Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hűtőtárolást nem ígénylő ételek fórum

Hűtőtárolást nem ígénylő ételek (beszélgetős fórum)


1 2
2022. jún. 1. 13:18
Nem autózunk, és gondolkoztam a hűttőtáskán, de nem tudom meddig bírná a jégakku
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 13:17

Ha mindenképp főtt kaját akarsz vinni, akkor szerezz be a kocsiba egy fagyasztót, esetleg hűtőt!

Főtt kaját nyáron, hűtés nélkül aznap el kell fogyasztani!

(szerintem)

2. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 1. 13:14

Ha a hordozhatosagot is figyelembe veszed, a szendvicsekkel, gyumolccsel, zoldseggel, dio-, mogyorofelekkel jobban jarsz, nem kell a dobozokat hurcolaszni fogyasztas utan is. Meg az is szempont lehet, hogy mennyire lehet szetpocsalni a taskakban.

Ha autoztok, akkor meg nem nagy osszeg egy fagyasztoladaba vagy -szatorba es par jegakkuba invesztalni.

2022. jún. 1. 13:02
Mondanátok nekem olyan főtt ételeket amik nem igénylik a hűtőt és nyáron el tudom vinni kirándulni? Az se árt ha készen le fagyasztható és utánna nem igényli a hűttőt mert gondolkozom rajta hogy előre meg főzöm őket. Nyárra több egész napos kirándulást tervezünk 2 gyerekkel, de nem szeretném őket út közbeni gyors kajával tömni sőt a legtöbb helyen nem is lesz ilyen lehetőség és mivel ez az első nyár hogy el tudunk menni ide -oda így fogalmam sincs mi az ami nem romlik meg hűttő nélkül 1 nap alatt. A csak szendvics nem opció mert akkor egész nap nem esznek főtt ételt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook