Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti féltek az időskortól, kiszolgáltatottságtól? fórum

Ti féltek az időskortól, kiszolgáltatottságtól? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. júl. 27. 12:51
Köszönöm,azért még ott nem tartunk,de valószínű az lesz majd...
2020. júl. 27. 12:33
Sok idős otthon, nagyon jól működik! Hozzánk 100-re van egy, és ott szeretnek lenni az ellátottak, jó az ellátás, szép helyen van, és orvosi ellátás is működik! Vannak olyan otthonok, ahová házaspárok is beköltözhetnek, ez mind attól függ, ki mennyit tud rászánni, és milyen az intézmény vezetősége. Tapasztalatom nincs, de most amikor a járvány miatt lezárták, itt nem volt megbetegedés, állandó kontroll alatt voltak a gondozottak!
2020. júl. 27. 12:29
Sajnos, a drága nem feltétlenül jelenti azt, hogy az ott dolgozók lelkiismeretesebben végzik a dolgukat. Ettől függetlenül hallottam már olyan helyről, ahol jól érezték magukat az idősek.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 27. 12:24
Költözzetek be egy "menő" otthonba. Annyi jó hely van. Az idősotthon nem egyenlő az elfekvővel.
2020. júl. 27. 12:09
Ti féltek az időskortól,kiszolgáltatottságtól? Én igen. Párommal és húgommal élek jelenleg egy házban. Páromnak és nekem sajnos nem lehetett/lehet gyerekünk de még csak örökbe sem fogadhatunk. Bár,akinek van az se mindig számíthat rá.. több ok miatt..Amiket hallani,hogy bánnak idősotthonokba szerencsétlen beteg emberekkel :( Mi a véleményetek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook