Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ilyen férfival, ilyen helyzetben? fórum

Ilyen férfival, ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
87. csikil4ny (válaszként erre: 86. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 12:33

Amit csak te szeretnél. Régen rossz, ha idegenektől szeretnéd megtudni, hogy hogyan viselkedj. Ideális esetben úgy fogad el a párod, ahogy vagy. Ezért nem értek egyet azokkal, akik azt javasolják, hogy változtass, azaz játszd meg magad, előbb-utóbb úgy sem tudod türtőztetni magad.


Az idő megoldja. Meg persze az is, hogy te mit szeretnél. Azért javasoltam, hogy várj, hirtelen ne dönts, mert most a sértettség vezérel. Neked is át kellene gondold, hogy tényleg őt szeretnéd-e, mi az ami megfogott benne, mi az amit nem tudsz elfogadni benne. Egyáltalán nem biztos, hogy nektek együtt kell lennetek.

86. f2ff7589d1 (válaszként erre: 85. - Csikil4ny)
2016. okt. 26. 12:27

csikil4ny nagyon köszönöm a tanácsokat

El sem tudom mondani,hogy mennyire örülök,hogy valaki végre meg mondja mi lenne a helyes.

Mert írtad,hogy eszembe ne jusson rárontani, hogy VÉGE.

Rendben, ígérem nem fogok ! :D

Nem is tervezem, hogy keressem... várok mit alakít most Ő.


2napot dolgozom, 2napot nem, de most remélhetőleg jobban le tudom majd kötni a figyelmemet, mert jön a karácsonyi dekorálás a munkahelyemen (ami az én feladatom) illetve a Mikulás (amit szintén én szervezek) mert gyerekek között dolgozom...tehát remélem jobban eltöltöm majd ezekkel az időt...


De ha esetleg felhív, akkor mit mondjak neki?

Ha találkozni szeretne?

Vagy hogyan viselkedjek Vele???

85. csikil4ny (válaszként erre: 83. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 11:46

Akivel valaha is szakítottak az átérzi a helyzeted. Én csak igyekszek, de amikor én szakítottam, engem az is megviselt, persze nem annyira, mint azt a félt, aki nem dönthetett.


Most a csalódás beszél belőled, ne csinálj butaságot, eszedbe ne jusson felhívni és elmondani, hogy vége. Hagyj neki időt, hogy átgondolja mit is akar igazából.


A kérdés az, hogy te mennyire tudod lefoglalni magad mással? Jó, hogy időnként elkalandozol, de van napi rutinos tevékenységed? Jól írták azok, akik javasolták, hogy alakítsd ki a saját életed, amelyhez majd kapcsolódik a párod. Akármilyen kapcsolat két lelkileg egészséges ember között működik jól, te meg meglátásom szerint túlságosan támaszkodsz/támaszkodni akarsz az éppen aktuális párodra.


Kitartást!

84. túrógombócka (válaszként erre: 83. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 11:41

1 napig nem keresett és vége? miközben tudod, hogy mennyit melózik?

tényleg jobb lenne a srácnak, ha vége lenne. ez elviselhetetlen.

83. f2ff7589d1 (válaszként erre: 81. - 3d956aa820)
2016. okt. 26. 11:39

Igen, abban igazad van hogy idő kell még...úgylátszik Ő sem tudja mit akar...

Hiszen hiába mondta tegnap délután azt,hogy szeret...tényleg nem fog vele találkozni, és időt sem fog szakítani rám.


csikik4ny jól írta: így akart lerázni :(


Bármennyire is fáj s bármennyire is szeretem: mivel tegnap óta meg sem keresett, meg kell értenem,hogy VÉGE :(


Nagyon fáj,hogy nem volt őszinte velem, s nem mondta meg a szemembe hogy nem kellek, inkább hiteget,s reményt kelt bennem :(

Elfogadom, elengedem...hadd menjen

82. f2ff7589d1 (válaszként erre: 79. - PöttyösPanka)
2016. okt. 26. 11:36
Mostmár nem is fog, azthiszem :(
2016. okt. 26. 11:26
Szerintem keress magadnak valami hobbit vagy olxan elfoglatságot, ami kikapcsolja a fejed picit, eltereli a gondolataid, és hagyj időt magatoknak. Ne keresd a pasit!
80. 4975ebdc2f (válaszként erre: 79. - PöttyösPanka)
2016. okt. 26. 09:22
Nem sok pasi bírta volna eddig :-)
79. PöttyösPanka (válaszként erre: 65. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 09:19
Tehát te folyton kirakod a szűrét, vagy otthagyod, aztán azt várod, hogy térden csúszva könyörögje vissza magát :D Jó játék, csak egyszer meg fogja unni, és nem jön vissza.
78. 4975ebdc2f (válaszként erre: 71. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 06:56
Rendezkedj be te is az önálló életre. Sok a szabadidőd,segits anyudnak a háztartásban. Menj valami tanfolyamra, tanulj főzni stb. Menj mozogj valamit intenzíven, jót fog tenni a lelkének is. Egy gyakorlati tanács, szedj magnéziumot. Sokat fogytam viszonylag ch szegény étrenden közben jöttem rá mennyire nagy segítség ha elegendő magnéziumot viszek be. Főleg női napok környékén! A mozgás megint jó a lelkednek.
77. f2ff7589d1 (válaszként erre: 75. - Massalhangzo)
2016. okt. 25. 22:22

köszi.

Igen, nem lenne egy utolsó, ha most Ő hajtana s Ő próbálna időt szakítani rám.

Éppen ezért veszek visszább kicsit, s hagyom meg neki a lehetőséget... meglátom merre lép

76. f2ff7589d1 (válaszként erre: 74. - Orsibigyu)
2016. okt. 25. 22:22

orsibigyu, nagyon köszi ismét :)

Tiszta szívből remélem,hogy igazad lesz!


Tudom hogy én rontottam el, s tudom mivel...

de olyan szinten vagyok már ma, amit senkinek nem kívánok. Bár..szakításunk óta napi szinten ez megy bennem

Gyomoridegem van, félek a jövőtől, hiányzik, szenvedek, szomorú vagyok...szörnyű érzés.

Plusz méginkább idegesít,hogy már 22óra elmúlt s azóta sem jelentkezett :(

75. massalhangzo (válaszként erre: 72. - F2ff7589d1)
2016. okt. 25. 22:18

azert ha sok a veszekedes koztetek, a hiszti, neked is at kene gondolnod, hogy reszedrol mi az oka. hogy tulzoan reagalsz olyan kis dolgokra is, amiknek nincs nagy jelentoseguk, vagy valami alap problema van, ami folyton feszultseget okoz


mert lehet az is, hogy tul hisztis vagy, azt siman lehet kezelni, ha felismered, hogy ha szeretsz valakit, akkor nem kell balhezni olyan dolgokert, amik nem szamitanak, es akkor az adott szituban sem fog elborulni az agyad. de az is lehet, hogy alapbol nem olyan kapcsolatra, viselkedesre, reakciora vagysz, varsz egy ferfitol, mint amit tole kapsz. es akkor nem a te gepezetedben van a hiba, csak nem illetek ossze. hosszu tavon meg jobb is, ha szetmentetek es nem tudjatok ujrakezdeni normalisan


a baratodtol elvarhato lenne, hogy tegyen erofesziteseket, ha szeret, gyakorlatiakat, hogy egyutt tudjatok lenni. ha o ezt annyira nem szorgalmazza, akkor te se tedd. mert mas az, ha te talcan kinalod az egyuttleteket, o meg miert ne alapon belemegy, mert meg erez irantad, mint az, hogy valoban igazan szeret, es meg akarja oldani, hogy egyutt legyetek, sot ketsegbe esne, ha nem

2016. okt. 25. 21:35

Nem kérdés, hogy szeret. De ne várd el senkitől, hogy nagy veszekedések közepette beszúrjon egy gyűrű-baba témát. Ilyesmi csak akkor kerül szóba, ha biztonságban van egy férfi és tudja, hogy nem csak ma szeretem ezt a nőt, hanem képes leszek vele egy életet leélni, mert boldoggá tesz, mert szót értünk.

Már mondták, de szerintem is ő egy komoly férfinak tűnik: szerintem sem azért dolgozza ki a lelkét, mert egy rövídtávon gondolkodó valaki. 3o évesen nyugodtan bulizhatna minden délután, vagy eljárhatna gyúrni, hogy azután válogathasson jobbnál jobb csajokban. Elvehetne feleségül, majd elválhatna tőled, lehetne gyereketek, aki aztán felnőhetne úgy hogy hétvégente apukázik. Ehelyett, dolgozik, meggondolja, hogy mennyire vagy az a nő akivel biztosan leélheti az életét, vállalhat gyereket, aki közösen neveltek fel.


A férfiak utálják ha egy nő erőlteti a gyűrű-baba témát. Várd meg, hogy ő kérje meg a kezedet, ne te erőltesd ezt a témát, mert az visszataszító.


Igen, most várd, hogy ő keressen. Jó lesz az, csak becsüld jobban.

73. f2ff7589d1 (válaszként erre: 70. - Csikil4ny)
2016. okt. 25. 21:19

azt hiszem ma hagyom, tekintve hogy ma is én mentem a munkahelyéhez a találkánk miatt...

meglátjuk Ő most majd mit lép.


Anyum is azt tanácsolta,hogy hagyjam most Ő hadd teperjen, ne én legyek pincsi

72. f2ff7589d1 (válaszként erre: 69. - Massalhangzo)
2016. okt. 25. 21:17

Igen, akkor este őszintén beszélgettünk.

De tegnap (mivel anyumékra hallgattam) szépen nekipattantam és közöltem vele hogy ha cska ennyit tud velem lenni hagyjon békén, majd elviharzottam a kocsimmal...

Ma ismét találkoztunk, a történtek ellenére megölelt, megcsókolt, s bár elmondta hogy rosszul esett neki a tegnapi-azért kimondta hogy szeret engem.

Azt mondta mutassam meg hogy tudok normálisan ,balhémentesen is viselkedni s lássuk merre haladunk.


Rendben-rendben, menne is azthiszem, mert akarok tenni...de ha nem lesz rám ideje úgy igencsak nehéz lesz bármit is "bizonyítanom"


De igazad van, a szoba kivétel néha nem is olyan rossz :D legalább kicsit frissülne a szexuális életünk, egy kis izgalom és helyszín változtatás sosem árt :)

71. f2ff7589d1 (válaszként erre: 68. - Orsibigyu)
2016. okt. 25. 21:14

köszönöm :) igyekszem tenni a dolgokért... csak sajnos már késő.

De nem baj úgy fogom fel, hogy: azért fáj és szenvedek ennyire mert őszinték az érzéseim felé :)

Ezt is meg kell élni :)

70. csikil4ny (válaszként erre: 67. - F2ff7589d1)
2016. okt. 25. 21:07

Túlaggódod szerintem a kérdést. Saját magadon úgysem tudsz túllépni, tehát tedd azt amit a legszívesebben tennél. Egy valamit viszont ne: ne kezdd zaklatni (napi sok telefonálással, stb.)


Neked sem árt egy kicsit átgondolni az egészet...

69. massalhangzo (válaszként erre: 64. - F2ff7589d1)
2016. okt. 25. 21:06

de elvileg talalkoztatok megbeszelni, hogy most mi legyen. akkor miben maradtatok? mert most olyan helyzetet irsz le, mintha szakitasban lennetek, de neha osszefuttok es megy a sohajtozas


ti egy par voltatok, meg kene beszelnetek oszinten, egyszeruen a hogyan tovabbot. ha abban maradtok, hogy megprobaljatok ujra, akkor te se legyel turelmetlen, hogy mi az, hogy dolgozik es nem veled van. most nem azert, de egy-egy kozos ejszakara ki is vehettek szobat :D legalabb egy kis uj romantika lesz benne, nem kell szuloknel halni. aztan majd megoldjatok, es osszebutoroztok ujra, ha jol haladtok

68. orsibigyu (válaszként erre: 24. - F2ff7589d1)
2016. okt. 25. 21:03

Ha személyesen találkoztunk volna, ezt megláttam volna, így elhamarkodottan ítéltem meg. Tanár vagyok és néha kiborít mennyi elkényeztetett gyerek van, akik nem tűrik ha nem az történik amit akarnak. Ha tényleg ilyen gyermekkorod volt, akkor könnyű lesz kicsit visszavenni.

A hozzászólásaidból kitűnik az alázatod is, mert nem sértődsz meg a kritikán. Hiszem, hogy sikerül mindent helyrehozni, mert látszik, hogy nagyon akarod!

67. f2ff7589d1 (válaszként erre: 66. - Csikil4ny)
2016. okt. 25. 21:03

köszönöm.

de mi a helyes lépé ilyenkor??

Hisz most folyamatosan az kattog a fejemben, amit írtál: hogy berendezkedett a saját magányos életére, NÉLKÜLEM :(


De rendben, legyen az hogy hiszünk Neki (ennél jobban úgysem fog fájni.ez a pozitiv oldala :) )


SZóval mit lépjek?

Keressem én? Vagy most hagyjam picit,hogy teperjen vagy keressen Ő ha ráér vagy akar engem?


És ha felhív mit mondjak neki???


Jaj Istenem, mér semmit sem merek tenni...

Mostanában hibát.hibára halmozok

66. csikil4ny (válaszként erre: 64. - F2ff7589d1)
2016. okt. 25. 20:59

:) Ilyen, ha az ember megkérdezi a közönséget, még jobban összezavarodik.


Most nem azt írom, amit én tennék, hanem próbálom beleélni a helyzetedbe magam.


Szerintem ne dönts most elhamarkodottan, ha tudod várd ki, hogy mi lesz a vége. Illetve lehetnének csak randik, amelyeken jól érzitek magatokat. Közben letisztulna, hogy mit akartok külön-külön és együtt. Addig valamivel lefoglalhatnád te is magad, hogy ne ezen kattogj folyamatosan. Ezt persze könnyebb leírni, mint megtenni.


(Azért a magam szempontjából nagyon szeretném, ha visszajönnél és elmondanád, hogy mi lett a megoldás.)

65. f2ff7589d1 (válaszként erre: 58. - Csikil4ny)
2016. okt. 25. 20:47

nem Ő költözött el Tőlem,

Először én raktam ki anyáméktól.

Most a közös albérletből pedig ÉN jöttem el és hhagytam ott, majd Ő is eljött mivel felmondta a bérlést.

2016. okt. 25. 20:46

massalhangzo és csikil4ny két teljesen ellentétes véleményen vagytok :)


Mindketten érveltek, mindkettőben van logika...de most mégis melyik mellég álljak? :(

63. f2ff7589d1 (válaszként erre: 61. - Csikil4ny)
2016. okt. 25. 20:45

ezt írod:

csak azt látom, hogy ő is vívódik, pont a "se veled, se nélküled" állapotot látom. Meg persze azt is, hogy az érzelmei őszinték."

AZ érzelmei szerinted őszinték??

De szerinted mégsem azok,hisz pattintani akar engem


Akkor most mivan??? Szerelmes vagy sem?

62. massalhangzo (válaszként erre: 57. - F2ff7589d1)
2016. okt. 25. 20:39

szerintem ha ki akarna iktatni, akkor megmondta volna, hogy nem megy. azok utan, hogy elkoltozott, ez azert nem egy nagy vagy kenyelmetlen lepes


de ha folyton ment a hiszti, ertheto, ha ugyanazt, ugyanugy nem akarja folytatni. nekem szimpi, hogy nem az a lablobalo, hanem dolgozik sokat, vizsgazik stb.


azert azt nem tudom elhinni, hogy ha egyutt akartok lenni, azt nem tudjatok megoldani. de ha te is azzal jossz, hogy hozzajuk nem, hozzatok sem, akkor egyertelmuen te sem akarod igazan, nem szereted igazan, csak az a lenyeg, hogy o dobjon el dolgokat es szakitson rad idot, vagy bizonyitson azzal, hogy ott folytatjatok, ahol abbahagytatok. az o helyeben en sem tennem, csak azutan, hogy mar megszilardul a kapcsolat

61. csikil4ny (válaszként erre: 57. - F2ff7589d1)
2016. okt. 25. 20:39

Nem, azzal tesz, hogy ellehetetleníti a találkozásaitokat.


Ezzel nem mondtál nekem ellen, csak azt látom, hogy ő is vívódik, pont a "se veled, se nélküled" állapotot látom. Meg persze azt is, hogy az érzelmei őszinték. (De tévedhetek, hisz én csak annyit ismerek a történetből, amennyit leírtál és gondolatolvasó nem vagyok.)

60. massalhangzo (válaszként erre: 56. - F2ff7589d1)
2016. okt. 25. 20:36

sok embernek van elete, es nem tart fenn fel napokat arra, hogy hatha valakivel egyutt loghat :D megorulnek attol, ha valaki cseszegetne, hogy ketnaponta vagy naponta fel napot tegyek szabadda miatta


hozzatok miert nem mehettek? biztos megertik a szuleid, hogy osszevesztetek, most meg kibekultetek. te nem akarsz hozzajuk menni


tole mit varsz? dobja a munkat, a vizsgat, es legyen veled? az mire vezetne? te sem tudsz megoldast kinalni, mert amit lehetne, azt nem akarod, akkor miert varnad el, hogy o intezze ezt el, es o adjon megoldast?

2016. okt. 25. 20:35
Nem megy ez a bicikli; nagyon nyikorog.
58. csikil4ny (válaszként erre: 56. - F2ff7589d1)
2016. okt. 25. 20:34
Egyértelmű, hogy veled ő nem tervez. Már ki is alakította az új életét. Én személy szerint azt nem értem, hogy ha tőled elköltözött, ez benned nem hagyott semmilyen nyomot?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook