Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ilyen férfival, ilyen helyzetben? fórum

Ilyen férfival, ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
147. csikil4ny (válaszként erre: 145. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 16:53

Tökmindegy, hogy ő mit akar, te jelenleg nem tudsz stabil partnere lenni senkinek. Hogy várhatod el, hogy teljesen idegen emberek mondják meg, hogy mit csinálj? A párkapcsolatodról van szó! Arról amitől boldogabbak kellene legyetek mindketten. Te meg játszmázni akarsz és csodálkozol, hogy ő meg a biztonságot keresi.


Én tudod mit tennék a helyedben: lezárnám vele a kapcsolatot és rendbe tenném az önbecsülésem, lenne egy saját életem, s csak azután ismerkednék, keresnék magamnak egy hozzám hasonlóan gondolkodó férfit, akinek megközelítően hasonlóak a céljai és azzal terveznék KÖZÖSEN.

146. f2ff7589d1 (válaszként erre: 144. - Massalhangzo)
2016. okt. 27. 16:05

mOST NEM ÉRTEM MIT ÍRSZ...


Egyszer azt írod hogy nem szeret másszor meg azt hogy de...

Most akkor mivan??

2016. okt. 27. 16:03

Jó, tehát akkor ismét visszakanyarodtunk oda, hogy: legyek türelmes, de leírtad, hogy: NEM IS AKAR ÉS NEM SZERET ENGEM.


Akkor foglalkozzak tovább vele, vagy nem???


Mert egy válaszban 2félét írtok.

Egyszer azt,hogy megérdemlem mert változnom kell, és hibás vagyok és nem csoda hogy ilyen...meg legyek türelmes.


A másikban meg azt,hogy nem kellek neki, meg le akar koptatni.


DE ha le akar koptatni MIÉRT nem mondja meg???

Miért így teszi???

Eddig is megmondta ha valamit akar, vagy valamit NEM



NEM TUDOM MIT TEGYEK :'(

Szörnyen össze vagyok zavarodva már... nem tudom hogy merre lépjek :(

MIT CSINÁLJAK????????

144. massalhangzo (válaszként erre: 143. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 15:59

eszrevetted, hogy ebbol all a kommunikaciotok, kapcsolatotok, hogy te szamon kersz, balhezol, zsarolsz? tudom, hogy nem ez a szandekod, de ezt csinalod


probald kivulrol nezni. ha egy ferfi egyutt akar lenni egy novel, szereti, a nonek szukseges ultimatumot adni, hogy vagy akarsz velem talalkozni es szakitasz ram idot, vagy vege?


szerintem finoman lekoptat, ha nem is tudatosan, de meg ott tart lehetosegkent, mig nem jon mas, de mar nem akar teged. lehet erte haragudni, de te szakitottal. egy szakitas, elkoltozes nem egy kis vita, annak viselned kell minden kovetkezmenyet


ha szamodra csak ez a jarhato ut, hogy kihisztizel eroszakkal valamilyen reakciot, akar elhajtast, akar azt, hogy majd megprobalja, az miert jo neked? ha egy ferfi nem is szerelmes, de egyutt akar lenni egy novel, mert tetszik, az ott van mindig a no eletemben. napkozben uzenetekkel, telefonnal, konkret talalkalebeszelessel, tervekkel


feleld, hogy koszi a dekortippet, ennyi. zard le, ne csinalj magadbol bohocot, ne hisztizzel egy palinak, aki nem akar

2016. okt. 27. 15:17

Most nemrég küldött egy e-mailt hogy ez meg ez a dekortipp jó ötlet lenne a munkahelyemre, a bulihoz amit szervezek..


Most csak szerintem kezel úgy,mint egy barátot?


Úgy döntöttem találkozom vele ma este a munkahelyénél, ha kell kihívom és elmondom neki hogy ez így nekem nem fog menni, mert ennél többre vágyom.

Én ezt nem tudom így csinálni hetekig meg hónapokig....

Ha szeret igenis szakíson időt rám, akár munka után este...(mint régen is tette)

ha nem szeret meg lehet mondani

142. csikil4ny (válaszként erre: 138. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 14:51
Sajnálom a barátnőidet, ha ők megelégszenek a hasonló kapcsolatokkal. Én az őszinte szeretetre, elfogadásra szavazok. És van ilyen, sőt nekem csak ilyen kell. :) (Ja és már egy ideje ilyen van, de nem akarom elkiabálni, még friss a dolog.)
141. csikil4ny (válaszként erre: 129. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 14:49
Ebben nincs ellentmondást: az érzelmek nem múlnak el egyik napról a másikra, lehet úgy is szeretni a másikat, hogy közben tudom, hogy vele soha az életben többet nem akarok kezdeni, aztán megkopnak az érzelmek. Ezért járnak össze az exszerelmesek egy-egy kufircra, mert nem tudnak pontot tenni a kapcsolatuk végére, viszont már tudják, hogy nincs közös jövőjük.
2016. okt. 27. 14:44

Minek extra elnezonek es turelmesnek lenni???

Nyugodtan, higgadtan, csendesen is elmondhatod a velemenyedet.

139. túrógombócka (válaszként erre: 138. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 14:34
szerintem inkább add önmagad, így a srác gyorsabban lelép és talán boldog lesz valaki mással.
2016. okt. 27. 14:27

A közeli barátnőimtől (akik ennél is többet tudnak rólunk) azt tanácsolták,hogy ne balhézzak, legyek türelmes, extra mosolygós, aranyos ha felhív vagy keres.

Az ő véleményük szerint meg kellene várnom,hogy ha extra elnéző és türelmes vagyok Vele szemben, akkor mit lép majd...és mire hajlandó "cserébe"

AZ ő szavukkal idézve "kicsit tegyem a hülye naiv kislányt"


Én ezt meg is értem...de nekem mi hasznom lesz abból, ha hagyom hogy a másik azt higgye hogy totál hülye vagyok és nekem így jó minden?

Nekem ettől miért les jó?

Sőt szerintem csak ront a helyzeten a dolog, mert az fogja gondolni, hogy ha így megfelel nekem akkor minek változtasson...

De erre meg azt mondták,hogy ne követelőzzek, mert azzal semmit sem érek el, sőt megint az lesz hogy balhés vagyok....


Véleményetek ezekről a tanácsokról??

2016. okt. 27. 12:36

massalhangzo és jucika33 mindkettőtöknek köszönöm.


Megfogadom a tanácsotokat, és igyekszem lazábban és kevésbé borúlátóan felfogni ezt az egész helyzetet.

Kicsit megpróbálok nem belenyúlni a dologba, s hagyom hogy sodródjak

2016. okt. 27. 12:23
Mindemellett pedig szerintem azért olyan is létezik, hogy két ember még szereti egymást, de látják, hogy ez nem megy és szakítanak. Ilyenkor persze, hogy öszeborulás meg sírdogálás van, ha találkoznak, de ilyenkor kell tudatosan eldönteni, hogy én ennek ellenállok. És igyekszem elkerülni a találkozást, távolságtartó leszek, mert egy idő után (nem egy-két hét, inkább hónapok, esetleg évek) az idő megeszi a ragaszkodást, elhalványul az egész, távol kerülünk és szabadok leszünk. Csak ehhez nem baj, ha tudjuk, hogy attól még, mert úgy érzem, hogy szeretem a másikat, még nem szükségszerű vele is lennem.
2016. okt. 27. 12:15
Bocsi, nem Mássalhangzónak szántam. Természetesen a topic indítójának.
134. jucika33 (válaszként erre: 125. - Massalhangzo)
2016. okt. 27. 12:14
Nem, nem kell semmihez jó pofát vágni, de megsértődni, veszekedni sem kell. Vedd az egészet kicsit lazábban! Érezd, hogy szabad vagy, azt csinálsz, amihez kedved van. Nem baj, ha most lazábban kapcsolódtok egymáshoz. Ha van kedved és időd, akkor találkozzál vele, amikor nincs, akkor meg ne. Aztán majd lassan alakul valamilyen irányba a kapcsolat- vagy megerősödik, vagy elhal magától és mindenki megy a maga útján tovább. Nem attól lesz jó egy kapcsolat, hogy gyűrűt, meg összeköltözést sürgetünk. Ezek hol eljönnek, hol meg nem, de egyenlőre nem aktuális vele foglalkozni, akkor sem, ha a fiú néha már említette. Nem kell a másik embert sürgetni, noszogatni. Csak élvezzétek a közös órákat, ha csak ritkák is, aztán ha már meguntad, akkor mondd meg neki, hogy te milyen jövőt tervezel pillanatnyilag. Ő is elmondja, aztán vagy összepasszol, vagy nem.
133. massalhangzo (válaszként erre: 132. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 11:18

ahelyett, hogy szenvedsz, hogy nem ugy alakulnak a dolgok, ahogy szeretned, probalj kicsit magadra fokuszalni, hogy vajon neked jo lenne-e, ha minden ugy folytatodna, mint eddig, mert nem fogtok megvaltozni


ne attol essel ketsegbe, hogy mi van, ha nem szeret, ha nem tudtok egyutt tolteni annyi idot, mint amit te akarsz, hanem gondold at, hogy amit o tud neked nyutjani, az eleg-e, jo-e neked. mert ha igen, akkor te is tudsz toleransabb, belatobb lenni, de ha ugy erzed, hosszu tavon ez neked nem felelne meg, akkor engedd el. mert felesleges szenvedni valaki mellett keves jo idoszakkal, ha talalhatsz olyat, akivel ha neha zurok, vitak is vannak, de alapjaiban egymasra talaltok es jo egyutt

132. f2ff7589d1 (válaszként erre: 131. - Massalhangzo)
2016. okt. 27. 11:10
értem.köszönöm
131. massalhangzo (válaszként erre: 129. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 10:55

tudod, ha egy ferfival egyutt elnek a szuleinel, o szakitana velem es kidobna, utana kibekulnenk, egyutt elnenk alberletben, o szakitana velem es elmenne, en azzal tobbet biztosan nem ugranek elkotelezodesbe, barmennyire szeretnem. biztos hianyozna es szenvednek, de bebizonyitotta, hogy nem bizhatok benne, barmikor cserben hagy egy hisztiert es eldob


az, hogy a pasi meg szobaall veled, mutatja, hogy megvannak meg az erzesek, de tudja, hanyadan all veled. ne haragudj, de az lenne a helyes lepes a reszerol, ha vegleg lezarna veled. latod, hogy most szinte alig bekultetek meg ki, de mar baszogattad, szemrehanyas, hiszti, hogy mi van es mi lesz. egy olyan emberre, aki igy viselkedik, mint te, nem lehet egy komoly kapcsolatot alapozni, de komolytalant se.


nem azt mondom ezzel, hogy te vagy a hibas, csak azt, hogy nem illetek ossze. egy ember eleteben igenis fontos a munka, a vizsgak, az, hogy ebbe o sok idot feccol bele, az szamodra megertest es segitest, elismerest kelljen, hogy kivaltson. de nem. hozzad olyan ferfi illik, aki ugyanolyan helyzetben van, mint te, hogy dolgozik x oraban, utana szabad, es nem foglalja le semmi, csak a lamurozas


mas elethelyzetben vagytok, mas az eletmod, az igeny, a hozzaallas. massal lehetsz boldog, sok idot egyutt toltos, ugyanazokkal az elvarasokkal, celokkal. ot csak kicsinalod, mikozben folyamatosan elegedetlen es frusztralt vagy. egyikotoknek se jo. probalkozhattok, biztos fogtok meg, de nem fog osszejonni. nem ot kell hibaztatnod, csak belatni majd egyszer, hogy nem vagytok egymashoz valok

130. massalhangzo (válaszként erre: 129. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 10:17

a legtobb szakitas nem jut el odaig, hogy gyulolom a masikat, ezert szakitok (kiveve persze megcsalas es egyeb eseten, de akkor is inkabb harag van, nem nemszeretes)


nalatok az a baj, hogy alapveto problemak vannak koztetek, azert volt tobb szakitas is. a bekulessel ezek nem oldodnak meg, ugyanugy megvannak, ezert nem lesz sajnos ebbol egy jo kapcsolat


nem csak egyik reszrol, hiszen te szakitgattal, dobtad ki ot, megvolt ra az okod mindig, akarmi is az. gondolod, most nem allnak fenn ezek az okok, mikor bekulesnel halal boldognak kene lenned, nem pedig hisztizned elore, hogy miert dolgozik annyit, miert nem keres, akar stb.


ezert nem kene eroltetni. nemcsak neki nem jo a sok veszekedes miatt, neked sem jo, mert nem azt kapod tole, amit szeretnel. nem tudod eroszakkal ezt kicsikarni, mert nincs meg bennetek az, amiert kettotoknek jo lehetne

129. f2ff7589d1 (válaszként erre: 128. - Massalhangzo)
2016. okt. 27. 09:41

Egyik hozzászólásodban azt, írod hogy szeret hisz nem változnak hamar az érzések szakítás után.

A következőben pedig már azt mondod,hogy ha szeretne ezt meg ezt tenné..amiket most ugye nem tesz meg...


Akkor most szeret vagy nem?

128. massalhangzo (válaszként erre: 126. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 00:04

ha te szeretned, tamogatnad es elismerned a munkajat, vizsgajat, nem gyerekes modon na es ram mikor lesz ideje, ne dolgozzon hiszteriat csapnal


ha o szeretne, keso este, hullafaradtan is veled akarna lenni barhol, nem dicsergetne, mint egy kutyat, hogy most jol viselkedtel, mert labhoz jottel es nem vicsorogtal

127. massalhangzo (válaszként erre: 126. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 00:02

en azt kerdeznem vissza erre, hogy na es ujrakezdtetek? egy par vagytok, szerelmes kapcsolat van koztetek? vagy csak beszeltek parszor, osszefuttok, es te mar gorcsolsz, hogy mit mondjal, miert nem hiv, visszafogod magad a hisztiben


egy par voltatok, egyutt eltetek, bekuleskor egymasba borulas es folytatas jonne


biztos, hogy erez meg irantad, egy osszeveszes, szakitas utan ritkan van, hogy hirtelen egyik percrol a masikra semmit nem erez valaki. meg akkor is hianyzik a masik, ha mar reg elmult a szerelem.


azt is lehetne kerdezni, ha te olyan nagyon szereted, miert dobtad ki total megalazo modon, mikor a szuleidnel laktatok, vagy miert hagytad szarban hisztis szakitassal ott egyedul az alberletben. ez csak onzoseg es eroltetese annak, hogy de igen a masik akarjon, jojjon vissza, nem arrol szol, hogy szeretem, es megtennek erte barmit. lof..szt mar bocsanat, a legkisebb dolgokat sem vagytok kepesek egymasert megtenni

2016. okt. 26. 23:56

mindkettőtök válaszát értem,


de mondjátok meg nekem, hogy ha nem szeret már s nem akar engem ,meg a kapcsolatunkat sem, pluszba ideje sincs ezekre, akkor:

MÉGIS MIÉRT AKARTA PONT Ő ÚJRAKEZDENI??

Hisz az Ő ötlete volt, nem én akaszkodtam Rá


Minek igér felesleges dolgokat, minek ez a sok felesleges kör,felesleges eröfeszitésekkel?

125. massalhangzo (válaszként erre: 123. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 23:50

en leszek a veszmadar, de ha egy no ennyire fosik a reakcioktol, nem tudja, mit akar a pasi, akivel egyutt elt, nem pedig csak 2 randit bonyolitottak, az jol tudja, erzi, hogy ennek itt vege, es a pasi nem akarja


ha egy pasi szerelmesen sirdogal meg ugy nez, na de egy telefont nem ereszt meg, szo nincs arrol, hogy mikor es hol akar majd latni konkretan, nem viselkedtek ugy, mint egy par, csak mint egy haverok multtal, az minden, csak nem szerelem es egymas akarasa


ne akard, hogy o lemondjon a munkarol, vizsgarol, hogy ti egyutt lehessetek, hulyeseg. olyan, mintha o azt akarna elvarni toled, hogy hagyd ott a munkahelyedet, es uljel egesz nap a kozeleben. nem fair


hidd el, hogy rengeteg ember dolgozik nagyon sokat, elfoglalt, de megis tud idot szakitani arra, akit szeret. foleg ha szakitas utani ujrakezdes van szerelmesen. nalatok nem az van. bocsi, de egy kapcsolat lecsengese jatszodik le. o nem fog igazi ragaszkodassal kozeledni hozzad, te pedig folyton elegedetlen leszel es hisztis, nem fog sokaig tartani


a helyedben nem keresnem, nem szakitanek ra idot, elnem az eletemet, en is beszerveznek minden mast, baratokat, sportot, egyebet. ha annyira akarna vagy hianyolna, tenne ezert a kapcsolatert, menne, szervezne, kitalalna. fosna, hogy elveszit. o tudja, hogy te tutira ott vagy neki, rajta mulik, mennyit vagytok egyutt es mire. felesleges lenne az elerhetetlen is jatszani, nem oszt nem szoroz, ha nincs meg az erzes. probald gondolatban elengedni, szoktatni magad ehhez


mert lehet, hogy o nem szeret igazan, ugy, ahogy kene, de te sem ot. akkor nem lett volna elhajtas, szetkoltozes, egyeb balhek. majd egyszer megtudod, hogy az igazi szerelem, szeretet nem ilyen

124. csikil4ny (válaszként erre: 123. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 23:25

Ertem amit irsz, de:


- a ti kapcsolatotok nem friss, mar maszatoltok egy ideje

- ezeket a kerdeseket feltetted neki? Mit mondott rajuk?

- igen, en erre irtam, hogy o mar uj eletet kezdett

- nem az a baj, hogy ilyen sokat dolgozik, hanem nem kozosek a tervek


De nem csodalkozok, hisz ha mar ugy dontottetek, hogy kozosen nemegy, akkor nagyon jol teszi, hogy tervez es berendezkedik az uj eletebe. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, csak azt, hogy felelosen gondolkodik.


Ezt ecseteltem reggel ota, hogy nem biztos az, hogy neked o kell es neki te. Miert ragaszkodsz ennyire fiatalon a hazassaghoz, szuleshez? Ezekhez jo stabil kapcsolatot letrehozni, egy olyan partnerrel, akitol idonkent nem akar a kezdetekben is elkoltozni az ember.

123. f2ff7589d1 (válaszként erre: 122. - Orsibigyu)
2016. okt. 26. 22:44

Igen, amikor találkozunk, a szemében minden benne van. Az utóbbi 1hétben láttam már sírni, nevetni, szomorúnak, láttam benne a rajongást irántam...tehát sok mindent átél Ő is, ezt nem vonom kétségbe.

Azért gondlom hogy le akar rázni, mert s fent leírtak ellenére 1popsival akar megülni 2lovat.

Akarja a pénzt is, ezért vállalt +melót.

És akar engem is...a baj csak az hogy a munka kettőnk rovásár fog menni.

S most gondolkodtam picit.

Arra jutottam,hogy szerintem az Ő részéről felelőtlenség volt azonnal ( 2hónap szakítás utáni )újrakezdés első napjában kitenni ennek a próbatételnek a frissen induló kapcsolatunkat.

Hisz annyi a sérelem így is, annyi a gond...hogy ennyi egymás nélkül töltött napot, s ezt a sok munkát a mi kapcsolatunk ilyen frissen nem fogja elbírni.

Nem kérem,hogy miattam ne dolgozzon, de azt kértem volna Tőle hogy mérlegeljen, mielőtt belevágunk.

Hisz jelenleg a fontossági sorrendje utolsó helyén állok.

Mert mindenre jut ideje, csak rám nem, s félek hogy ez nem fog változni.


Plusz rájöttem még valamire: 2hét múlva kezdi a munkájához szükséges kiegészítő vizsgáját. Plusz mellett ugyanígy fog melózni... és ráöttem,hogy ez az 1hónapos "teszt" nem rólunk szól, hanem róla! Hisz ezidő alatt fog vizsgázni, tehát Ő nem arra kiváncsi hogy mi megleszünk-e vita nélkül, hanem csupán nem akarja hogy másé legyek...Ő neki biztos pont maradok, míg Ő tanulgat...vizsgázgat...építi a saját életét..nélkülem. engem meg néha elővesz.


Nagyon fáj ez az egész.

De jelenleg semmi kiutat nem látok ebből a mostani helyzetből...hisz nem fog változni, nem lez több ideje 3hónap múlva sem, felmondani sem fog.

Én meg ezt nem bírom ki hónapokig.

S az ijesztő az,hogy Ő azt hiszi bármeddig várok Rá, s ezzel kihasználja az iránta érzett szerelmemet. És ez szerintem ronda dolog.


Ő nem ilyen volt.

Ő nem az az ember,aki megismertem.

Mostmár csak magával, a saját jólétével, a saját boldogságával törödik...az enyémmel nem.

És szerinte nekem ehhez kell jópofát vágnom.


Én így látom a szitut most, letisztult aggyal

2016. okt. 26. 19:58

Még mielőtt írtad, hogy beszéltetek, már megfogalmazódott bennem, hogy miért hiszed, hogy le akar rázni? Hiszen te szakítottál vele, ő folyton szerelmet vall. Mit érhetne el azzal, ha szerelmet hazudna? Ebben nincs logika. Arra akartalak bíztatni, hogy ne zavard telefonhívással, de küldj egy kedves SMS-t, hogy szereted. Azt ne írd bele, hogy hiányzik, ne érezze, hogy most veled kell legyen, hogy jó legyen, hanem érezze, ha nem is vagy vele szereted. Ez ad neki biztonságot.

Azt érzem, hogy azért vagy hajlamos azt hinni egy férfiról, hogy nem szeret, mert nem hiszed, hogy szerethető vagy. Pedig ő szeret, és bár nem érzi magát biztonságban és fél hogy újra lelépsz, ha összeköltöztök, és ő ott marad az üres házban, mint előzőleg, de a szeméből is látod, hogy szeret, s nem elég, hogy a szavainak, de még a saját szemednek sem hiszel. Hagyd ezt a hoxát, hagyd szüleid véleményét és csak arra hallgass amit mond és amit látsz a szemében. Nagyon befolyásolhatónak látlak. Ne hagyd magad befolyásolni... Miért akarna lerázni??????

121. f2ff7589d1 (válaszként erre: 119. - Csikil4ny)
2016. okt. 26. 18:38

Ő egyelőre azt szeretné "megnézni" hogy érdemes-e tovább gondolni a dolgot, és hogy nem akasztjuk-e ki egymást pár napon belül.

Mostmár azt mondom, kedves és türelmes leszek Vele, aztán -ahogy írtad- ha nem megy szakítunk még 200x :D


Meglátjuk lesz, ami lesz...én megpróbáltam

120. f2ff7589d1 (válaszként erre: 118. - E8da813d29)
2016. okt. 26. 18:37
Köszönöm a jókívánságokat :)
119. csikil4ny (válaszként erre: 117. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 18:21

Alapvetően ha mindketten akarjátok, akkor menni fog! Látod, választ kaptál arra, hogy nyugodtan hívhatod úgy ahogy eddig is tetted, várja. Ezt legalább megtudtad.


Gyakorlatilag nem is értem, hogy miért mentetek széjjel, ezeket a problémákat házon belül is meg lehetett volna oldani. Ha tesztek a kapcsolatotokért, akkor boldogok lesztek, ha meg nem, akkor szétmentek még vagy 10-20-szor, amíg egyiketek megunja.


Azt például egyáltalán nem értem, hogy miért nem tudjátok tisztán és nyíltan megbeszélni a dolgaitokat?


Persze most ne is akard ezt rögtön, ha már megbeszéltétek, hogy gondolkodtok mind a ketten, de kívülről ez most úgy néz ki, hogy kínozzátok saját magatokat és egymást is.

118. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2016. okt. 26. 18:08

Szia!

Nem tudom követni a fórumot, mert nincs rá időm, csak felületesen olvastam bele a hozzászólásokba.

Ami feltűnt elsőre (és ez nem lepett meg itt a hoxán :D), hogy eléggé le lettél húzva, a pasi meg tökéletes.

Nos, az én véleményem az, hogy mindig két oldala van minden éremnek, és egy kapcsolatot se tud elrontani egyedül valaki. Ahogy megjavítani se persze ... :)

Szóval, biztos érdemes "dolgozni" rajta, mert úgy látom, mindketten akarjátok.

Azt nem értem, hogy másfél évi együtt élés után mi szükség a randizgatásra, hiszen ismeritek egymást. Az erényeiteket is és a hibáitokat is.

"Fél" a barátod attól, amit újra akar? Hát ez így elég furcsa és meredek.

Ezért nem hiszem, hogy ne lenne jogos igényed az újra összeköltözés.

Sok boldogságot kívánok Neked, és egy picit több határozottságot, ami ugye nem egyenlő az erőszakossággal!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook