Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ilyen helyzetben illik ilyenkor elmenni az esküvőre vagy sem? fórum

Ilyen helyzetben illik ilyenkor elmenni az esküvőre vagy sem? (tudásbázis kérdés)

1 2
2. c539036ec3 (válaszként erre: 1. - 5221355151)
2011. aug. 9. 13:48
Passz de meghivó nélkül én nem tennék semmit ha már annyira akar úgy is meghiv!
2011. aug. 9. 13:45

Sziasztok!

Az egyik kolléganőmnek most augusztus vége fele lesz az esküvője. Az a lényeg, hogy anno, amikor nekem volt a szertartásra eljött ő is(mindent kollégát meghívtunk a szertartásra). Együtt vettek nekünk nászajándékot is. Most én itthon vagyok a kisfiammal gyeden. Még amikor csak szóba került kb. egy fél éve, hogy augusztusban szeretnék, annyit kérdezett tőlem, hogy nekünk anno mennyiből jött ki egy főre, ahol volt a vacsora. Aztán a főnökasszonyom mondta a telefonba, hogy mikor lesz, meg hogy vitt be meghívót is a munkahelyre. Azt is mondta, hogy együtt vesznek neki, majd valamit. Ilyenkor, ha nekem nem mond semmit, illik elmenni? Ugye én nem voltam ott, amikor bevitte a meghívót, meg nem is mondta nekem. Egy ismerős azt mondta, hogy ilyen esetben, hogy én itthon vagyok külön szólnia kellett volna. Hát nem tudom. Ajándékot mindenképp szeretnék neki venni. Azt mondtam anno a főnöknek is, hogy én is be szeretnék szállni hozzájuk. Vagy azt sem együtt kéne? Hát fogalmam sincs!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook