Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idegesítő szomszédok fórum

Idegesítő szomszédok (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. dec. 10. 20:53
hát mondasz valamit de akkor is zavaró és mit mondanak:" bezzeg a fiatalok sose köszönönnek"hozzá teszem nyugdíjasok!
32. McKenzi (válaszként erre: 30. - 2b124faaf3)
2008. dec. 10. 20:50
Örülj neki, amíg idegen vagy addig nem is árthatnak nagyon, a túlzottan barátkozó szomszéd sokkal rosszabb lehet! :D
2008. dec. 10. 20:49
ja én köszönök már csak azért is minden alkalommal!
2008. dec. 10. 20:49
itt lakom kb. egy éve és fele szomszédság nem is köszön!
29. McKenzi (válaszként erre: 28. - McKenzi)
2008. dec. 10. 20:49
azóta, hogy elköltözött nincs okunk panaszra (csak el ne szóljam :)
28. McKenzi (válaszként erre: 26. - Gabriellaxp)
2008. dec. 10. 20:45

Amúgy nem semmi zaj lehetett nálatok - ha így végig kellett szigetelni a falakat...

Nálunk az előző lakó ellen ez se segített volna, mert ő a basszust is bömböltette sokszor éjjel is - utálta is mindenki. Néha kiállt meztelenül az erkélyre és onnan ordibált és dobált le dolgokat, érdekes, hogy mégse tett senki semmit rajtunk kívül- ebből is látszik, hogy mi mindent eltűrnek az emberek csak mert utálják a konfliktust. De nekünk nem volt más választásunk mert mi aludni se nagyon tudtunk.

27. McKenzi (válaszként erre: 26. - Gabriellaxp)
2008. dec. 10. 20:41

Nagy gyerek? Két éves kor az a hisztikorszak eleje-közepe, egy három és fél éves már nem hisztizik annyit. Ha csak ötször hisztizik, akkor még egy türelmes kislánynak is nevezhetnénk:)))) Az én gyerekem is hisztizik, mondjuk annyiból szomszédkímélő, hogy neki nincs az a nagyon erős hangja, nem ordít, inkább csak nyafog és hamar túlteszi magát vagy megoldjuk a problémáját :) Pl. minden öltöztetést végignyafog.

Nem úgy a barátnőm kisfia :))) Neki már babakorában is vastag hangja volt - egyébként elég erős akaratú gyerek - nem is értek egyet az anyjával, aki mindent ráhagy, csak mikor elfogy a türelme odaüt. Így nem csoda, hogy a gyerek folyton keresi a határokat. Náluk nagyon nehéz lehet a szomszédoknak.

26. Gabriellaxp (válaszként erre: 25. - 1b0d9e235c)
2008. dec. 10. 19:20

Én hangszigeteltettem a plafonom és egy oldal falat. Így hála az égnek egy kicsit jobb a helyzet, már nem olyan hangos a fölöttem lévők hangja. De azét így is hallatszik, csak nem olyan erővel.

Gyerek is van, akkor meg vagy áldva te is. Szerintem az nem általános hogy ennyit sírjon egy ilyen nagy gyerkőc.

25. 1b0d9e235c (válaszként erre: 23. - Gabriellaxp)
2008. dec. 10. 15:22

Ahh ugyan!

Még ha szépen,udvariasan megkérem is nekik àll feljebb.

Akkor ugye még joban rà zenditene.

Pedig én tényleg nagy türöképességgel birok,de sokszor màr legszivesebben egy darab kövel betörném az ablakukat.

Ja és az normàlis ha egy két éves kislàny napi 5-ször sir?

Ebben viszont tényleg nincs tapasztalatom,csak azt is màr sikerült megszàmolnom,hogy a köt éves kislàny napi mionimum 5 alkalommal ràzendit a hisztijére...

24. McKenzi (válaszként erre: 23. - Gabriellaxp)
2008. dec. 10. 15:21

Nekem szerencsém volt az új szomszédommal (az előző miatt fél évig szenvedtünk) neki csak egyszer kellett szólni, ugyanez a tűsarkús történet volt nálunk is,

mondtam neki, hogy mi is tudnánk őt zavarni, de inkább tartsuk be a házirendet - megértette, utált is, de azért köszöntünk egymásnak (persze kifoghattam volna kevésbé intelligens szomszédot is, pl. mint az előző)

23. Gabriellaxp (válaszként erre: 18. - 1b0d9e235c)
2008. dec. 10. 15:11
És ha esetleg megkérnéd, hogy ne kopogós cipőben legyen a lakásba. Talán felfogná a kérésed. Egy próbát megér.
22. Gabriellaxp (válaszként erre: 21. - McKenzi)
2008. dec. 10. 15:08
Ügyes vagy!
21. McKenzi (válaszként erre: 19. - Borbelya)
2008. dec. 10. 15:03

Pletyka, romlott kaja, stb ellen úgy védekezek, hogy egyáltalán nem barátkozok a házban.

Akik kezdetben a legnagyobb barátok voltak ma már nem is köszönnek egymásnak - nekem mindenki köszön, senki nem kér semmit és nem is hoznak kaját (leszámítva egy embert, de ő jobbára ártalmatlan) szóval eddig bevált :S :)

20. b9662b68b3 (válaszként erre: 19. - Borbelya)
2008. dec. 10. 14:59

Szia!Azt nem tudom:((

Sajna

Viszont olvastam alant, hogy lesik a szomszédok. Sajna nálunk is megy ugyanez.Úgy utálok bejönni, mert még oda sem érek a házhoz, már tudják hol voltam:((

2008. dec. 10. 14:34
Adjatok tanácsot mit lehet tenni ellenük???
18. 1b0d9e235c (válaszként erre: 17. - Gabriellaxp)
2008. dec. 10. 14:12

A csengö nyomkodàsa is ismerös:)

Pedig nekem jelenleg nincs autom,de mindig megtalàlnak valamilyen oknàl fogva.

Ràadàsul nem egyszer nyomjàk azt a nyamvadt csengöt,hanem 6-7 alkalommal minimum!

Na ez az idegesitö.

Pedig nem vagyok hallàssérült.

A fölöttem lévö fiatal hölgy ,kb.25-30 éves szokàsa,hogy a lakàsban is tüsarku cipöben szaladgàljon.

Az hagyjàn ha este 10-kor jàr a mosogépje,és épp éjfölkor a kàdban pancsolva énekli a szerelmes szàmokat(leggyakrabban Britney,vagy Leona Lewis)

De hogy porszivozni is tüsarkuban kell????????????????

17. Gabriellaxp (válaszként erre: 1. - 1b0d9e235c)
2008. dec. 10. 13:47

Sziasztok!

Akkor leírnám az én szomszédaimat. Én itthon dolgozom. Természetesen csendben néha jönnek hozzám ügyfelek. Ordibálnak utána hogy hova megy mit akar itt, mert sok a betörés nálunk, megjegyzem 12 éve lakom itt hála az égnek még egy betörés sem volt. A másik azt lesi mikor jön valaki a házba,ki áll az ajtómba és aki jön hozzám el kezd tőle koldulni, vagy elővesz egy negyvenéves cipőt és megkérdezi az ügyvéd úrtól, hogy mennyit ad érte. Szóltam neki ne árulja a dolgait az ajtómba. Erre egy hétvégén, nem voltam otthon elrontotta az összes záram. 40.000.-Ft került. A másik örökké zavar, nyomja a csengőt állandóan. De most már nem érdekel, egyszerűen nem nyitok ajtót. Engem ne ugráltasson senki. Eddig én voltam a jó bolond, aki itthon van, és kocsija is van hogy elvigyem a ház öregjeit ide oda vásárolni, stb. elég volt. Én voltam a bolond hogy foglalkoztam velük egyáltalán.

A másik szomszéd az emeleten, még télen is nyitva van a bejárati ajtaja hogy lásson halljon mindent.

Fölöttem albérlők vannak, reggel fél ötkor ébresztenek. stb.

16. e1b71cc500 (válaszként erre: 7. - 1b0d9e235c)
2008. dec. 10. 13:33
Akkor jó ha nem tartasz gonosznak,mára már szeretem őket megbotránkoztatni(nem nehéz)képzeljétek ezek még éjjel is képesek kilesni,hogy a barátom mikor megy haza tőlem,(azt hiszik nem látom,hogy ott füstöl a cigi "feribátyám kezében")ilyenkor direkt ott csókolózunk,nekik ez új!!!!!
15. 43287dec91 (válaszként erre: 12. - 22d5615669)
2008. dec. 10. 13:27
többet te se köszönj neki, az ilyen bunkók nem érdemlik meg...
2008. dec. 10. 13:24
Látom Mindenkinek vannak szorijai.Szerencsénkre kutya nincs,csak a földszinten,de mi a 3-on lakunk és nem halljuk.Azzal kikergetnének a világból,ha a szomszédban vonyítana!
13. 43287dec91 (válaszként erre: 10. - Tundchen)
2008. dec. 10. 13:23
nem rossz, nálunk legalább nincs kutya, de a szomszéd ház udvarán valahol van egy , nem látom a fáktól csak hallom....szinte állandóan ugat...ez már állatkínzás, nem tudom mit csinálnak vele, biztos ki van kötve...őt már sajnálom...
2008. dec. 10. 13:22

Sziasztok!

Mi laktunk panelba,le a kalappal az ottani csend előtt.Gondolom azért volt nyugalom,mert szinte csak idősek laktak a lépcsőházunkban és mindenki kedves volt velünk.

Na de nincs ám ez így ebben a téglaépítésű társasházban,ahova 3 hónapja költöztünk,most lett kész,de az itteniek tudnak alkotni rendesen!

Ha fúrni kell(megértem,hisz mindenki nemrég költözött be),akkor délben.Csakis délben és max 3-ig,pont amíg a kisfiam aludna.Ez általában így megy.Kiírtam a lépcsőházajtókra,h csendet kérnék 12-15ig,na és hatásos?Áh...dehogy az!

Van olyan is,akinek köszönök és elfordítja a fejét.

11. Mya01
2008. dec. 10. 13:18
A liftbe szemetelőkről nem is beszélve..
2008. dec. 10. 13:17
Mi 4 emeletes házban lakunk a harmadikon. Felettünk egy kutya, szembe velünk egy másik kutya és ha a fenti kutya a mi szintünkre ér, a mi ajtónk előtt "esnek" egymásnak, legalábbis ugat mindkettő veszettül... pl tegnap reggel erre kelni 3/4 5kor... :s
9. 43287dec91 (válaszként erre: 7. - 1b0d9e235c)
2008. dec. 10. 13:17
eleinte én is az voltam de muszáj a sarkára állnia az embernek ,mert beledilizik...
2008. dec. 10. 13:17
A mi szomszédaink a folyosón élik az életüket.Egész nap nyitva az ajtó,lesik ki,mikor,hova megy,hallani az egész életüket:D.Kicsit zavaró.A másik még idegesítőbb dolog,hogy elvileg tilos a dohányzás a lépcsőházban,mégis nap,mint nap kint szívják egyesek.Na ez az ami fel tud idegesíteni,nem új épület,az ajtók alatt bejön a füst,hiába próbáltunk már mindent.nem akarom egész nap a cigifüstöt szívni,a száradó ruhák beveszik..ráadásul a párom allergiás rá.Nem használ ellenük semmi,se a szép szó,se a durvaság.Mit lehet tenni?
7. 1b0d9e235c (válaszként erre: 4. - E1b71cc500)
2008. dec. 10. 13:13
Nem vagy gonosz,a bj,hogy én gyenge vagyok a visszavàgokra:(((((((((((((((((
2008. dec. 10. 13:12

Jo,még a reggeli harmonika zenéje hagyjàn,mär megszokta a fülem,de ppl én kiteszem a szemetes zsàkot az ajto elé fél oràra,azonnal csngetnek hogy vigyem el,ma meg mit làtok?`

Ugyanaz a reklamàlo emberke ajtaja elött a büdös rothado ételekkel tele zsàkja ott lapul reggel ota.

Jaj ,de ha én szolnék rà

2008. dec. 10. 13:08

Helló!

Egy idegesítő srác lakik alattunk, aki éjjel 11 körül ér haza, bekapcsolja a zenét vagy a tévét és bömbölteti, mikor én már végre elaludnék, és a fiam is elaludt. Egy párszor már lekopogtam hozzá, akkor pár napig csend volt, na nem teljesen, csak halkabb volt. De azt mondtam ,ha még sokáig csinálja és feljelentem. Annyira fel tud húzni...ááááááááááá!

Hozzáteszem egy 2 emeletes társasházban lakunk, ahol alig laknak. A földszinten egy fiatal pár, az elsőn egy cég van, ahol 5kor elmennek, mi a másodikon, ez az ürge meg az elsőn. Szerintem dilis egy kicsit, szoktam hallani egyedül magában hangosan nevetni...Hát ennyit a kellemes szomszédokról...

2008. dec. 10. 13:05
-állandóan lesik kivel,mikor,hová,milyen autóval,mi van a szatyromban,miben vagyok,mit csinálok!szóval szörnyűek,és utálatosak,és ezt még a sarki boltban le is vezetik a-z ig!áááh,de már nem foglalkozom velük,most már direkt is idegesítem őket!gonosz vagyok mi?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook