Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idegesítő szomszédok fórum

Idegesítő szomszédok (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. dec. 10. 13:01

Szia!

Nekem van:(

Az egyik egy elég zajos család.Hajnali 5 kor mindig arra kelünk fel hogy veszekednek, és csapkodják a széket, és egyéb tárgyakat.Alattunk laknak, de rosszabbak mintha fölöttünk laknának.Szóltunk nekik többször, erre bosszúból pillanatragasztót töltöttek a bejárati ajtó zárjába mikor nem voltunk otthon. Az egész ajtót fel kellett törni.Az a legrosszabb hogy sokszor éjjel is ordítoznak.

még jó hogy nem napi szinten, hanem heti 3 -4 alkalommal, de akkor az egész ház zeng tőlük:(

2008. dec. 10. 13:01

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ én sem úsztam meg őket, mi a 3.-on lakunk és egyszer beszólt a szomszéd a 4.ről, hogy ne rázzam a szőnyegeket, mert kiteregetett.

Aztán a földszinten pedig van egy beteg nő, aki örökké leskelődik, és mindent tudni akar... szóval nem vagy egyedül, ha ez vigasztal.

2008. dec. 10. 12:58

Ezt a forumot azoknak hozom létre,akiknek idegesitö szomszédjai vannak,és a tapasztalataikat szeretnék itt megosztani.

Nekem sajnos tàrsashàzi életem van,elég sok a furcs szomszéd.

Van aki mindenben utànozni akar,van aki hangos köszönésemre elforditja a fejét,de van olyan is aki rendszeresen romlott ételekkel ajàndékoz meg.

Ki hogy van vele?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook