Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Huzatot kapott a szemem mit tegyek? fórum

Huzatot kapott a szemem mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 5. 13:08
Kamillázd nekem mindig jó volt!!!
2008. szept. 5. 12:05
Köszi szépen mindenkinek. Hétfőn orvos lesz belőle szerintem. Kamillás borogatást csinálom, valami majd lesz. Köszi még egyszer
7. magdolna23 (válaszként erre: 2. - F532fe687f)
2008. szept. 5. 10:49
Szia főzzél egy erős kamillát és mindig belülről kifelé haladva töröld át egyszer a szemet ismételd meg ez többször de mindig egy uj vatta pamaccsal mert ha mindig ugyan azzal törölgeted visszaviszed a fetőzést a szemedre nem fog meg gyógyulni
2008. szept. 5. 10:47
Bocsi, hevniki, nem a te hozzászólásodra szerettem volna válaszolni! Persze annamarinak szólt! Bocsika! :-)
2008. szept. 5. 10:45
Ha közel egy hét alatt nem hatott a kamillás borogatás, akkor szerintem menj el a szemészetre, ott biztos tudnak majd adni valami gyulladáscsökkentőt, és meg is nézik, hogy mi van. Szóval irány az orvos!
4. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 3. - Hevniki)
2008. szept. 5. 10:44

Doki!

Nekem a Visine be szokott jönni. Ha valamiért nem tudsz eljutni a dokihoz hétvége előtt. De szerintem azért hétfőn menj el, ha még piros, mert akár nagyobb baj is lehet belőle. Nekem személy szerint a kamilla nem jött be.

2008. szept. 5. 10:35
Menj el orvoshoz!!! Vagy próbáld meg a mőkönnyet. Szerintem ne szemcsepett, mert a műkönny természetesebb... Meg kamillázhatod is, de azrért a szeménk csak a szemünk hétvége elött én elmennék dokihoz...
2008. szept. 5. 10:35
Sziasztok! Úgy egy hete szombaton huzatot kapott a szemem, s könnyezem elég rendesen. Már csináltam kamillás borogatást, de ha nem múlik, akkor doki lesz a vée. Egyéb tipp? Köszi ancsa
2008. szept. 5. 10:33
Huzatot kapott a szemem mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook