Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idézetek az ember személyiségéről. fórum

Idézetek az ember személyiségéről. (beszélgetős fórum)

13. 8bff41629d (válaszként erre: 7. - 925bfc6000)
2014. jan. 19. 12:02
Na...Ilyen eszeveszett hülyeséget se hallottam még...(Lehet, hogy amikor Chaplin kigondolta ezt az elmésséget, maga is részeg volt...)
2014. jan. 19. 11:54
“Sokan azt hiszik, gondolkodnak, pedig csak újrarendezik előítéleteiket.” (William James)
2014. jan. 19. 11:53

"Soha ne felejtsd el, hogy pontosan olyan vagy, amilyennek lenned kell. Úgy vagy jól, ahogy vagy. Ha bárki bármi mást mond, nos, az szamárság."

Alice Clayton

2014. jan. 18. 14:37
“Nagy akaraterő nélkül nincs nagy tehetség sem.” (Honoré De Balzac)
2013. máj. 17. 21:00

Az őszinteség a személyiség varázsa.


Hioszi Tatiosz

8. grizus (válaszként erre: 7. - 925bfc6000)
2013. máj. 9. 05:27
Ez jó idézet, csak... sajnos ismerek olyat, aki mikor részeg, kötekedővé, szinte gonosszá válik. Mivel közel áll hozzám az illető és nagyon szeretem, igazán nem tudom, mit is gondoljak.
2013. máj. 8. 11:52
Az ember valódi személyisége akkor mutatkozik meg,amikor részeg./Charlie Chaplin/
2013. máj. 8. 11:29
Köszönöm, akik eddig írtak!!! Nagyon jók!!! És várom még a további idézeteket!!!!
2013. máj. 8. 10:09

Én azonban én vagyok, és akkor sem változtatom meg az ízlésemet, ha az egész emberiségnek egybehangzóan más is a véleménye. Ha nekem nem tetszik valami, hát nem tetszik és kész. A világon semmi okát sem látom, miért kellene tetszést majmolnom, csak azért, mert embertársaim többségének tetszik valami, vagy legalábbis úgy tesznek, mintha tetszenék nekik. Abban, hogy mi tetszik, vagy mi nem tetszik nekem, nem indulhatok a divat után.


Jack London

2013. máj. 8. 10:03

~ Hogy ki vagyok én?

A legártatlanabb angyalod, vagy a legkísértőbb démonod.

A barátod, vagy az ellenséged.

A szikrázó napsütés, ami beragyogja az életed, vagy a sötét éjszaka, amiben örökre elveszel.

A szerelmed, aki mellett minden nap fel akarsz ébredni, vagy a szeretőd, akinek a szíve sosem lehet a Tiéd.

Egy elveszett kislány, akire vigyáznod kell, vagy egy harcos amazon, aki elsöpör Téged.

A pillangók, amik a hasadban repkednek, vagy a könnycsepp, ami az arcodon lepereg.

Hogy Neked ki voltam... Vagyok... Leszek... Az csak rajtad áll!

~ Lehet, hogy nem vagyok hős, de nem vagyok gyáva sem, mert van bátorságom a szenvedélyeimhez.

~ 'néha annyira szeretnék újra kislány lenni, szaladni a fűben, elesni és sírni.' 'és miért lenne ez jó?' 'azért, hogy ne fájjanak azok a dolgok, amik most. hogy elbújhassak az oszlop mögé, ha olyan jön, akivel nem akarok beszélni. hogy nyelvet öltsek arra, akit nem szeretek. szeretnék újra kislány lenni.. és az is maradni..'

~ csak a szívem dobog,hogy azzal lássak,nem kell több,úgy mint másnak

2013. máj. 8. 10:02
Sokan mondják hogy nehéz engem kiismerni, én pedig nem tagadom: talán ha tökéletes lennék, nem lenne ilyen nehéz dolguk. De közel sem vagyok tökéletes, sőt. Mosolyt, de könnyet is csaltam már olyan emberek arcára, akik fontosak nekem. Volt, hogy csalódást okoztam és az is megtörtént már, hogy én csalódtam a másikban. Vártam, amikor nem kellett volna, máskor meg elkapkodtam a fontos dolgokat. Hibáztam már sokszor, és megtippelni sem tudom hogy hányszor fogok még, de én ilyen lány vagyok.. közel sem tökéletes, de így vagyok önmagam.
2013. máj. 8. 09:49

Az online személyiség olyan, mint egy harmadik kéz, amely erővel ruházza fel a számítógép előtt ülőt, aki aktívabbnak, hatásosabbnak érezheti magát.


Tari Annamária

2013. máj. 8. 09:46

Csak egy egyszerű lány vagyok valakinek szép,valakinek csúnya,valakinek kedves,valakinek mogorva,olykor csendes vagyok,máskor mindenkit túl kiabálok,valakinek nyitott,valakinek zárkózott.....láthatsz okosnak vagy láthatsz butának,érettnek,bölcsnek vagy gyerekesnek,furcsának.Jelenthetek bármit az életben engem nem nagyon izgat....Vagyok aki vagyok és valaki így szeret.!;)



pl, ilyen idézetekre gondoltam.

Olyat szeretnék: pl ha felteszek magamról egy képet, akkor hozzá szeretnék írni, idézetet!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook