Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Illik szandálhoz harisnyát felvenni? fórum

Illik szandálhoz harisnyát felvenni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2014. nov. 18. 08:47
Miley Cyrus, bocs:)
2014. nov. 18. 08:46
Mostanában dobták piacra a golden lady új, varrás nélküli harisnyáját, minden színben kapható és szandálhoz is felvehető, Miles Cyrus szerepel a reklámban. Igaz, most tavaszig úgysem téma:)))
94. simple
2014. nov. 18. 07:29
Nem.
2014. nov. 17. 23:16
Jaj, nekem nagyon nem jön be, de ez csak egy vélemény! Szerintem harisnyához zárt cipő illik. Ha törik ha szakad.
2014. nov. 16. 22:22
Lehet illik, de én nem veszem így fel.
2014. nov. 16. 22:17

Én semmiképpen nem vennék fel harisnyát se szandálhoz, se papucshoz.

Az nem passzol össze.

Ha papucsot vagy szandált veszek fel, akkor kizárólag mezítlábra.


A halálom az, amit nemrég láttam a plázában...a Swarowski-üzletben az eladó csaj vastag fekete harisnyára húzott papucsot...hát valami rettenetes volt!:-(

Inkább valami kényelmes cipőt vett volna fel...

2014. nov. 16. 05:33
mindent illik amit te jonak talalsz.
2014. szept. 1. 19:24
Én mindig.
88. Anda39
2014. aug. 10. 11:00

Kislánykoromban, meg talán még a nyolcvanas években is elterjedt volt, hogy a nők szandihoz is húztak nejlonharisnyát, aztán ez szép lassan kikopott a mindennapokból.

Most már én sem veszek szandálhoz harisnyát.

87. szikmár (válaszként erre: 84. - 3532273647)
2014. aug. 5. 22:23

Ahogy mondják, egy szandál úgy szép, ha a szépen rendben tartott lábfejet és (kilakozott) lábujjakat mutatja.

A titokzokni, csak akkor jó, ha nem látható (ahogy a neve is mutatja).

De ha neked kell, akkor kell. Nyilván ilyenkor a kényelem és a hordhatóság lesz nálad előtérben és nem a divat vagy a tetszetős küllem. Bár én pár hete levadásztam olyan szandit (nem magassarkú!) ami meglepően puha és kényelmes anyagból lett összehozva, klassz kis színekkel.A legérzékenyebb barátosném is örömmel hordja...csak hát hosszasan kell keresgélni...

86. szikmár (válaszként erre: 81. - Gribedli***)
2014. aug. 5. 22:11

Megnéztem.

Tavasszal nyilván nincs ilyen gatya-billegető meleg :) Gondolom a "fiatalabb lyánykák" piskótáin vannak a harisnyás topánok :)

De nekem momentán nem tetszik. Pláne ahol nagyon látszik hogy lelóg a surranóről a harisnyás lábujj...

Egyszerűen nem szép > szvsz


Én nem mondtam hogy undorító lenne és ízlések és pofonok, van akinek tetszik van akinek nem -van amelyik pasi megmosolyogja és van aki nem, szal' - kinek a pap és kinek a papné :D

2014. aug. 5. 10:32
amennyire én tudom, nem.
84. 3532273647 (válaszként erre: 80. - Szikmár)
2014. júl. 2. 14:37
OK,jó a szandál,de kell a titokzokni.Minden szandál(jelenleg bőr túraszandi) is véresre dörzsöli a lábam..
83. rora (válaszként erre: 78. - Gribedli***)
2014. júl. 2. 08:46
A titokzokni akkor jó, ha egyáltalán nem látszik, pl. zártabb fűzős cipőhöz szoktam hordani. Balerinából ha kilóg, szerintem ronda, még ezek a "csinos", csipkés szegélyes titokzoknik is. Bár ezutóbbit nem tudom, titokzokninak szánják-e egyáltalán, vagy éppen az a lényeg hogy kilátsszon...?
82. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2014. jún. 28. 16:43
Tudom,h az nem tüsarkú. Csak irtam,hogy télen ha egy esti progira azt veszek sem ázik be mert nem gyalog megyek.
81. gribedli*** (válaszként erre: 80. - Szikmár)
2014. jún. 28. 12:52
Ebben a melegben nyilvan igen, de nezd meg a kepeket,as amiket alabb linkeltem es tavasszal hordtak igy egy csomoan, nem hallottam egy pasitol sem, hogy undorito lett volna:)
80. szikmár (válaszként erre: 78. - Gribedli***)
2014. jún. 28. 10:24

"Valahol a szandal es harisnya osszeallitas is pont ezert jott ujra divatba, hogy ne hordjanak a nok titokzoknit. Mezitlabra nem jo az a szandal?:)))"


Yeeee!

Csak mezitláb jó a szandál :)

Harisnyában (etikettől függetlenül) hülyén néz ki és még megmosolyogtató is. Még ha nem is mondják ki a "lelkes szemlélődők" :)

A szandi pont arra jó hogy levegőzzön a lábikó. ..és nem arra "vágyik" hogy egy áttetsző-átlátszó akármilyen zsákba csomagolják :))))

szvsz

79. gribedli*** (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2014. jún. 28. 09:17
Vannak car shoe mokaszinok is es ehhez hasonlo talppal csinaltak magassarku cipoket.
78. gribedli*** (válaszként erre: 74. - 3532273647)
2014. jún. 28. 09:14

A titokzoknit betiltanam. Mint amikor valamikor osszegyujtottek egy kupacba az eretnek konyveket es maglyat gyujtottak rajta, ugy egetnem el az osszes titokzoknit.


Bocs, nem szemelyeskedesbol irtam am:D


Valahol a szandal es harisnya osszeallitas is pont ezert jott ujra divatba, hogy ne hordjanak a nok titokzoknit. Mezitlabra nem jo az a szandal?:)))

77. gribedli*** (válaszként erre: 73. - 0f332c4ec9)
2014. jún. 28. 09:07
De ez is magassarku csak nem tusarku. Biztos ismered a car shoe-t mindig ilyen pottyos gumi a talpa de magassarku. Szinhazba en sem vennem fel, de nem is erre valo, hanem sportosabb, trendibb, lucskos idoben utcara valo magassarku, amikor a csizma nem kotelezo de a tusarku tul kenyes. Mondjuk nem ugyanaz a divat otthon, mint itt, szoval ebben nem vitatkozhatok, nem ugyanazt tartjak alkalomhoz illonek otthon, mint itt.
2014. jún. 27. 23:29
Ill. nem a teremben vettem észre mert nem szandiban edzek ugye :)) hanem az öltözőben.
2014. jún. 27. 23:29
Na én ma szandiban voltam zokni és hari nélkül méghozzá a kedvenc és legkényelmesebb szandikámban,de olyan fasza napom volt ma,hogy amikor az edzőteremben észre vettem,h leesett a sarka..hát már meg sem lepődtem. Már itthon voltam amikor felfogtam :DDD
2014. jún. 27. 23:07
Ma kipróbáltam a Qechua bőr sportszandálomat titokzoknival és halásznacival,kicsit furcsa volt,de évek óta ez a nyári viseletem.A balerina még elmegy,de ebből is kilátszik a zokni.
73. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 72. - Gribedli***)
2014. jún. 27. 22:55
Na ha télen tüsarkút veszek harisnyával és hó van vagy esős idő akkor sem ázik be mert nem gyalogolok egy esti progira :)
72. gribedli*** (válaszként erre: 70. - 0f332c4ec9)
2014. jún. 27. 09:36
En is, de nalunk nincs olyan hideg telen. Viszont eso az van, mondjuk ugyis a kocsiban vagyok nagyreszt, arra a pici tavolsagra, amig menni kell, nekem a car shoes valt be (prada egyik almarkaja), ezek lakkozott, picit vastagabb, ellenallobb koromcipok, gumi a talpa, ami kimondottan jo telen, mert nem azik at, mint a bortalp es a sarok az vastagabb, nem tusarok. Szoval telen ez nalunk idealis, ha nem csizma kell, hanem cipo.
2014. jún. 26. 19:57

Ahol nem számít, hogy nézünk ki, oda bármit felvehetünk, ahol számít, ott figyelembe kell venni az íratlan(?) öltözködési etikettet. Ez a lényeg. Szerintem.

„A szandál alapvetően protokoll ellenes viselet. Ott kezdődik a probléma, hogy kiemelt ünnepségeken harisnyát illik viselni, azonban az ujjakat láttató szandálba nem illik harisnyát húzni, még láthatatlan orrerősítés nélkülit sem.”

De még van az alábbi helyen számos figyelemreméltó megjegyzés ezzel kapcsolatban:

[link]

70. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 69. - Gribedli***)
2014. jún. 26. 19:10
Én vastaggal még télen is felveszem az olyan cipőimet ha mondjuk egy esti progim van. De nem mindig valamikor normális cipőt. De esti progira télen is felveszek vékony harit.
69. gribedli*** (válaszként erre: 68. - 0f332c4ec9)
2014. jún. 26. 19:05
A tavaszi szandáljaim nekem is olyanok, mármint én szandálnak hívom: open toe szandi, amelyikből több ujj is kilátszik, de hátul zárt. Peep toe szandál, amiből csak a nagyujj látszik ki és hátul lehet zárt.
68. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 60. - Gribedli***)
2014. jún. 26. 18:53
Na ilyen vastagabbal néha én is felvettem,bár nem szandit hanem elöl nyitottat. De a vékony nylon hari-szandi nekem továbbra sem jön be. :)
2014. jún. 26. 16:33
Idén eddig nem vettem fel szandált,lapos bőr,2 tépős sportszandi,de felveszem,csak titokzoknival.Izzad a lábam,zokni nélkül még a papucs is véresre-hólyagosra dörzsöli 100m-en belül.Zárt balerinacipő szerű egy tépős cipőm van,de abból is látszik a titokzokni...nem tudok kibújni a lábamból.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook