Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hülyeségek terheseknek fórum

Hülyeségek terheseknek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hülyeségek terheseknek

1 2
8. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Babyapocakban)
2016. jan. 19. 10:06

A plug and play-nél majdnem lefordultam a székről a röhögéstől:DDD


A haskötő viszont hasznos (bár fogalmam sincs, hogy a hózentróger amit írtál, vajon ez, vagy más) főleg annak, aki sportol, és egy jó erős csipkebody is majdnem ugyanazt a feladatot látja el, csak csinos verzióban, de nem az idő előtti születés megakadályozására, hanem a striák megelőzésére. Garantált!;)

2016. jan. 19. 09:58
Engem személy szerint "másfél gyerekes" anyuka létemre a kukucskálós póló is elborzaszt...most komolyan .... kikukucskál?! A hasamból?!
6. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 3. - Unom)
2016. jan. 19. 09:37
Elvégre megmondta Kodály, hogy a gyermek zenei nevelését a születése elôtt 9 hónappal kellene elkezdeni.
2016. jan. 19. 09:37
Nagy az Isten állat kertje,csak alacsony a kerítés :D
2016. jan. 19. 09:31
Nagyon jó.:D Hülyét kapok én is ezektől, sőt, vannak kevésbé hülyeségek is, de azoktól is hülyét kapok!! :DD
3. unom
2016. jan. 19. 09:21

Bár nem vagyok terhes, ezt találtam nemrég:

[link]

2016. jan. 19. 09:20
A Plug and play mindent visz! Köszönöm, ez most megnevettetett!
2016. jan. 19. 09:17
Néha a pocakom fogom (a röhögéstől), amikor látom, mi mindent kitalálnak és el akarnak adni nekem, csak azért, mert gyermeket várok. Azt hiszik, a nők mindenről meggyőzhetőek. Az biztos, hogy az ember lánya a hormonok, az új információk és a védelmezőképesség maximálisra kapcsolásának hatására jó sok hülyeségre képes.

Ugrás a teljes írásra: Hülyeségek terheseknek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook