Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygomba - Hogy szabaduljunk meg tőle? fórum

Hüvelygomba - Hogy szabaduljunk meg tőle? (beszélgetős fórum)


2008. szept. 6. 11:42
Hát ti is össze-vissza beszéltek, vki ezt mondja, vki azt... h kolloidot igen, kolloidot ne. Csak akupunktúrás kezelésre ne akarjatok küldeni, mert nem hiszek az alternatív gyógymódokban. Meg abban h beteg a lelkem és a ezért a testem is, mivel a lelkemnek semmi baja.
2008. szept. 6. 10:41

Mi ez a kolloid?És hol lehet kapni?Pontos neve?

Nagyon érdekelne.

116. 9df60c3431 (válaszként erre: 111. - Kétségbeesett lány)
2008. szept. 6. 10:22
Kolloidot menzesz alatt szedheted szájon át. De fontos, hogy mindig jelen legyen a szervezetben, ezért rendszeresen kell szedni nem csak ímmel-ámmal, alkalmanként. A napi mennyiség attól is függ milyen szered van mert vannak eltérések köztük.
2008. szept. 6. 10:09

A kételkedésem nem a sztevia jótékony hatásának szólt, hanem a 3 cseppel való gyógyulásnak.

Bocsi, hogy félreérthető voltam..

114. 9df60c3431 (válaszként erre: 109. - Viszkető kancsó)
2008. szept. 6. 10:05
Köszi de azt én is tudom, hogy gombaölő hatású és egy sereg jó tulajdonsága van, ha hiszed ha nem nekem is van itthon és használom is, de 3 csepptől nem hinném hogy meg lehet gyógyulni. Annyira azért nem csodaszer..
113. 9df60c3431 (válaszként erre: 108. - Viszkető kancsó)
2008. szept. 6. 10:03
Én nem javasolnám az ezüstkolloiddal való irrigálást, de ez persze a Te felelősséged. A gyakoriságot hanimtól kérdezd, ő használta hosszabb ideig, én csak egyszer de az elég is volt.
112. Ani2
2008. szept. 6. 09:19
sziasztok! Voltam rákszűrésen és a vizsgálati lapon ez áll: Kenet értékelhető, de endocervicalis/transformatios zóna hiányzik ill. egyéb nem neoplasticus elváltozásoknál pedig a cytolysis, metaplasia van beX-ve. Ez mit jelent?
2008. szept. 5. 23:45
Hát az a három hét nekem is rémes volt, de most, h kívül már nem érzek semmit, belül meg csak akkor, ha esemény van, ill csak lenne :) így már bírható. Igen, kellett volna addig a canesten, amíg nem tudtam elmenni dokihoz, csak akkor nem tudtam, h gombám van, hiszen még soha nem volt, azt hittem a coli az, mert nem múlt el. És hol lehet egyébként a kolloidot kapni? Mi a pontos neve? Egyelőre jövőhétre foglalt vagyok, már ami a menstruációt illeti :) szóval hétfőtől péntekig úgysem tudok csinálni semmit, szerdán meg már megtudom elvileg h mi van. Aztán lehet h nem tudom meg, mint írtam, és kellene még egy kenetet adnom. De azt már egy másik orvosnak fogom adni!!!
2008. szept. 5. 22:56

Na Te szegény hasonlít a történeted az enyémre! Sajna a gombád a sok antibiotikumtól van! Én már nem hiszek ezekben a gyógyszerekben! Na jó az az igazság, hogy itt a fórumon a csajok már megfertőztek minden féle homeopátiás készítménnyel! Csoda, hogy ilyen sokáig bírod a gombával, én 1-2 nap után azt hittem megőrülők, borzadáj még rá gondolni is rossz!

Nekem akkor a canesten hüvelytabletta segített. Szerintem próbáld ki a kolloidot, először én is kis üveggel vettem (1000.-Ft körül van) próbaként, gondoltam hátha nem jön be, de bejött!!! Irrigáljál vele! Már első alkalommal segíteni fog. Ha nem hiszel benne, akkor addig is amíg nem tudsz dokihoz menni canesten hüvelytabletta. Csak az a baj, hogy én eszméletlen száraz voltam tőle!

109. Viszkető kancsó (válaszként erre: 106. - 9df60c3431)
2008. szept. 5. 22:31

Te kis kételkedő, egy kis olvasmány neked:

[link]

Tényleg van gomba és baktérium ölő hatása! Bár azt én is kétlem, hogy 1-2 csepp segítene, főleg szájon át! Azt nem tudom lehet-e vele irrigálni, bár ezt most nem akarom kipróbálni, mert az utóbbi időben tényleg minden szart kipróbáltam. A férjem már a drogériák közelébe sem enged!

108. Viszkető kancsó (válaszként erre: 100. - 9df60c3431)
2008. szept. 5. 22:26

Igenis anyu! 15 percig csináltam!

Szóval nem vagyok terhes??? :)))))Pedig már rohanni akartam tesztet venni! :))))))

És most már elárulhatnád azt is, hogy elég-e egyszer egy héten irrigálni????

2008. szept. 5. 22:15

Sziasztok!


Én 2007. decembere óta küszködöm folyamatosan hüvelyi fertőzésekkel. 20 éves vagyok, partnerem állandó, és egyben az első is, neki is én. Félévig óvszerrel védekeztünk, majd áttértem a fogamzásgátló tablettára tavaly nyáron, 3 hónap elteltével pedig az egyik együttlétünk alatt fájdalmat éreztem. Rögtön felkerestem a nőgyógyászom, aki kenetet vett, majd 2 nap múlva amikor visszamentem, felírt clionos kúpot. Miután elhasználtam, és visszatért a panaszom, a kenetet elküldte tenyésztésre is, majd utána annyit mondott, hogy baktériumot találtak benne, és megint felírta ugyanazt a kúpot. Ezt nagyjából 4-5x egymás után eljátszottuk, majd escherichia colit talált a tenyésztésben (ez volt az első, amikor megnevezte a baktériumot, előtte nem tudom mi volt), arra kaptam amoxycillin B kapszulát, a párommal együtt. A kontrolltenyésztésen már nem volt látható a coli, viszont streptococcus igen. Arra kaptunk mindketten Ciprumot. Annak a kontrolltenyésztésén a streptococcus már nem volt látható, viszont a coli ismét igen. Arra kaptunk egy gyógyszert, aminek elfelejtettem a nevét, abból 5 napig kellett naponta 2*2-őt bevenni, aztán 10 napig napi 2*1-et. A kezelés utolsó pár napján nyaraltunk és bementünk a Balatonba, és 2 alkalommal is óvszeres védekezés nélkül szeretkeztünk. Az utóbbi szeretkezés után már éreztem, hogy nem vagyok rendben, másnap már fehér folyásom volt, és érintésre fájt a hüvelybemenetem, valamint a kisajkaim is. Sajnos a nőgyógyászom szabadságon volt, a nyaralása előtt, mikor felírta a colira a gyógyszert, azt mondta 20.-a után menjek vissza a kontrolltenyésztésre. Én 8.-án éreztem azt hogy baj van, de csak 21-én tudtam hozzá elmenni, akkor levette a kenetet, 29-én mentem vissza, ő pedig azzal fogadott, hogy kórokozó baktérium hála istennek nem tenyészett ki, de gomba igen (gombám még soha nem volt), és mikor átadta a bakteriológiai leletet, láttam, hogy egész pontosan candida albicans tenyészett ki. Erre felírt 3 Polifucim hüvelykúpot, Polifucim kenőcsöt (5 napig naponta 3x-i használattal) és Orungal 100mg-os kapszulát (1 napig 2*2).

A páromnak viszont nem írt fel semmit. A kezelést megcsináltam, az égő érzés elmúlt, a fájdalom is, viszont megpróbáltunk szeretkezni (óvszerrel persze), de a behatolásnál tovább nem jutottunk, mert még mindig fájdalmat éreztem. Ma mentem vissza kontrollra, de a doki azt mondta, h kedden már mehetek is vissza az eredményért, ami azt jelenti, h ezt nem küldte el tenyésztésre, mert olyankor egy hetet kell várni. És egyszer ezt már megcsinálta velem, az első coli fertőzés után, h levette a kenetet, visszamentem 2 nap múlva, és közölte, h sajnos baktériumot találtak benne, szóval kellene még egy mintát vennie, h megtudja milyen baktérium, persze nem tudta levenni mert menstruáltam, és a jövőhéten is menstruálni fogok, úh ha visszamegyek szerdán (mert kedden nem tudok), és azt mondja, h gombát találtak a kenetben (ami nyilván a candida, hiszen nem hiszem h elmúlt, kül nem fájna), és szeretne megint kenetet venni, én ráborítom az asztalt!!! Miért nem lehet RÖGTÖN tenyésztésre küldeni???

106. 9df60c3431 (válaszként erre: 105. - TücsökLady)
2008. szept. 5. 19:15
Bocs, de elég nehéz elhinni hogy 3 csepp édesítőszertől meggyógyultál. Ettől függetlenül örülök ha tényleg így van!
2008. szept. 5. 14:14

Sziasztok kedves sorstársaim!


Kb. 7 éve szenvedek ebben a nyavajában, szinte minden hónapban meglátogattam a nőgyógyászt. Mindig úgy gondoltam, hogy azért jön vissza, mert még nincs meg a megfelelő gyógyszer ami pont nekem használ, időt és pénzt pocsékoltam. Szerintem ti is el tudjátok képzelni mennyire el voltam keseredve, de aztán rátaláltam erre a fórumra és rá kellett jönnöm, hogy ki kell próbálnom alternatív megoldásokat. Az első amin megakadt a szemem a stevia cepp, kicsit utána olvastam neten és úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Ez most nem kamú amit leírok de reggel 10 körül ittam meg az üditőmet benne 3 cseppel és délután 2-re nyoma sem volt már a gombának. Azóta minden reggel iszom. Persze a gyulladás az egy kicsit más, mert annak idő kell, arra meg kammilla teát ittam, illetve azóta iszok kaukázusi kefírt.

Szeretném megköszönni mindenkinek a tanácsát, nagyon sokat segített, 7 év óta először érzem azt hogy meggyógyultam és nem kell félelmek közt élnem.

104. vivike, (válaszként erre: 1. - 6b91894fae)
2008. szept. 4. 15:31

Sziasztok!

Én most voltam dokinál, aki gombát állapított meg nálam. Azért mentem mert megmagyarázhatatlan vérzésem volt, mint kiderült a gomba miatt, meg a gyulladás. Nekem felírt egy kúpot illetve egy gyógyszert,amit a páromnak is szednie kell, ugyanis ha ő nem kezeli magát hiába gyógyítanám ki magam egyszerűen visszajönne. A te párod is kapott bogyót?

103. miszka
2008. szept. 4. 11:07
Hüvelygomba ellen bevállt módszerem: levendula illóolaj(jó minőségú) 8-10 csepp az intim zuhanyba, ezzel kimosni. nappalra pár csepp egy tisztasági betére, azt használni. 3-4 nap alatt rendbe tesz.
2008. szept. 3. 19:28
A szájnyálkahártyán pedig sokkal jobban és gyorsabban felszívódik, tehát hatékonyabb..
2008. szept. 3. 19:28
Az irrigálástól késik
100. 9df60c3431 (válaszként erre: 99. - Viszkető kancsó)
2008. szept. 3. 19:27

Bocsi, hogy beleszólok de lenyelés előtt érdemes a kolloidot a szádban tartani és zubogtatni. Volt aki ezt 15 percig csinálta, én csak 5 percig bírtam de a hatás így is megvolt. Ja és ha már nem bírod, akkor nyeld le.


Meg még azt akartam mondani, hogy esetleg késhet tőle a menzeszed. Erről annak idején mindenki beszámolt. Majd írd meg nálad is így volt-e.


Jobbulást!

99. Viszkető kancsó (válaszként erre: 98. - 45f5ce422c)
2008. szept. 3. 19:05

Te jó Isten! Én nem szívesen maradnék egyedül egy tőlünk távoli, idegen civilizációban!

Remélem kaptál valami hatásos gyógyszert! Ha a párod hazajön vásároltassál be vele! Lehet, hogy Melisstől is kellene kérnünk azt a Care nevű lemosót, nagyon dicséri! És ha mindenki idehaza van tarthatnánk egy kupaktanácsot, és beszélhetnénk a hüvelygombáról is!:)

Én nem kolloid cseppet vettem, hanem a koncentrátumot, amit képzeld Egerben gyártanak! Neve:Nano silver. Rájöttem, hogy többféle kolloid is létezik! Most lekopogom nincs problémám, így egy héten egyszer fogok vele irrigálni és reggel és este egy evőkanállal megiszom, és mind e mellett még szedem az áfonyát is. A párom szerint az a bajom, hogy minden szart kipróbálok!


Eger szép város, én is arról a környékről származom!

Ide figyelj szedd össze magad, tudod lesz valami eskövő Egerben!!!! :)))

2008. szept. 1. 09:14

Ja az ezustot en egy uveggel hasznaltam reggel es este tiz cseppet oldotam fel vizben.


De jo hogy meggyogyultal!:)

2008. szept. 1. 09:12

Hat hallod lehet hogy irok anyukamnak hogy kuldjon nekem vagy ezustot vagy tozegafonyat vagy medveszolot! A doki ma reggel vitte a pisimet a laborba. Itt otthonhoz kepest 6 oras plusz idoeltolodas van, most du 3 ora van..varok turelmesen.

Hat majusig itt kell maradni, junius elso hetvegejen lesz az eskuvonk Egerben, szoval arra haza kene menni:)

December ota keszulunk ide, nyaralni meg ismerosokhoz, aztan juliusban megvettuk a repjegyet, ra egy hetre meg felkerestek a paromat, hogy szukseguk lenne ra egy itteni irodaban.szept 17en erkeznenk vissza a nyaralasbol, a ceggel meg okt 1en jonnenk vissza. parom lehet hazamegy arra a 2 hetre, de a fonok nem biztos hogy allja az en jegyemet is, ugyhogy en maradok!

96. Viszkető kancsó (válaszként erre: 95. - 45f5ce422c)
2008. aug. 31. 22:03
Jelentem rajtam segített a tőzegáfonya és a medveszőlő levél tea, három nap alatt rendbehozott! A két doboz antibiotikum erre képtelen volt! Mindvégig rettegteg a gombától! Használtam a canestent, megelőzésként! Az áfonyát úgy döntöttem megelőzésként is szedni fogom! Ma vettem ezüst kolloidot, ezzel irrigáltam és szájon át is alkalmazom. Te milyen időközönként használtad a kolloidot irrigálásra? Mert ezt nem írják sehol! Vettem továbbá ausztrál teafa olaj folyékony szappant, ami szintén megöli a bacikat, ezzel mosom magam alulról és belülről is próbáltam, tök frissnek érzem magam ott! Ezt a barátnőm ajánlotta, ők a párjával együtt használják ezt, szex után különösen ajánlatos. Ezt a kolloidot meg úgy döntöttem becsempészem a párom esti piájába is, mert ha szólók neki mit igyon tuti azt mondja hülye vagyok, és minden szart magamra kenek és megeszek! Férfiak!!!! Mit mondott a doki? Meddig lesztek ott a világ végén????
95. 45f5ce422c (válaszként erre: 91. - Viszkető kancsó)
2008. aug. 31. 15:27

igen, akartam venni tozegafonyat, csak mielott felszalltam a gepre 2ezer ft volt a vagyonom....ilyen az ha a foldgolyo masik vegere mesz lakni!

Na itt is vannak am mindenfele cuncitisztitok meg fertotlenito lotyik, most pl egy olyat iszogatok, amiben mintha kis nyalkas tojasok uszkalnanak...de tisztitja a hugyutakat. Meg szerencsere egy dokinal lakunk, nogyogyasz, holnap pisilek a kisuvegbe es viszi be megvizsgalni...csak tok ciki itt egy iszlam orszagban mindenfele huvelyi bajrol beszelni a dokinak, a 23 eves lanyoknak itt nem szokott baja lenni...na mindegy.nyilvan tudja hogy mar cekceltunk a parommal, mar tavaly is jegyesekkent voltunk itt, viszont ebben a hazban kulon szobaban vagyunk...:)erdekes, de igy mintha mar magatol is mulna..hogy nem erintkezunk ugy...

bocs, hogy hosszu vagyok de olyan jo magyarul irkalni!:)))

94. Viszkető kancsó (válaszként erre: 92. - 9df60c3431)
2008. aug. 26. 21:44

A kutyapicsába, úgylátszik öregszem, kezdek szenilis lenni!

Aki még nem tudná a legfiatalabb szaki Beautiful! :)

2008. aug. 25. 21:52
Jó, tudom hogy Ti idősebbek vagytok ..
2008. aug. 25. 21:52
Én meg nem is :(
91. Viszkető kancsó (válaszként erre: 90. - 45f5ce422c)
2008. aug. 25. 21:30

A kutyaszentségit neki, valaki de kutya messze van! Köszi, kipróbálom ezt az aloe first irrigálást!

Hát nekem is folytatódott a felfázásos sztorim, vasárnap reggel már el kellett mennem az ügyeletre, mert mozdulni nem bírtam a fájdalomtól! Újabb antibiotikum (ciprobay)! Viszont a barátnőm, aki szintén elég sűrűn felszokott fázni ajánlotta nekem, hogy próbáljam ki a tőzegáfonya (Cran-C) kapszulát, ez megakadályozza, hogy a bacik a hólyag falára tapadjanak, ezt megelőzésként is lehet használni. Bár elég drága (3500.-Ft körül van 60 db-os kapszula), de úgy döntöttem, hogy megelőzésként sem ártana szedni! A másik amit szintén használok medveszőlő levél tea, bűn rossz íze van, de húgyúti fertőtlenítésre nagyon jó! Mostmár csak attól rettegek, hogy a sok antibiotikumtól ismét előjön a gomba!

Aztán vigyázni a maláj tigrisekkel!!!! Néha hallasd a hangod, hiszen te és Melis vagytok eme fórum szakijai!

90. 45f5ce422c (válaszként erre: 68. - Viszkető kancsó)
2008. aug. 25. 08:52

Szia!


Mar jo reg kerdeztel az aloe first-rol, csak most olvastam vegig...


Ha meg aktualis, igen, en ezt oldottam fel egy pici vizzel az irrigatorban es hasznaltam reggel este, sokat segitett!!!


Most kulfoldon vagyok, Malajziaban, es persze visszakoszont a draga coli, kereshetek itt egy dokit, kivancsi vgyok milyen a magyarokhoz kepest..

2008. aug. 23. 23:13
Már nagyon unom, hogy állandó problémám van! Már több mint két hónapja kezdődött a steptococussal, majd a gombával folytatódott. Ezt követően újból steptococus húgyúti fertőzéssel együtt! Kaptam egy suprax nevű antibiotikumot, amit be is szedtem, és még most is érzem a pisilés utáni fájdalmat, szóval ha nincs gomba, akkor fáj a húgycsövem! Most joghurtos irrigálást és joghurtos tampont alkalmaztam. Már a nőgyógyászhoz lassan hetente járok! Nagyon unom, és fogalmam sincs mi tévő legyek!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook