Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igaz, hogy mindenkinek van lelkitársa valahol a világon? fórum

Igaz, hogy mindenkinek van lelkitársa valahol a világon? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
27. emagdi (válaszként erre: 26. - Szulim)
2007. júl. 6. 15:17
ez nagyon praktikus tud lenni :)))))
26. szulim
2007. júl. 6. 15:10
:)))ez igy van:)amikor valami baj van,már értesitjük egymást,hogy a másiknak is várható:)De volt már olyan is,hogy eljött és fájt a lábam,de nem mondtam neki,erre ő megkérdezte van e valami kenőcs félém láb fájásra:))))
25. emagdi (válaszként erre: 24. - Szulim)
2007. júl. 6. 15:04

ilyenkor azért felmerülhet a gyanú, hogy a genetika is közbejátszik esetleg a hasonló betegségek kialakulásánál... :)


de gondolom ennek nagy előnye, hogy ha az unokatesód tüsszögni kezd, akkor már legalább tudod, hogy neked is kell menni a patikába neocitránért:)))

24. szulim
2007. júl. 6. 14:57
bizony van,akivel egy sikon haladunk.Nekem az unoka tesóm az.hihetetlen hogy még a betegségeink is egyformák,sőt majd nem egyszerre volt a műtétünk,2 hét van közöttünk mint kor külömbség
23. emagdi
2007. júl. 1. 07:39
igen
22. bocsy
2007. júl. 1. 03:43
Van lelki társ, ez biztos. Lehet ellenkező és hasonló nemű is. Furcsa, de nekem ezen a téren mindig az ellenkező nemű /fiúk/ jöttek be. Fogalmam sincs, hogy miért?! Talán, mert a lánybarátnőkkel mindig megvolt a vetélkedés, irigység, stb...
2007. jún. 30. 23:15
Igen, a lelkem másik fele ő.
2007. jún. 30. 23:07
Igen, ez egy új felismerés az ember életében. Amit nem látunk, és nem beszélünk róla, az még VAN, és működik. Örülök, hogy vannak akik ezt szintén így gondolják és érzékelték is. Egy másik eset: Találkoztam egyszer egy nővel, akivel nagyon nagyon egy hangon beszéltünk. Azonos zenét szerettünk, az ezotéria, az egészségvédelem fontos volt mindkettőnk számára. Sokat dumáltunk, sok információt cseréltünk. Olyan volt nekem, mintha gyerekkori barátnőm lett volna. Aztán elkezdett olyan dolgokat kérdezni, amik az én munkámmal vannak kapcsolatban. Szüksége lett volna az információra azért, hogy felhasználja a saját céljaira, ellenem. Nehezen tudtam lekoptatni, szenvedtem, mert nem akartam megbántani. Viszont éreztem, hogy valami nincs rendjén. Ő egy energiavámpír volt, aki belőlem táplálkozott. Azért tudott, mert gyenge és naív voltam, hagytam hogy leszívja az erőmet. Nem mondom, hogy gonosz volt, de számomra veszélyes. Arról ismered meg, hogy nagyon /túl/ kedves, túl segítőkész, gyakran van a közeledben, mindig úgy csinál, mintha segítene téged dolgokkal, közben meg arra törekszik, hogy megszerezze azt a tudást, gondolatot, infót, amire neki szüksége van. Ha felismered, nem tud rád hatni, akkor legyengül és elmegy a környezetedből. Voltatok már ilyen szituációban?
2007. jún. 30. 22:03
Létezö dolog én nem rég találtam meg! Olyan mintha mindig ismertük volna egymást!Hihetetlen és kissé félelmetes érzés!!! :)
18. 9778ca1817 (válaszként erre: 17. - Ujjászületés)
2007. jún. 30. 20:54
Ezekről a dolgokról én is pont így gondolkodom. :)
2007. jún. 30. 20:47
Az, hogy nem él, ezt csak mi földi emberek nevezzük így. A lélek nem hal meg. A lélek többször is ujjászületik. Úgyhogy biztos lehetsz benne, hogy még találkozni fogtok. Az ember karmája nem egy életre szól. Én nemrég voltam életemben először jósnál és azt mondta, hogy a karmám 20 %-át teljesítettem eddig. Amig az életfeladatom nem viszem véghez, addig mindig kapok ugyanabból a feladatból. Ha megoldottam, továbbmehetek. Hiddd el, még lesz feladatod ezen a téren.
16. 9778ca1817 (válaszként erre: 15. - Ujjászületés)
2007. jún. 30. 20:23
Találkoztam már én is hasonló vonzással, érzéssel és nem volt a vége "heppiend". Arra gondoltam, hogy sebaj, majd egy következő életünkben. Biztos vagyok benne, hogy gondol ő is rám. (a dolog pikantériája az, hogy már 7 éve nem él)
15. ujjászületés (válaszként erre: 14. - 9778ca1817)
2007. jún. 30. 19:41
A flőrt is benne van. De úgy gondolom, hogy az egymásra hangolódás az alapja. Ez működhet két nő vagy két férfi közt is. A vonzás működik az univerzumban. Ha találkozhatsz a lelki társaddal, az annak a jele, hogy valamiért szükséged van rá. A lelki társ tudja, hogy mikor vagy rosszkedvű és azt is tudja, hogy hogyan vigasztalhat meg. Ellentétben a férjeddel. Ő ugyanis más vonalon közelít meg. A szexhez, a jóhoz is kell, hogy érezd a másik akaratát, tudd, hogy mit meddig csinálj. Ha depis vagy, a lelki társ tud csak igazán segíteni rajtad. Én Őt most békén hagyom. De tudom (és érzem), hogy sokszor gondol rám. Tudod mi az érdekes, hogy szinte felajánlottam magam neki, és Ő azt mondta, hogy nem szabad elrontanunk egy szeretkezéssel. Tudom, hogy attól tartott, Ő is legyengül mint én. Korrektnek tartom a hozzáállását.
14. 9778ca1817 (válaszként erre: 13. - Ujjászületés)
2007. jún. 30. 17:38
Lelki társ = a szexi flörttel?
2007. jún. 30. 17:31

Lelki társ?

Bizony, hogy van. De nem biztos, hogy boldogságot okoz. Én egy volt munkahelyemen voltam úgy egy férfival, hogy vonzott de nem tudtam hogy miért. Jó és rossz érzésem egyszerre volt. Mindketten elég zárkózottak, visszahúzódóak vagyunk. De érdekes, hogy ha találkoztunk, kialakult a puszi köztünk. Vagy csak egy váll simogatás. Csak a tenyerünket érintettük össze. Csodás érzés volt. Igy birtam 2 évig. Aztán gondoltam, ha így érzünk, én többet is szeretnék. Beszéltem vele. Elmondta, hogy érez irántam valamit, nem tudja mit és nem tudja miért. De valami közünk van egymáshoz. Csak hát kiderült, hogy közben lett egy kapcsolata, amit meg akar tartani, ezért nem közeledtünk egymáshoz. Nekem ez fájt, mint amikor szerelmes az ember, és elhagyják. Azt mondta, mindig számíthatok rá mint barát. És szeret. De most mint nő, nem akar velem kapcsolatba kerülni. Hetekig majd belehaltam. Aztán "elengedtem". És most elkezdtem pasizni. Úgy érzem, hogy ez a lelki-együttlét visszahúzott, mintha rámtelepedett volna. Azóta felszabadultnak érzem magam. Nem haragszom rá. Most is szeretem, mint barátot. De mint férfi már nem gondolok rá. Szép és fájdalmas "kapcsolat" volt.

2007. jún. 30. 17:09

Szerintem is van, méghozzá több is (ahogy kleca is írta). A "lelki társ" az szerintem nem feltétlenül azonos a nagy "Ö"-vel, a királyfival fehér lovon, vagyis nem csak a szerelmed lehet a leki társad, hanem akár a sarki fűszeres is. A "szerelem" egyébént is semmi más csak pusztán kémia. Ez a bizonyos szerelmi kémiai vonzás kb 3 évig tart és az utódnemzést szolgálja.

Aki nem hiszi, az nézzen jó mélyen magába!!

2007. jún. 30. 13:28
Igen, de több mint biztos, hogy nem találkozunk vele.
2007. jún. 30. 12:51

Igen, akár több is, de szerencse kell hozzá, hogy felismerjük. Utána pedig mint egy kincset számon tartani, mert az élet egyik legnagyobb ajándéka.

Ha egyszer elengedem, akkor a boldogság lehetősége is távozik:((((

2007. jún. 30. 10:34
mindenki megtalálja majd
2007. jún. 30. 08:40
Nem hittem ebben amíg egymásra nem találtunk a párommal..szerintem csodás dolog!
2007. jún. 29. 22:09
Van,én legalábbis hiszek benne,csak az nem biztos, h térben és időben közel vannak egymáshoz:s
2007. jún. 29. 22:02
Mindannyiónknak van valahol a nagyvilágban,csak meg kéne találnunk.
2007. jún. 29. 21:17
szerintem mindenkinekmeg van,csak rá kell találni.
2007. jún. 29. 20:02
Hiszem, hogy igen és hogy majd én is megtalálom
2007. jún. 29. 19:38
Igen ,igaz.Szerencsénkre mi még időben egymásra leltünk.
2007. jún. 29. 19:35
Most úgy érzem azzal a férfival élek,aki a lelkitársam,akit mindig kerestem.Sok mindennen keresztül emntünk és több év után rájötünk,hogy egymás nélkül nem megy.Lehetünke gymás lelkitarsai?
2007. jún. 29. 19:34
Igaz, hogy mindenkinek van lelkitársa valahol a világon?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook