Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » “Hűséget fogadtam nem vakságot” fórum

“Hűséget fogadtam nem vakságot” (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
51. Puncsos (válaszként erre: 50. - Vigyefene)
2023. máj. 8. 16:39
Az az, de ilyenben mit bamulsz meg a csajon? Csak a szeme látszik. :)
50. vigyefene (válaszként erre: 48. - Puncsos)
2023. máj. 8. 16:38

De tudom ám. Vicceltem.


[link]

2023. máj. 8. 16:36
De amúgy jó ízlésed van. Nagyon mutatós csaj. ;)
48. Puncsos (válaszként erre: 45. - Vigyefene)
2023. máj. 8. 16:35
Tudod mi az a burka? A burka nem ez. Így végigmenne a csaj Pakisztan utcain, mar legalabb 10-en megerőszakoltak volna a Jókai Mór utcatól a Blaháig. :)
2023. máj. 8. 16:34

Szerintem tahó a pasi. Nézze meg, de ne kommentálja mert tiszteletlenség és bunkóság a párja mellett.


Ha haverokkal van az más, ott nyerithet is akár.

46. birebora (válaszként erre: 34. - 71ddaa07fa)
2023. máj. 8. 16:32
:D
2023. máj. 8. 16:15

Én csak azokat nézem, akik teljesen fel vannak öltözve. PL. ő majdnem burkában.


[link]

2023. máj. 8. 16:15

Köszönöm a válaszokat.

❤️

43. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 42. - Andi6020)
2023. máj. 8. 16:02

Számomra nagyon szimpatikusak a mondataid.

Ez a helyes megoldás az én nézetemben..-)

42. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 15:43

Nézzétek együtt a jó seggeket. Jobb móka, mint megsértődni és duzzogni.

A fórum meg, bár nem olvastam még végig, de feltételezem úgyis csak azzal értesz egyet, aki adja alád a lovat, hogy ez gáz és megalázó.

2023. máj. 8. 15:40

„Mentünk vissza az autóhoz és egy jó fenekű lány előttünk elsétált és a párom úgy megnézte, hogy utána is fordult és meg hangot is adott neki, hogy wow.” - így szól a mondat.

Nahát! Ha a jó fenekű előttük sétált, akkor minek fordult volna hátra a férj? Megnézni, jön-e még egy jó fenekű préda?


Hmmm...sántít a történet.

40. Puncsos (válaszként erre: 39. - 71ddaa07fa)
2023. máj. 8. 15:24
Ja, lehet féltékeny egy pasi is meg egy nő is. Nincs különbseg. Csak az nem mindegy melyik szeret jobban egy kapcsolatban. ;)
39. 71ddaa07fa (válaszként erre: 37. - Puncsos)
2023. máj. 8. 15:17

A nők szerintem ugyanúgy megnézik a számukra tetsző férfit és ebben semmi probléma nincsen.

A lényeg, hogy úgy tegyék, hogy ne legyen bántó sem, annak, akit megnéznek, sem pedig a férfi vagy a nő társának.

38. 71ddaa07fa (válaszként erre: 35. - Borian)
2023. máj. 8. 15:15
Akkor kell elindulni sétálni, mikor fáj a párjának a lába. :))
37. Puncsos (válaszként erre: 34. - 71ddaa07fa)
2023. máj. 8. 15:15
Nem, ott volt a tesóm is a kocsiban. Ő csak pillázott. :) Gondolom neki se esett jól. De én úgy magamban felsóhajtottam, hogy istenem de jó hogy nincs pasim. :D
36. 71ddaa07fa (válaszként erre: 33. - PöttyösPanka)
2023. máj. 8. 15:14
Igen nevelésnek is mondhatjuk, de ha így nevelték, ezt látta az apukájától az is nagy paraszt lehetett.
35. Borian (válaszként erre: 19. - 71ddaa07fa)
2023. máj. 8. 15:13
egészséges, fiatal férfi, aki nem tud párszáz métert megtenni padhoz való támogatás nélkül? :-)
34. 71ddaa07fa (válaszként erre: 32. - Puncsos)
2023. máj. 8. 15:12
Nem kérdezte meg tőle, hogy: Kisasszony szeretne betelni velem? :))
33. PöttyösPanka (válaszként erre: 31. - 71ddaa07fa)
2023. máj. 8. 15:12
Inkább nevelés kérdése. Ha apukától ezt látta, akkor ez lesz a normális. Viszont, ha apuka szájba vágta, amikor először ilyen stílusban nyilvánult meg egy nő kapcsán, akkor lehet, megtanulta visszafogni magát.
32. Puncsos (válaszként erre: 30. - Főnix3)
2023. máj. 8. 15:08
Engem nem tud zavarni. Egyertelmu hogy az én rudam mar kifele áll. Mindig vannak szebbek, fiatalabbak. A hűség a fontos, a többi nem számít. Egyebkent az en sógorom is dettó ilyen. Elmentünk egyszer nyaralni, nem is tudom milyen várban voltunk, aztan a parkolós csajt aztan alaposan megstírölte. De meg is jegyezte milyen jó nő. Azt hittük hogy ő ott örökre leparkol. :) De egyebkent tenyleg jó csaj volt. Pedig mar fiatal se volt annyira.
31. 71ddaa07fa (válaszként erre: 30. - Főnix3)
2023. máj. 8. 15:07

Ilyent egy férfi egyik napról a másikra nem csinál. Vagy olyan parasztnak születik, hogy mindig megjegyzi, ami neki tetszik, vagy soha.

Ez megint egy jól összerakott és kitalált történet.

30. Főnix3 (válaszként erre: 29. - Puncsos)
2023. máj. 8. 15:01
Közel egyidősek vagyunk, de én zokon venném, ha a férjem ennyire bele lazulna.🤣
2023. máj. 8. 14:58
Fiatalság bolondság. Én erre értettem. Egy idósebb nő mar nem akad azon ki ha párja megnéz az utcan egy jó csajt. Én ezert írtam azt hogy írigy vagyok rá. Vannak dolgok amik elmúlnak az idővel, de attól még hiány marad valahol, mert a fiatalsagodra emlekeztetnek ezek a dolgok. Én is jartam ebben a cipoben, mint barki mas. Ez egy normalis dolog szerintem. Azert van szemünk hogy lássunk vele.
2023. máj. 8. 14:54

Nem gondolom, hogy megalázó, viszont tiszteletlen. Vedd egy kicsit lazábban, de azért hívd fel a figyelmét arra, hogy ez nem lehet újdonság a számára, tudta, hogy te ezt nem szereted, tehát tiszteljen annyira, hogy ezzel a butasággal ne rontsa a házasságotok minőségét.Mint mondtam már annyiszor, az előjáték nem a hálóban kezdődik. Tapasztalhatta gondolom, hogy este fáj a fejed, ha így viselkedik, tanulhatna ebből!

A férjem és én is szeretjük a szépet megnézni , diszkréten. Ha valamelyikönk nem figyel, felhívjuk a másik figyelmét, hogy “valami van a levegőben”! Mikor egy férfi diszkréten megnéz engem, még imponál is, mikor már hangot ad,” NEKEM” az jön le, hogy nem megfelelő az intelligenciája, nem tetszik a viselkedése így el is vesztem az érdeklődésem, akármennyire is néz ki jól!

27. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 14:53
Jó duma ez a "hűséget fogadtam, nem vakságot", és még igaz is, de ... Rendkívül sértő! Ha Te gusztálnád így egy pasi nadrágját, neki hogy esne? Mindegy is: ez nagyon bántó, szerintem teljesen jogos a neheztelésed.
26. robotica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 14:49

A nyílt gusztálás bántó és visszatetsző lehet nemcsak a férfi párjának, hanem annak a személynek is, akit bámulnak - tárgyiasítva érezheti magát.


Az egy dolog, hogy esetleg odatéved a szeme, de itt meg lehet állni. Még ha esetleg szokás is lenne köztetek megbeszélni, ha vonzónak találtok valakit, azt is diszkréten illik tenni.


Ha meg hangot is adtál neki, hogy ez neked rosszul esik, akkor akár elnézést is kérhetett volna azzal, hogy nem akart megbántani és máskor nem tesz ilyet.

Ha neki nem tetszik, hogy téged megbámulnak, és erre te tekintettel vagy, akkor az a minimum, hogy ő is tekintettel van rád.

25. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 4. - Dominós)
2023. máj. 8. 14:48

a megfejtésnél én is erre jutottam,..-))

Le a kalappal előtted, így nincs a nagy semmiből felesleges duzzogás, és így fogod ki a kezdődő szelet a kapcsolat vitorlájából.

Nagyon jó hozzáállás, és nevetni is lehet rajta...)

dicséret..-)

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Burrit0)
2023. máj. 8. 14:46
Esetleg te meg a második?
2023. máj. 8. 14:44

Köszi a hozzászólásokat :)

Nem azzal van a baj, hogy nézi. Nézze nyugodtan, de ahogy lereagálta.

Nagyon remélem, hogy a legtöbb hozzászóló nő nem alárendelt kapcsolatban van a párjával ;)

Mindent megtesz neki és ezt kapja vissza

22. 068c3c8b2e (válaszként erre: 3. - Puncsos)
2023. máj. 8. 14:42

Igazából ha valami parasztság volt, az ez a hsz volt Puncsostól. Ezt senkinek nem tiszte megítélni, nem kell lekicsinyelni mások problémáit. Pláne nem ilyen bicskanyitogató kacsintós szmájlival.


FI: mindenki megnéz másokat egy kapcsolatban. Teljesen normális, hogy mások is meg fognak tetszeni 1-2 percre, 1-2 hétre vagy akár 1-2 évre is, ezért büntetni a másikat nem érdemes. Az más kérdés, hogy valóban tapló módon nyilatkozott meg a pasid.


Más is írta, és én is mindig szólok, ha olyan csinos lányt látok, aki a párom esete, jól összemosolygunk olyankor.

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook