Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » “Hűséget fogadtam nem vakságot” fórum

“Hűséget fogadtam nem vakságot” (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
21. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 14:36
Szerintem is parasztság. Oké, nézze meg, a nők is megnézik a jó pasikat, de diszkréten.
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2023. máj. 8. 14:18
Ezzel értek egyet. Megnézni egy dolog. De úgy viselkedni, mint az építkezésen a segédmunkások, akik mindenki után füttyögnek, rettenetesen visszataszító.
2023. máj. 8. 14:12

Jó téma, főleg így a nyár közeledtével, mikor minden egészséges férfi megnézi a lengébben öltözött csinos hölgyeket. Jókor dobtad be ezt a koncot, és várod, hogy a sok véresszájú nő -kinek nem inge, ne vegye magára- majd ízekre szedje a férfiakat. :))

/A többi hasonló, feles sem igaz fórum közt ez is elfér./

2023. máj. 8. 14:11

Amugy parasztsag megjegyezni, utana nezni, ha nem mind ketten stirolitek.

En jobban zokon vennem azt, hogy "tankard el magad". Bar nekem a volt pasiim inkabb kihuztak maguk, ha nem is cicit, segget kidobva, de megcsodaltak.

17. Burrit0 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 14:04
Itt meg senki... te vagy az elso a Foldon.
16. fokhagyma (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 14:02
Pontosan azt írtam én is, hogy nem ez a lényeg, csak szeretem megérteni, ha valamit olvasok.
15. fokhagyma (válaszként erre: 8. - Alnisa)
2023. máj. 8. 14:01
Én egyáltalán nem tartom megalázónak. A megalázás nem itt kezdődik.
14. fokhagyma (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 14:00
Ha kerülnék, se problémáznék rajta.
13. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 13:59
Egy paraszt a pasid, és ennyi. Az én férjem sosem csinálna ilyet, de ha valaha tette volna, akkor elküldtem volna a búsba, a hülye szövegével együtt...
12. fokhagyma (válaszként erre: 4. - Dominós)
2023. máj. 8. 13:59
Ez a helyes hozzáállás!
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Puncsos)
2023. máj. 8. 13:48
Köszi, én meg rád, hogy nem aláztak meg :)
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Fokhagyma)
2023. máj. 8. 13:47

Remelem te sose kerülsz majd ilyen helyzetbe ;)

A legjobbakat kívánom neked

2023. máj. 8. 13:46
Padhoz* emberek. Szerintem nem ez a lényeg most
8. Alnisa (válaszként erre: 2. - Fokhagyma)
2023. máj. 8. 13:44
Miért vicces, ha megalázzák?
7. Puncsos (válaszként erre: 4. - Dominós)
2023. máj. 8. 13:44
Ez tetszett. :D
6. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 13:43
Ez így elég gáz. Az egy dolog, hogy megnézi, mert oké nézze meg, diszkréten, de ez a viselkedés elég gáz.
5. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - Fokhagyma)
2023. máj. 8. 13:42
= eljutni egy padhoz, ahol pihentünk kicsit: a technika ördöge! :))
2023. máj. 8. 13:42

-eljutni egy padhoz, ahol pihentünk egy kicsit" - jól fejtettem meg? :D


Ha az én férjem esetleg nem venné észre a jó segget-cicit-egyebet, akkor meglököm, szólok neki: Nézzed mááááá, milyen jó cucc! - nehogy lemaradjon valamiről.

2023. máj. 8. 13:40
Az élet nagy problémái. :)) Ittenem, de írigy vagyok rád. ;)
2. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 13:38

"eljutni egy párhoz, ahol pihen tűnik kicsit."


Ezt nem értem, de nem is ez a lényeg. Egy ilyen megjegyzés megaláz téged? Akkor túl érzékeny vagy. Viccesen kell felfogni az egészet.

2023. máj. 8. 13:09

Sziasztok

Múltkor történt. Párommal sétáltunk. Kb fél órája fajt a lába, segítettem neki eljutni egy párhoz, ahol pihen tűnik kicsit. Mentünk vissza az autóhoz és egy jó fenekű lány előttünk elsétált és a párom úgy megnézte, hogy utána is fordult és meg hangot is adott neki, hogy wow. Kezén fogva mentünk addig én meg egyből elengedtem a kezét, mert nagyon rosszul esett nekem. És mondtam neki, hogy menjen haza vele nyugodtan. Ő egyből felháborodott, hogy ezt a tipikus hülye dumát nyomta, hogy hűséget fogadtam nem vakságot. Mondtam neki, hogy eléggé megalázva érzem magam, mert hangot is adtál neki és majdnem a seggében volt már a szád is és, hogy egy fordított helyzetbe gondoljon már bele, mennyire rosszul esik nekem. Sajnos azóta nekem ez nagyon rosszul esik. Kicsit neheztelek is rá emiatt.

Amikor meg én öltözöm úgy, hogy kinn van kicsit a mellem akkor meg húzza fel a pólóm, mert megnézik a srácok.

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook