Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » “Hűséget fogadtam nem vakságot” fórum

“Hűséget fogadtam nem vakságot” (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
111. temmp (válaszként erre: 108. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 18:45

Én tapasztalatból mondom, hogy azok akik szinte begombolják a ruhád a fejed búbjáig nehogy valaki rádnézzen, meg feléd fordult a szomszéd vak férfi, úristen mi van köztetek kategórias pasik 99,999%-ban maguk járnak félre, magukból indulnak ki. A suttyók még bunkók is mellé.


Szerintem teljesen mindegy, hogy ki mit gondol a helyezetedről. Csak az számít, hogy téged ez bánt. Neked nem kell ezt megmagyarázni senkinek itt a fórumon se. Miért bánt? Csak!


Nyugodtan mondd meg a párodnak, hogy neked ez nem apróság, neked ez bántó, mert ezt akkor teszi valaki, ha suttyó paraszt vagy annyire nem érdekled, hogy le se carja mit érzel. Mondja el, hogy melyik, mégiscsak ő tudja mi van a fejében.

Ha suttyó paraszt, akkor igazítson magán vagy lapát. Ha a második, akkor meg nincs miről beszélni. És ne kezdd el megmagyarazni, ez nem a tisztelt bíróság, ahogy neked bizonygatni kell az érzéseid. Az érzések vannak és pont, nincs mit megindokolni rajtuk.

Másrészről ha neki a csajok seggének nyálocsorgatós stírölése fontosabb, mint a te lelked, akkor azt neked el kell fogadnod. Ez van. A párod szabad ember, szabadon oda csorgatja a nyálát ahova akarja, neked meg szabad egy ilyent elküldeni a málnásba és nem eltűrni a tiszteletlenséget, és a nagyívben lecarást.

Vagy egyenesbe teszed az arcát, vagy ha nem állsz ki magadért, az érzéseidért, akkor neked e mellett az ember mellett véged lesz és csak nyelsz, meg nyelsz és és írod a fórumokat, hogy a párom paraszt.

110. Főnix3 (válaszként erre: 108. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 13:51

Ha sajnálja, akkor lépj túl rajta. Viszont azon gondolkodj el, hol van a kapcsolatotokban a hiba. Kis apró dolgok, kimondatlan szavak. Ezek a konfliktusok nagyon koraiak. Beszélgessetek, akarjátok felfedezni,megismerni egymást mert valahol félre siklani látszik a kapcsolat.

Én nem tudok más példát, mint a sajátom. Mindenről beszélgetünk tabu nélkül.

109. timycat (válaszként erre: 108. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 13:42
Engem - ahogy már írtam - a féltékenység sokkal jobban zavarna mint a forgolódás.
108. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 107. - Főnix3)
2023. máj. 10. 13:25
Az elejétől fogva féltékeny volt minden fiúra, aki közeledett felém (7 hónapja vagyunk együtt). De ezt a megfordulást, amit leírtam kb 3-4 napja csinálta, ami ennyire szembe tűnő volt nekem. Azóta mondta, hogy nagyon sajnálja, ahogy viselkedett.
107. Főnix3 (válaszként erre: 106. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 13:08

Csemegézz abból, amit a legtöbben írtak!


Kaphatok választ arra, hogy a párod mióta csinál ilyeneket?

106. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 104. - Főnix3)
2023. máj. 10. 11:27

Ahogy olvastam a legtöbb kommentet én vagyok az irigy, féltékeny és a duzzogós :D

Az nem számít, hogy a párom meg ilyeneket csinál. Szerintem ez nem fér bele, legalábbis nekem. Ha ő ezt csinálja velem akkor ugyan ezt tartsa tiszteletben! Neki szabad, nekem meg nem?! Hogy van ez?!

2023. máj. 10. 09:59
És ez neked nem elég erős intő jel?
104. Főnix3 (válaszként erre: 102. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 09:53

Ne kezdjetek el játszmázni. A házasság nem egy sakk, a te lépésedre ezt lépem.

Igen is meg kell beszélni azokat a dolgokat, amik a másiknak nem fér bele. Ha nem változik, akkor a kapcsolatba bele lehet kakkantani, mert hiányzik a tisztelet, meg szerintem sok minden ez mellett.

Eddig is így viselkedett?

2023. máj. 10. 06:29
Felsőben*
2023. máj. 10. 06:29

Sziasztok

Látom nem mindenki olvasata el az utolsó mondatot és én lettem a “duzzogó”alany :)

Aki meg azt írta, hogy jót nevet rajtam, köszönöm. Ezek szerint, akinek más gondja van és egy kicsit is olyan állapotban van, amikor érzékenyebb lelkileg.

Múltkor egy zipzáras felső én voltam és fehúzta, hogy a munkások ne nézzenek engem. A munkahelyemen volt egy fiú kolléga, aki átkarolta a vállam és ezen is nagyon kiakadt, hogy ne érjenek hozzám és, ha legközelebb ilyen van akkor a párom rászól erre a kollégámra.

Úgy gondoltam, hogy ezek neki fontosak és tiszteletben is tartottam…. ezidáig. Nekem nagyon furcsa, hogy ő meg képes ezt megtenni velem, úgy érzem, hogy ég nagyon álszent dolog a részéről. Nekem semmit neki mindent.

101. akinomuj (válaszként erre: 94. - Dfc04c70e4)
2023. máj. 9. 11:33

Elmegy előtte, irányt vált, befordul egy utcán és a pár elhalad az utca mellett, ahol befordult a nő, így már igenis hátra "kell" fordulni.

Simán elképzelhető helyzet. Csak nincs pontosan leírva.


Van, akit zavar egy ilyen viselkedés, van, akit nem. De ha megmondja az ember a másiknak, hogy ez kifejezetten bántja, egy szerető partner visszafogja magát.

100. vigyefene (válaszként erre: 94. - Dfc04c70e4)
2023. máj. 9. 10:29
A fene vigye el a jó dolgunkat, mi válogatós-ürgék azt gondoljuk, h vigyázni kell a fenék méretével. Ne legyen túl kicsi, de méginkább ne legyen túl nagy.
99. 1872ce0988 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 9. 10:23

tanuljon meg a párod diszkréten nézelődni


az enyém egyszer az orrom előtt flörtölt az eladó csajjal. az eladó volt nagyobb zavarban én csak várakozva figyeltem a kimenetelét a dolognak. kicsit izgultam hogy hárman megyünk haza :-D

98. Borian (válaszként erre: 92. - PöttyösPanka)
2023. máj. 9. 09:58
ja
97. Borian (válaszként erre: 91. - Jennyvagyok)
2023. máj. 9. 09:58
A duzzogást te írod. Szerintem meg megmondta, hogy ez neki nem tetszik. Én is meg szoktam mondani. A nagymamám még levesest is borogatott a nagypapám fejére. Tudod mit? Jobban rajongott a nagypapám érte, mint bármely hősszerelmes, akit ismertem. Pont ezért.
96. PöttyösPanka (válaszként erre: 94. - Dfc04c70e4)
2023. máj. 9. 09:57
Jó, hát ennyi erővel az egész fórumozásnak nincs értelme. De valamiért te is rágcsáltál kicsit azon a gumicsonton.
95. Burrit0 (válaszként erre: 64. - Főnix3)
2023. máj. 9. 09:35
A volt ferjemm3l egyszer volt egy esetunk, hogy kitekeredett a nyaka. Ha nem roppant volna, talan nem tunt volna fel.
94. dfc04c70e4 (válaszként erre: 88. - Timycat)
2023. máj. 9. 09:26

Persze. Hiszen megint be lett dobva egy újabb gumicsont, amit lehet rágni a végtelenségig.


Arról már nem is beszélve, hogy láthatóan csak én nem értem azt, hogy ha előttem megy el valaki, akkor miért kellene hátrafordulnom, hogy lássam a jó s.ggét. Hiszen látom. Előttem megy.

Más, ha szembejön valaki, akiért valami miatt késztetést éreznék, hogy hátraforduljak. Akkor lenne értelme. De ha elmegy előttem, akkor miért fordulnék hátra?


Nekem mindegy, lehet tovább vitatni a dolgokat, még nagyobb feneket keríteni neki.

93. PöttyösPanka (válaszként erre: 91. - Jennyvagyok)
2023. máj. 9. 09:19
Nem írta, hogy duzzog. Azt írta, hogy neheztel, ami egy valid érzés. Ha csak elfolytják, semmi jóra nem vezet. Az önismeret sem azt jelenti, hogy csak a pozitív érzelmeimnek engedek teret.
92. PöttyösPanka (válaszként erre: 89. - Jennyvagyok)
2023. máj. 9. 09:15
Sok látens meleg férfi kifejezetten homofób, és túlzottan macsó, mert próbál túlkompenzálni, nehogy - saját maga számára is - kiderüljön, hogy a férfi seggek jobban lázba hozzák, mint kéne.
91. jennyvagyok (válaszként erre: 87. - Borian)
2023. máj. 9. 09:13

Ez már egy másik fórum téma. Önismeret!

Sehol nem mondtam, hogy el kell tűrni és alá kell rendelődni!

A duzzogás jó?

Akinek jó csinálja!

Nékem nem jó. Magamat büntetem vele.

De ez önismeret. Tanulás. Gyakorlas. Tudatosság.

90. PöttyösPanka (válaszként erre: 88. - Timycat)
2023. máj. 9. 09:12
Szerintem itt nem a konkrét visszafordulásról van szó. Inkább arról, hogy egy párkapcsolatban ki mit engedhet meg magának, kinek mennyire kell tiszteletben tartania a másik érzéseit. Ha ez csak egy visszafordulás lenne, nem lenne téma. De a nekem ez jár, te meg húzd feljebb a pólódat hozzáállás többről szól.
2023. máj. 9. 09:08

Még egyet csak, aztán lépek, mert más dolgom is van.

Mire értettem a férfiasságot?

Nem a bunkó viselkedésre, nem arra, hogy ki úriember, vagy ki nem az. Nem nem erre gondoltam.

Hanem arra, hogy hetero. És a nők seggét nézi nem a férfiakét.

El sem hiszitek mekkora a veszélye ennek! Sókkal több faszi fantáziál férfiakról, mint gondolnátok! Én ezért örülök, amikor a párom azt mondja, milyen szépek vagytok ti nők. Olyan szép a női test. És igen, ezt erősíteni kell, hogy így is maradjon. Sajnos ilyen világban élünk, hogy nem természetes ez. Muszáj volt ezt igy kimondanom, senkit nem akarok ezzel sérteni. Aki homosexuais, azzal semmi bajom, nem ítélem el. Van meleg barátom, nagyon sok történetet ismerek. Neki teljesen természetes, hogy nős pasikkal randizik. Szóval erre céloztam.

2023. máj. 9. 08:57
Jesszusom, egy jó se.. utáni visszafordulásnak ekkora se..et keríteni 😂🤦‍♀️
87. Borian (válaszként erre: 86. - Jennyvagyok)
2023. máj. 9. 08:49

egy normális, kölcsönösségen alapuló kapcsolatban merni kell kifejezni, ha vmi nem tetszik

ha mindig lábujjhegyen járunk (jaj, nehogy duzzogjak, mert akkor otthagy, kiszeret belőlem, nem kívánt törlendő), akkor alárendelem magam, ha nem is tudatosan

86. jennyvagyok (válaszként erre: 84. - PöttyösPanka)
2023. máj. 9. 08:44

Igen. Valóban igy van. A kompromisszum nagyon fontos.

Ugyanakkor a duzzogás akkor sem visz előre, ha igazam van. Mert mit érek az igazammal?

Ezért ajánlottam a poénos formát. Sok éves tapasztalatom vezetett ide. Nekem sem volt alaptermeszetem, de tanulható. Ma már megy és élvezem. Sokkal gördülékenyebb igy az élet.

85. Borian
2023. máj. 9. 08:44

Én már megint nagyon régimódinak érzem magam, de a 19 éves fiamnak azt tanítom, ha egy hölggyel van együtt (legyen az a barátnője, húga, nagymamája) nem illik más nőket feltűnően megbámulni, megjegyzéseket enni, mert ez tiszteletlenség azzal szemben, akinek a társaságában van.

Érdekes, ezt ő megértette, és nem azért, mert bármi gond lenne a férfiasságával.

84. PöttyösPanka (válaszként erre: 82. - Jennyvagyok)
2023. máj. 9. 08:30
Értem. A dolog egy részében igazad van. Nem kell mindent olyan komolyan venni. A legyünk önmagunk egy kapcsolatban részhez meg annyit, hogy ehhez mindkét félnek joga van. A FI azzal volt önazonos, hogy felvállalta a nemtetszését az ügy kapcsán. Ha tapsikolt volna, hogy ez az, drágám, legyél csak olyan macsó férfi, amilyet a férfiösztöneid diktálnak, akkor csak a férfi lehetne önmaga, a FI-nek meg meg kellene magát játszania, hiszen az ő igazi érzése a megbántottság. Ezért fontos egy kapcsolatban a kompromisszum. Te visszafogottabban csaholsz a jó csajoknak, én meg elfogadok egy bizonyos szintű nézelődést.
83. jennyvagyok (válaszként erre: 82. - Jennyvagyok)
2023. máj. 9. 08:18
Patom= párom 😀
82. jennyvagyok (válaszként erre: 81. - PöttyösPanka)
2023. máj. 9. 08:17

Látom, hogy nagyon nem ment át, mire gondoltam. Mert sem férfiasságról, sem viselkedésről nem beszéltem.

Én arról beszéltem, hogy én (Nő) hogyan reagálok a férfi (patom) viselkedésére, reakciójára.

Tehát nem a férfiról beszeltem, hanem a nőről. Mivel a férfi nincs itt, hozzá nem tudok szólni, és nem ő tette fel a kérdést.

Ez senkinek nem jött át.

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook