Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygomba - Hogy szabaduljunk meg tőle? fórum

Hüvelygomba - Hogy szabaduljunk meg tőle? (beszélgetős fórum)


148. 45f5ce422c (válaszként erre: 146. - Viszkető kancsó)
2008. szept. 11. 20:39

Remelem segit a kolloid! en meg most elkezdtem verezni, csak egy picit, de alig ket hete volt mensim nem tudom mi ez...mondjuk nincs pontos ciklusom, 40-50 napos, es most rengeteg igazi kinai zold teat ittam, ami allitolag beallitja a mensit. Lehet hogy ez birizgalta meg...

bacis gombas tunetem most nincs!

Nem vagyok szoke, vorosesbarna hosszu gondor hajam van, csak az arcberendezesem kicsit belso azsiai jellegu... turaniak az oseim, eredeti osmagyar ver van bennem! :)

2008. szept. 9. 22:15
Gyere át az ex-candidások tapasztalatai fórumra is, találhatsz ott is sok hasznos dolgot! A diéta mellé meg kell persze gombaölő szer is. De ha csak a hüvelyében kezeli az ember a candidát, akkor mindig újra és újra elő fog jönni, mert ha ott megjelenik, akkor az azt jelenti, h felborult a bélflóra, és elszaporodott a bélben, és ameddig ott túl van tenyészve, addig újra és újra gondot fog okozni.
146. Viszkető kancsó (válaszként erre: 144. - 45f5ce422c)
2008. szept. 9. 22:06

Állítólag nagyon jó a kolloid immunrendszer erősítésre is! Én reggel este egy evőkanállal használom!

Szőke arab???:)))))

2008. szept. 9. 22:00
Mindenesetre nem lehet olyan vészes nálad a helyzet, ha ilyen sokáig bírod mindenféle kezelés nélkül! Én sikítottam a fájdalomtől és az eszméletlen viszketéstől, ölni tudtam volna bármilyen készítményért, többféle gyógyszert, kenőcsöt kaptam és próbáltam egyik sem használt, csak a canesten, igaz, hogy azt kilenc napon keresztül kellett használnom! Valóban több válfaja van a gombának, de legtöbb esetben a Candida albicans nevű sarjadzógomba a felelős! Erre pedig jó a canesten. Én a candida diétában nem hiszek, az legfeljebb a megelőzési szakaszra hatásos, de azzal nem tudod kiírtani a gombát! Én a kolloidot sokáig nem mertem használni a méhszájsebem miatt, de amióta kipróbáltam valóságos csodaszernek tartom.
144. 45f5ce422c (válaszként erre: 140. - Viszkető kancsó)
2008. szept. 8. 15:37

Igen, naponta kétszer irrigáltam, meg szájon át is szedtem. Hamar rendbe tett, késett tőle a mensim, ezt itt is többen irták, de szerintem belefért, mert meggyogyultam tőle. Petefészekgyulladásom volt, már véreztem is, nagyon gáz volt.

Hát a Nap itt elég veszélyes, tavaly totál lilára égtem, nem is nagyon napozunk csak délután 4 után.Egyébként baromi meleg van, és rájöttem, jobban járok ha hosszu de vékony anyagú ruhákban vagyok, mert így nem égek meg, és melegem sincs annyira. Kezdek kicsit arabos lenni:)

143. TücsökLady (válaszként erre: 142. - Kétségbeesett lány)
2008. szept. 8. 10:28
Ez azért van, mert a legtöbb nőgyogyi még arra sem veszi a fáradságot, hogy kenetet vegyen, úgy azért kicsit nehéz még nekik is. Nálam egyszer vagy kétszer fordúlt elő, hogy vett volna és az egyik alkalommal kb 2 hetet vártam az eredményre, valaki elszúrt valamit. A másik meg hogy az orvosok nem igazán szeretnek felvilágosítást adni, hogy pontosan mi ez, hogy alakult ki, hogy lehet vigyázni, hogy megelőzzük. Az orvosok nagy átlagban csak a jutalékot látják bennünk.
2008. szept. 7. 22:42

De nem akarok így hirtelen össze-vissza cselekedni, h még nem diétázom, de már gombaölőszert szedek, vagy elkezdek diétázni, de nem szedek mellé gombaölőt, stb., hanem rendesen, terápiaszerűen akarom csinálni.

De egyébként az feltűnt a fórumon, h a legtöbben csak hüvelygombát emlegetnek, de azt nem, h pontosan milyen gomba, holott többfajta van, és nem is mindegy, h milyen a kezelése szempontjából, nem?

2008. szept. 7. 22:37
A candida fórumon azt olvastam, h a canesten nem jó. Nemcsak a hüvelygombát kellene kiírtanom, mert sokkal összetettebb annál a dolog. Most még elmegyek az eredményemért, utána pedig szintfelmérésre, és akkor kezdhetem a diétát (persze a tiltott dolgokat már most sem eszem) és a gombaölő szerek használatát, mint mondjuk a kolloid.
140. Viszkető kancsó (válaszként erre: 136. - 45f5ce422c)
2008. szept. 7. 22:11

Naponta irrigáltált vele??? Nem elég egyszer egy héten? Szájon át nem is próbáltad?

Gondolom a mamádnak még rosszabb, mint neked!

Egy valami vigasztaljon totál barnán fogsz hazajönni az eskövődre!!!!:)

139. Viszkető kancsó (válaszként erre: 112. - Ani2)
2008. szept. 7. 22:07

Tudomásom szerint nincs orvos közöttünk, aki kiértékelhetné a leletedet! Mit mondott az orvosod???

De, mivel én is voltam már kétségbeesve, elég sokat böngésztem a net-et találtam egy nődokit aki válaszol a feltett kérdésekre, szerintem próbáld ki : [link]

2008. szept. 7. 22:01

Mi a manó, elugrom két napra és kitört a palota forradalom!!! Hol vagy Melis rendet rakhatnál a bandában!

Akkor szépen sorban a kétségbeesett csajnak üzenem a gombát kezelni kell, nem fog magától elmúlni és minél jobban húzod az időt annál jobban elhatalmasodik rajtad! A canestent már elkellett volna használnod és javult volna a helyzeted, sajnos ha megkapod a gombát nagyon nehéz kiírtani, és olykor-olykor visszatér! Ha elolvasod MelisUK korábbi bejegyzéseit világosan leírja az egyes női bajok tüneteit. A Kolloidot drogériában tudod megvenni, egyszerűen a neve ezüst kolloid! Amíg az antibiotikum 16 féle bacit képes megölni a kolloid 650-et!!!! Már 6-10 perc alatt rengeteg baktériumot megöl, és a gombát is kiöli belőled. Itt bővebben olvashatsz róla: [link]

Beautifuli miért félsz te kolloiddal irrigálni??? Nincs semmi mellékhatása! Először egy picit csípett, de azóta olyan tiszta vagyok ott bent mint a patyolat!

2008. szept. 7. 21:30

Egyébként meg csak h felvidítsalak titeket:


Hogy hívják a pénisz végén lévő húsos, puha részt?

-Férfi!

136. 45f5ce422c (válaszként erre: 99. - Viszkető kancsó)
2008. szept. 7. 19:24

Igen, a nano silvert Egerben gyartjak, de meg nem probaltam! En a flavantic ezust cseppjet hasznaltam, naponta!

a vizelet tesztem negativ lett, no coli, es mintha mulna a folyas...lehet hogy csak a 40 fokos melegtol keszult ki a pisilom...ja meg 3 napig repulon ultem ugyebar...

Itt sokkal jobban erzem magam mint otthon, sajnalom hogy ezt kell mondanom de igy van. Biztonsagban, joletben elhetsz, nagyon jonnyu elkezdeni az eleted, es tenyleg lehet elni! Mindenki kedves, mosolyog, segit amiben csak kell.

Egyszeruen nincs min gorcsolni! kiveve a folyasomat...:( ami mulik!

Csak ha elkepzelem magam a terkepen, meg anyukamat, akkor szorul el a szivem.

135. e8de926afc (válaszként erre: 123. - Ani2)
2008. szept. 6. 21:37
Szia, írtam privit.
134. 9df60c3431 (válaszként erre: 133. - Kétségbeesett lány)
2008. szept. 6. 21:20

A pasiknál ritkán mutatható ki a gomba, még prosztatagyulladást is képes észrevétlenül okozni.

De ez sajnos nem jelenti azt, hogy nincs is..

Gombára ffi partnernek jobbára csak Canesten krémet szoktak felírni. De ez nem személyes tapasztalat.

133. Kétségbeesett lány (válaszként erre: 130. - 9778ca1817)
2008. szept. 6. 20:00
Igen, így lenne a normális, csak a gond ott kezdődik, h a nőgyógyász nem minden esetben ír fel neki is gyógyszert, legalábbis nálunk a kórokozó baktériumokra mindig felírt, de most a gombára nem. Ha pedig elmegy az urológushoz, az nem talál nála soha semmit, a nemi gondozóban is járt már egyszer, ott sem találtak semmit. Mehet még vhova ezzel? Örülnék neki, ha azt mondanátok, h igen, mert azt a kenőcsöt, amit nekem írtak fel, nem akarja használni, pedig nyugodtan megtehetné.
132. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - 6b91894fae)
2008. szept. 6. 19:46
Én amikor megszültem a lányomat,fertözést kaptam,mert koszos volt a magzat viz...utána én is sokat küzdöttem a hüvely gombával,én is kaptam számtalan dolgot rá,semmi sem használt,aztán nekem is felirták a kanesten kupot,akkor még nem lehetett pecept nélkül kapni,ez volt 6 éve...nem mondom,hogy egyáltalán nem tér vissza,de a havi alkalmakból,mert nekem már havi szinten volt,most kb évente egyszer van,akkor szoktam venni kanesten kupot,kanesten kenőcsöt pedig összekeverem a terbisil kenőcsel,naaaaaaaaaaz használ...nekem legalábbis....meezy
2008. szept. 6. 19:05

ja! és mindenkinek intim szappant ajánlok (gyógyszertár, "Sába")

Még valami. A partner is legyen az intim tisztálkodás területén bajnok.

2008. szept. 6. 19:01
Nem tudom, hogy mit írtatok eddig, de én úgy tudom, hogy a hüvelygomba kezelése a partner egyidejű kezelése nélkül semmit sem ér. (csak oda-vissza pingpongozzátok a fertőzést)
129. 9df60c3431 (válaszként erre: 126. - Kétségbeesett lány)
2008. szept. 6. 18:57

Bocsánat, én sem akartam egyikőtöket sem megsérteni.

Remélem mihamarabb elfelejthetjük az egész témát! :)

128. 9df60c3431 (válaszként erre: 125. - Kétségbeesett lány)
2008. szept. 6. 18:55
Mindkettőtöknek igaza van, ebből a két okból használom. :) Először mint édesítőszer kezdett el érdekelni, aztán mikor hallottam a jótékony hatásairól az végképp meggyőzött. Mindent kipróbálok, csak hogy megszabaduljak ezektől a "élősködőktől" mert végülis azok..
127. 9df60c3431 (válaszként erre: 124. - TücsökLady)
2008. szept. 6. 18:51
Én még csak egy alkalommal használtam, de bevallom nem vált be. Mostanában nem is próbálkoztam vele.
2008. szept. 6. 18:39
Ja és ne értsétek félre, az előző bejegyzéssel nem akartam bunkózni, vagy ilyesmi.
2008. szept. 6. 18:31
Miért ne használhatná? Ez egy édesítőszer, nem? Azt az ember nemcsak azért használhatja, mert gombaölő, hanem mert nincs benne aszpartam, azaz fogyasztható a candida-diétában. Jól mondom Beautiful? :)
124. TücsökLady (válaszként erre: 106. - 9df60c3431)
2008. szept. 6. 18:27
Ha más írta volna én is elég kritikussan kezelném, elhiheted hogy kisebb csodaként éltem meg ezt a gyórs javulást. Ha meg használod akkor nem kéne ennyire ledegradálnod, hiszen ha neked nem használ minek használod??
123. Ani2
2008. szept. 6. 14:51
hahó valaki nem tud segíteni?
2008. szept. 6. 12:43
És azért nem hiszek semmi ilyesmiben, mert már a cukorbetegségemre is mondták, h azért van, mert gyerekkoromban nem kaptam elég szeretetet, na az ilyenektől kiborulok! Mellesleg volt már "beteg" a lelkem, akkor mégsem volt candidám, egyáltalán semmilyen testi betegségem, most meg, amikor TÉNYLEG semmi baja a lelkemnek, akkor van? Nem látom az összefüggést a két sík között, úh tényleg nem hiszem, h a candidám attól lenne, lelkileg rosszul vagyok. A candidám pusztán attól van, h sok antibiotikummal kezeltek mostanában, felborult a hüvelyflórám, és mivel amúgy is fogékony vagyok a kül. fertőzésekre, betegségekre, így aztán végképp az lettem, és meg is lett az eredménye. Én még abban sem vagyok biztos, h a bélflórámmal gond van, mivel semmilyen tünet nem utal rá, nem puffadok, nem fáj a hasam, nincs gond az emésztésemmel, stb - és mivel a candida a hüvelyben is megtalálható normál állapotban, ha a hüvelyflóra felborul, el tud szaporodni a hüvelyben, úgymond bélbeli rásegítés nélkül is. DE lehet, h rosszul gondolkozom, és nem így van, a bélflórám (is) felborult, és onnan került be a hüvelyembe.
2008. szept. 6. 12:34
Félreértettél, ill. rosszul fogalmaztam. A természetes szerekkel semmi bajom, amiben nem hiszek az az, h elmegyek egy orvoshoz, aki kézrátétellel, vagy egyéb módon segít. Mint a másik fórumban írta vki, h az ő orvosa ránézésre látja a candidát. Na az ilyen dolgokban nem hiszek. És azért írtam ide, mert tanácstalan voltam, nem volt a baráti körömben olyan, akinek ilyen jellegű problémája lett volna, és a fórumra nincs kiírva, h csak természetgyógyász módszerekről hallhatok, hanem az a neve, h ex-candidások tapasztalatai - na ebből ember legyen a talpán, aki megállapítja, h gyógyszert fognak-e neki ajánlani, vagy diétát, vagy akármi mást. és nem csak természetgyógyászokról hallottam a fórumban, hanem számomra fontos kérdésekre is kaptam választ. És a diéta miatt is fontos nekem az a fórum, mert arról is sok mindent találtam honlapokon, de egys átfogót sem, így viszont egy helyről tudom az információkat beszerezni, Zsuzsától. De többet nem zaklatlak titeket, ígérem :) nem akartam kellemetlenkedni, elnézést.
2008. szept. 6. 11:55
Akkor már csak azt nem értem, ha nem hiszel az alternatív és természetes szerekben akkor miért írogatsz ide? Mi csak ebben tudnánk neked segíteni, gyógyszereket nem tudunk adni.
119. 9df60c3431 (válaszként erre: 118. - Kétségbeesett lány)
2008. szept. 6. 11:53

Szerintem ne zárkózz el teljesen előre, én nem akarlak meggyőzni, de szerintem igenis van benne valami.

Az ember nem mindig érzi ha lelki síkon főleg tudat alatt nincs rendben valami.


Ha nem hiszel ezekben akkor mi lesz? Szeded tovább a gyógyszereidet bízva abban, hogy egyszer majd megoldják a problémád?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook