Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » HPV szemölcs - negatív teszt fórum

HPV szemölcs - negatív teszt (beszélgetős fórum)


2. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Roki182)
2014. márc. 7. 19:14

Ha hozzáértőt szeretnél és pesti vagy, akkor menj el dr. Hamvas Ferenchez!

(Nekem is HPV-m van, magas rizikófaktorú.)

Ő segíteni fog rajtad/neked!

2014. márc. 7. 17:28

Sziasztok!


Ti jártatok már hasonló cipőben?Mit csináljak még?


Kb 4-5 hónapja volt egy gombás fertőzésem(ki is lett kezelve),kaptam utána Vagilact-Q-t, aminek a használata során észrevettem hogy kis "pukli"van a hüvelybemenetemben.(ma már 4van:3pici,és 1 kinövés)

Mivel megijedtem elmentem orvoshoz..előszőr kezelt Telvirannal,mert lehet herpesz(kb 2hónapig,és semmit nem használt),ezután mi lehet, hát Hpv!

Kaptam szépen Condyline-t ,használom is szerintem már 3-4hete,lehet több is. Fogtam szépen magam és elmentem csináltatni egy Hpv tesztet hogy akkor mégis milyen fajta..


Ott az orvos is azt mondta hogy ez igen az...


Megjött az eredményem, eljöttem haza és minden típusra negatív!!


Ma elmentem egy 3.orvoshoz, hogy akkor ez így még is hogy van. De szerinte is Hpv szemölcsök!

(mert ahogy ő mondta:ezeket csak a leggyakoribbra tesztelik.De könyörgöm, a 6,11-es típus okozza és azt tesztelték!).


Még hétfőn megpróbálom elérni azt, aki levette a mintát,hogy ilyenkor mi is van.


Szerintetek ez normális?Mit tegyek még?(Egy netes fórumon azt írta az egyik orvos, hogy keressek egy hozzáértőt...a másik szerint hpv...).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook