Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ilyen férfival, ilyen helyzetben? fórum

Ilyen férfival, ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2016. okt. 26. 18:00

Nos, felhívtam, nem vette fel, majd visszahívott.

Kérdezte hogy vagyok, milyen a napom, hogyhogy nem hívtam.

Vidáman, mosolygósan beszéltem Vele, mintha nem lennék megsértődve :D

Mondtam hogy dolgozom, minden oké stb.

Azt mondtam azért nem keresem, mert nem akarok ráakaszkodni, plusz megértem hogy sok a melója.

AZt mondta nem akaszkodom Rá, ne essek át a ló túloldalára azzal,hogy nem is keresem :D

Mondta hogy annyi a munkája a fix8órás melóhelyén, hogy mihelyt végzett a kiegészítő állásában 13kor, már azonnal ment át a másik helyre, mivel már hívta a főnöke hogy mikor ér már be

Szóval itt a magyarázat, ezért nem hívott napközben.


Kérdezte hogy és mikor dolgozom... mondtam neki vidáman,hogy hiányzik és hogy megértem hogy gürizik, de bízom benne és elhiszem hogy menni fog, türelmes vagyok :)

Örült, és hallottam a hangján hogy mosolyog de szerintem kegyetlenül fáradt ...

A beszélgetés végén azt mondtam le kell tennem,mert fizettetek...mondta hogy "Oké-oké, csókollak"


SZóval mostmár kivárok...kiváncsi leszek

116. csikil4ny (válaszként erre: 115. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 17:14

Jó, várjuk! :)


Piszkosul fiatal vagy, előtted az egész élet. :)

115. f2ff7589d1 (válaszként erre: 114. - Csikil4ny)
2016. okt. 26. 17:03

köszi :)

23éves vagyok egyébként.


Mivle ki kellett nyomnom, így most gondolom nekem illik visszahínom :)

Amint beszélek Vele, leírom mi volt :)

114. csikil4ny (válaszként erre: 113. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 16:49

Na látod. :) Túlaggódod a dolgot. Nyugi, csak természetesen és ne sürgesd. Neki az jó, ha férfinak érezheti magát melletted. Hagyd egy kicsit irányítani, s te viselkedj nőként.


Tanulhatod az elfogadást: te elfogadod amit ad és egy időre félreteszed az elvárásaid. Persze attól tudhatod, hogy mit akarsz.


Azért kérdeztem rá a korodra, hogy ha fiatal vagy, akkor még van időd kísérletezni. Minden párkapcsolatban az elején kellene megismerkedni, lassan összecsiszolódni, egyeztetni a jövőképet és semmiképp ilyen se veled, se nélküled helyzeteket teremteni, mert ezt már 1-2 gyermek mellett nem lehet eljátszani. S egy családban mindenki számára a biztonság a legfontosabb.

2016. okt. 26. 16:43
most hívott...csak nem tudtam felvenni mert bent volt a főnököm
112. csikil4ny (válaszként erre: 110. - PöttyösPanka)
2016. okt. 26. 15:35

Persze, ez lehet kolcsonos is.


Akkor meg nem art kulso segitseget kerni: parterapia, vagy egyeni.

111. 3d956aa820 (válaszként erre: 108. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 15:34
Szerintem először magadat építsd fel tök egyedül, és csak azután kezd gondolkodni kapcsolatban...
110. PöttyösPanka (válaszként erre: 109. - 3d956aa820)
2016. okt. 26. 15:31
Szerintem is. Lehet, hogy a férfi mindig úgy dönt a gondolkozási idő alatt, hogy nagyon hiányzik neki AngryBird, és meg kellene próbálni, de amikor találkoznak, és a lány megint csak neki esik, hogy miért nem tud több időt szakítani rá, és megint csak veszekedés lesz, akkor újra elbizonytalanodik, hogy kell-e ez neki.
109. 3d956aa820 (válaszként erre: 102. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 15:17

Egyetértek PöttyösPanka tanácsával, ez lehet a legjobb most amit tehetsz.

Azt még hozzátenném, hogy szerintem te bizonytalanítod ela srácot folyamatosan. Ő eldönti, hogy jó lesz nektek együtt, aztán így viselkedsz vele, ahogyan...

2016. okt. 26. 15:09
akarok, de nem tudom hogyan változtassak ezen.
107. csikil4ny (válaszként erre: 106. - PöttyösPanka)
2016. okt. 26. 14:38
Én is amit te! :) Sőt ha akarna tudna változtatni is valamilyen szinten, de egy egészséges lelkű férfi kellene ehhez, mert aki az időjárás szerint változtatja a jövőképét, azzal én nem jósolok boldog jövőt.
106. PöttyösPanka (válaszként erre: 105. - Csikil4ny)
2016. okt. 26. 14:25
Akkor is ez volt a legjobb tanácsom :D Ha abból indulok ki, hogy nem fog tudni változtatni, akkor csak azt tudnám tanácsolni, hogy mindegy mit és hogyan csinál, úgysem fog tudni változtatni :D Amúgy értem, mit írsz.
105. csikil4ny (válaszként erre: 103. - PöttyösPanka)
2016. okt. 26. 14:21
Távol álljon tőlem, hogy vitába szálljak emiatt. Viszont mindketten tudjuk, hogy nem fog tudni változtatni, elsősorban azért mert bizonytalan, nem a megfontoltsága alapján dönt, hanem az érzelmei által vezérelve.
104. csikil4ny (válaszként erre: 101. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 14:19
Erre nem én vagyok a jó tanácsadó, én nem megyek bele játszmázásokba. Éretlennek látom.
103. PöttyösPanka (válaszként erre: 99. - Csikil4ny)
2016. okt. 26. 14:17
Ez csak egy tanács volt. Tudom, hogy az ember nem tud kibújni a bőréből, de azért bizonyos határok közt tudja kultiválni magát. És nem azt mondtam, hogy teljesen az ellentéte legyen magának, még csak nem is azt, hogy legyen visszafogott, csak hogy kicsit visszafogottabb, kicsit kevésbé heves.
2016. okt. 26. 14:11

Szóval persze hogy bizonytalan avgyok és félek.

Hisz Ő sem tudja merre akar lépni.

Akr engem is, mégsem látom hogy valóban akarna...

De ha meg nem vagyunk egy pár, akkor keres és hiányzom neki, meg bejön a munkahelyemre csokival és itt tölt nálam 2órát -miközben én recepciózok.


Csajok, aki nekem megmondja, hogy ez a férfi mit kar tőlem és én mit tegyek vele ezek után, akkor azt komolyan örök hálám üldözni fogja :D

101. f2ff7589d1 (válaszként erre: 99. - Csikil4ny)
2016. okt. 26. 14:08

Valóban rémálom.


De Ő miért tudja mit akar tőlem?

Hisz 1hónapja vagyunk külön, 1hónapig nem beszéltünk, nem kommunikáltunk, sját wlmondása szerint szenved nélkül, én is látom az arcán hogy fáj neki kimondania a szavakat...elsírja magát..

Ő kérte hogy őszintén tárgyaljunk a jövőnkröl, erre most meg várom hogy történjen valami csoda, mégsem emeli meg a telefont.


Miért nem tudta eldönteni ezalatt az 1hónap alatt,hogy mit akar velem kezdeni??


És mégis mennyi idő míg eldönti, vagy eldönti valaha egyáltalán?

Vagy várjak a végtelenségig?

100. f2ff7589d1 (válaszként erre: 98. - Csikil4ny)
2016. okt. 26. 14:04

Azért bizonytalanodom el, mert már nem értem mit is akar tőlem.

tegnap még azt mondta szeret, láttam az arcán a csodálatot-amikor rám nézett, éreztem az ölelésén hogy belém tudna bújni, hogy kellek neki...hogy odáig van értem...szenvedélyesen és odaadóan csókolt...minden tökéletes volt...

De ugyanakkor mégsem keres ma sem :(


Ez a viselkedés bizonytalanít el... nem tudom hogy nőként most mi lenne a helyes lépés tőlem. :(

Nem tudom mit gondolhat, mit érezhet, mit akarhat... és ez nagyon rossz érzéseket hoz elő bennem...teljesen káosznak és kuszának érzem mindezt kettőnk között.

Lehet tényleg Neked volt IGAZAD, amikor azt írtad, hogy így akarja a tudtomra adni, h vége és kopjak le

99. csikil4ny (válaszként erre: 94. - PöttyösPanka)
2016. okt. 26. 14:00

Nagyon bírom ezt a visszafogottságra való buzdítást, ha valóban ilyen a temperamentuma, akkor olyan, mintha a lobogó víznek megtiltanád, hogy ne forrjon. :D


Hisztizik, mert bizonytalan. A bizonytalansága meg az önbizalom hiányából fakad, amihez még hozzájön, hogy a pasi sem tudja, hogy mit akar. Kész rémálom az egész történet.

98. csikil4ny (válaszként erre: 93. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 13:57
Hmmm... ha ő így reagál, akkor ő is éretlen személyiség. Lehet, hogy csak azért bizonytalanodsz el, mert ő változtatja a hozzád állását? Ezek után kezdek kételkedni az agresszivitásodban. Egy kapcsolat mindkét felet meg kell erősítse, nem elbizonytalanítsa. Az ember mellett azért jó ha van egy pár, mert egymást segítik, támogatják, egymással jól érzik magukat és közös céljaik vannak. Nektek ebből mi van meg?
97. b598e4912b (válaszként erre: 96. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 13:38

ha én dolgoznék ennyit egy nap, akkor agyfa szt kapnék, ha valaki a szabad egy órámban nem hagyna enni, átöltözni, akármi!


Hagyd már élni!!!

2016. okt. 26. 13:30

Tudom,hogy ma is 13ig dolgozott a mühelyben, és 14re megy a fix, 8órás munkahelyére.

De fel sem hívott.


Ezek szerint nem is hiányzom neki?

Vagy így akar "tesztelni"?

Kezdek félni...

Akkor továbbra,hogy várjam hogy Ő jelentkezzen?


És ha nem hívom fel, lehet megsértődik?

Nem tudom mi lenne a helyes

95. f2ff7589d1 (válaszként erre: 94. - PöttyösPanka)
2016. okt. 26. 13:29
köszönöm :)
94. PöttyösPanka (válaszként erre: 86. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 13:18
Hogy hogyan viselkedj vele? Eddig is túl sokat taktikáztál. Legyél természetes és ne azt nézd, mi legyen a következő húzásod, vagy ő mit fog lépni. Ez nem sakkjátszma, és manipulálással nem fogod elnyerni a szeretetét. Tehát ha keres, csak lazán, semmi görcsölés, és kicsit visszafogottan, mert hajlamos vagy a túlzottan erős érzelemnyilvánításra.
93. f2ff7589d1 (válaszként erre: 92. - Bekacomb)
2016. okt. 26. 13:05

nem vagy agressziv :)

most extra jól jön az ilyen stilusu közlési mód, jelenleg csak ez tud észhez téríteni :)

sZÓVAL SEMMI GÁZ :D


Igen, anyuék nagyon befolyásolnak, és ez méginkább összezavar.

SOkszor azért mondom el nekik, mert rajtuk kivül 3csajszi ismerősöm van, de mind3 más személyiség, szóval mind3 mást is mond...ez is összezavar.


Kicsit káosz a kép: hisz ha nem szeret simán mwgmonshatta volna.

Ha meg szeret...nos kiváncsi vagyok mit fog lépni...


Mostmár csak azért is kivárom, és addig lefoglalom magam.



Mondjuk szerintem most az lesz a baja,hogy én miért nem keresem... ha meg keresném az lenne hogy nem hagyok teret neki.

Ahhh, fene se érti ezt

2016. okt. 26. 13:01
Visszaolvasva elég agresszívnak tűnhetett amit írtam, de leszögezném, nem akartalak megbántani.
91. Bekacomb (válaszként erre: 83. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 12:48

Ne legyél már bolond! Egy este nem jelentkezik és te már megint a végét vizionálod?

1., Ne hagyd, hogy befolyásoljanak a szüleid, nem kell megbeszélned velük a dolgokat. Ők egyoldalúan látják a dolgokat. Nem az a baj, hogy melletted állnak, hanem -ahogy írtad, nekem az jött le- automatikusan a fiú ellen vannak. Gondolom, emiatt nem alhat ott nálatok.

2., Ahogy írták előttem is, teljes káosz és önbizalomhiány van benned. Előbb magad kéne rendbe tenned, utána fog menni csak a kapcsolat. Egyik percben ezt írod, a következőben az ellentétét.

3., Viccen kívül és nem bántó szándékkal írom, egy jó pszichológus nagyon sokat tud segíteni, hogy egyenesbe kerülj magaddal.

90. f2ff7589d1 (válaszként erre: 87. - Csikil4ny)
2016. okt. 26. 12:47
Rendben, hagyok gondolkodási időt mindkettönknek!
89. túrógombócka (válaszként erre: 88. - 4975ebdc2f)
2016. okt. 26. 12:39

tegnap óta nem kereste...délelőtt 11-kor írja :D

tegnap délután még szerelmet vallott a srác, de szörnyű, a ma eltelt délelőtt alatt nem kereste :D

88. 4975ebdc2f (válaszként erre: 83. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 12:37
IGAZI HISZTI KIRÁLYNŐ VAGY! Tényleg egy nap után már dramazol,ez még így is idegőrlő. Foglald el magad túl sok időd van...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook