõ Jenõ mûveit, Umberto Eco A rózsa neve címû alkotását, de a többi könyve is kitûnõ. Henri Charierre: Pillangó...ezt is alig bírtam letenni...és még sorolhatnám...

89. a9e1c02a7b (válaszként erre: 86. - 8565183eb5)
2008. okt. 21. 13:46
Én is imádom a Harry Pottert! Meg mostanában Szabó Magda ifjúsági könyveit olvasgattam: Tündér Lala, Sziget-kék és Abigél. Lehet, visszafelé fejlődök, de nekem nagyon tetszett mind. :)
88. Myrad
2008. okt. 21. 13:43
Most éppen King-től olvasom a Cujo-t, nah, az a könyv nagyon ott van. A legjobb horror regény, amit eddig olvastam. Bár éppen ezért tartok tőle, hogy a végére ellaposodik...
2008. okt. 21. 13:36
Danielle Steel: Vele vagy nélküle
2008. okt. 21. 13:34

Én legutóbb a Harry Potter köteteket olvastam végig.

Nagyon tetszett az a mesebeli világ amelyben elkalauzolt. ROWLING, JOANNE K. Harry Potter

2008. okt. 21. 13:32

Imádok olvasni.

Épp ezért gondoltam hogy megoszthatnánk egymással kinek mi tetszett. Cím, szerző, műfaj.

2008. okt. 21. 09:35
Most Zsigray Júliától olvasom a Sugár úti palotát, Erkel életét. Tetszik az is!Alapból szeretem Zsigrayt, Thury Zsuzsát, Kertész Erzsébetet, Fehér Klárát, Szabó MAgdát olvasni. De negy "szerelem" DAllos Sándor Aranyecsetje és A nap szerelmese is.
83. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 81. - 4937ce407d)
2008. okt. 21. 08:59
Persze egyik nagy kedvencem volt.
2008. okt. 21. 00:22
szeretek olvasni, csak a szemem miatt nagyon keveset tudok, mert gyakran fáj.
2008. okt. 19. 12:30

KIRE ÜTÖTT EZ A GYEREK?

emlékszik valaki erre a könyvre? :D

80. wanda8
2008. okt. 18. 20:48
szeretek olvasni,bár keves időm van rám
79. JUL17
2008. okt. 18. 20:41

Imádok olvasni csak az a baj egyre kevesebb időm jut rá,de azért nem telik el nap anélkül ,hogy ne olvassak bár ha keveset is sikerül a buszon munkába menet olvasni és már annak a pár oldalnak is örülök.Most több könyvet is olvasok egyszerre JEAN SASSON:A FÁTYOL MÖGÖTT-Igaz történetek egy szaúd-arábiai királyi család életéből.

A másik könyv pedig Wass ALbert :EMBER AZ ORSZÁGÚT SZÉLÉN.Ez az első amit olvasok tőle de tudom és érzem ,hogy nem ez lesz az utolsó kötet

78. pintyőke72 (válaszként erre: 45. - RITA1970)
2008. okt. 18. 20:02

Szia!

úgy látszik,minket bőséges képzelőerővel áldott meg a teremtő,amit én egyáltalán nem bánok.

Imádok utazni is, de könyv(ek) nélkül egy tappodtat se!!

Tavaly Iránban voltunk családlátogatáson 1 hónapig. Mondták a szüleim,minek ennyi könyv, úgysem lesz időd olvasni, a rengeteg program miatt. Úgy alakítottam,ha máskor nem is, de estéként, akár hajnalban is, kellett egy kicsikét olvasnom.

77. arany52 (válaszként erre: 76. - 4937ce407d)
2008. okt. 18. 17:44

Feltétlenül elmesélem dióhéjban, hgoy miről szólt és hogy megérte-e elolvasni. delinskytől már sok könyvet olvastam, és egy kivétellel , mind tetszett. a naplómba is irok majd minden kiolvasott könyvről, de csak rövíden.

A DaVinci-kódot én se olvastam ki, pedig rengetegen dícsérik és biztosan jó könyv, de most nekem nem jött össze.

Kellems estét, jó kis olvasással: Arany

76. 4937ce407d (válaszként erre: 75. - Arany52)
2008. okt. 18. 16:05

Kellemes időtöltést,remélem ha kiolvastad tájékoztatsz bennünket,hogy megérte-e.

Igazság szerint,ha nekem az elején nem tetszik egy könyv,akkor nem erőltetem.Talán pár hónap,vagy pár év múlva újra nekiesek,de ha akkor sem,akkor csak marad egy szép könyvnek a gyűjteményemben.

Pontosan így jártam a DaVinci-kód c.könyvvel.

Szép napot

2008. okt. 18. 14:42

sziasztok!

Ma nagyon belemerültem a TisztaKék olvasásába, és végre kezd alakulni a történet. Az indítás kicsit lassú volt, de egyre érdekesebb a kisváros élete, hazugságai, titkai.Remélem ma még jópár fejezetet el tudok olvasni.

Üdv: Arany

2008. okt. 18. 12:27
MINDEN NAPRA EGY MESE-ebből én is olvastam magamnak,de olvastam fel jóval később a gyerekemnek is
73. arany52 (válaszként erre: 72. - Ea9bff1b44)
2008. okt. 17. 19:23

Nagyon igaza volt Anyukádnak. Én se ismertem az unalmat a könyvek mellett, pedig egyke gyerek voltam és sokat voltam betegen egyedül, mert Anyukának végezni kellett a munkáját. Azokban az időkben is a könyvek voltak a barátaim.A betegágyban végigéltem a sok kalandot. Most is nagyon bezárt életet élek és nem is tudom mi lenne velem könyvek nélkül. Nagyapám nyomdász és lektor volt, a legujabb könyveket hozta haza és én úgy szerettem a nyomdafesték és a friss papír illatát. Mindig örömet jelentett, mikor a táskájában új könyv volt. Ma is elvesztegetett napnak érzem, azt, mikor nem tudok valamiért olvasni. Csak már lassabban haladok, mert godnok vannak a szememmel. Azért az ágyba bevackolva éjfélig olvasok.

Emlékeztek még az 50-es 60-as években megjelent Pöttyös Panni könyvekre? Szepes Mária írta őket. Mindig vártam az újabb kötetet, nagy kedvencem volt. Annyi idős kislány volt Panni, mint akkor én, és vele jártam gondolatban az óvódát, végigizgultam az iskola első napjait. Remek sorozat volt.

2008. okt. 17. 18:43
Anyukám szegény mindíg azt mondta, hogy aki szeret olvasni, az sohasem unatkozik. És milyen igaza volt!Gyerekkoromtól megszoktam, hogy rengeteg könyv vesz körül, és hogy azok mind arra valók, hogy olvassuk őket. Nem messze volt tőlünk egy antikvárium, kis zsebpénzemmel rendszeresen ellátogattam oda pöttyös-csíkos könyveket beszerezni. Még ma is van belőlük jó pár a polcomon. Ami ma a legnagyobb örömet adja nekem, az az, hogy nyolc éves kisfiam is nagyon szeret olvasni. Négy éves korától járunk a könyvtárba, saját magazin jár neki már hosszú ideje. Remélem ez a szeretet a könyvek és olvasnivalók iránt örökké megmarad benne:-)
71. 1e958693ca (válaszként erre: 70. - 1e958693ca)
2008. okt. 17. 18:42
Bocsi, már megint félreérthetően fogalmaztam, úgy látszik a mai napom ilyen. ;-) Az egész Bibliához kellett fél év, de ahhoz, hogy mindent megértsek, én úgy érzem, még mindig újra olvasni kellene. Egyébként én nagyon élveztem, nagyon érdekes volt, és a hatására sokat változtam.
70. 1e958693ca (válaszként erre: 69. - 4937ce407d)
2008. okt. 17. 18:38
Az Ószövetségben nem sorrendben olvastam el a különböző könyveket, hanem, ha valamit nehezebben emészthetőnek találtam, utána inkább egy rövidebb könyvet vettem át (pl.Eszter könyve, vagy olvastam közben a Zsoltárokból). Az Újszövetséget viszont sorrendben olvastam. Nekem a legnehezebb a Jelenések Könyve volt, azt mind felfogni....nem könnyű. Kb. fél év kellett az elolvasásához. Aztán mindig visszatértem arra, amit nem értettem meg elsőre.
69. 4937ce407d (válaszként erre: 68. - 1e958693ca)
2008. okt. 17. 17:04

Szia

Elkezdtem én is és valszeg el is olvasom,csak kicsit nehéznek találom

Te hogy voltál ezzel?

68. 1e958693ca (válaszként erre: 62. - 4937ce407d)
2008. okt. 17. 16:37
Igen.
2008. okt. 17. 16:07

Én a kisfiammal míg suliba járt,néha csináltam egy 1-2 órás vasárnap délutáni olvasós pihenást.

Minden kikapcsolva,feküdtünk egymás mellett az ágyon és olvastuk a magunk könyveit.Először berzenkedett,de aztán teljesen megszokta.

Meghittek voltak ezek az órák,nagyon szerettem.

Na persze aztán egyből irány a számítógép vagy a foci,haverok.De legalább az a pár óra közös volt.

És ma már igazán szeret olvasni,magától is.

2008. okt. 17. 15:53
Az a legfuribb,hogy a fiaim is elolvasták és nekik is tetszett.Persze örülök neki,hogy szeretnek olvasni.Mégis egy más korosztály.
65. 4937ce407d (válaszként erre: 63. - 9bbaa658f2)
2008. okt. 17. 15:50

A Bezzeg az én időmben-TÉNYLEG!

Most hogy így meghallottam a címét---imádtam én is

64. arany52 (válaszként erre: 63. - 9bbaa658f2)
2008. okt. 17. 15:47
Valóban nagyon aranyosak a pöttyös és csíkos könyvek, a gyermekkorom , ifjúságom jut róla eszembe. Félre vannak téve, hogy mikor nosztalgikus hangulatba kerülök, újból elolvassam őket.
2008. okt. 17. 15:25
Rengeteget olvasok mindenevő vagyok,most a gyerekkori pöttyös könyveim olvasom újra.Gergely Márta: A mi lányunk,Fehér Klára:Bezzeg az én időmben még mindig tetszett.Olvassátok el aranyos.
2008. okt. 17. 15:10
Valaki kiolvasta már a Biblia-t?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook