Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hpv oltás, már meglévő vírussal? fórum

Hpv oltás, már meglévő vírussal? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 17. 18:59
Kedves zsanett8!Érdeklődnék hogy milyen az állapotod?használ az oltás?Nekem is a 6-11 es tipus van és én is szeretném magam beoltatni,csak sokan azt mondják ha már bennem van a virus akkor fölösleges!! én már annak is örülnék ha azt eltudnám érni hogy a szemölcsök ne jöjjenek elő többet!!! kérlek írj!!sokat segítenél.
2011. márc. 28. 16:26

Sziasztok!


Én beoltattam magam, most kaptam a másodikat. Hpv 6-os típusú vírusom volt. 2-szer műtöttek és az orvosom mondta, hogy oltassam be magam SILGARD-dal, ez a négykomponensű. Azért mert, ugyan bennem van a vírus, de megakadályozza új szemölcsök kialakulását, mert az immunrendszert arra készteti, hogy ismerje fel a vírust segítsen legyőzni.

2011. febr. 4. 12:17
Köszönöm,megnézem
11. Talian35 (válaszként erre: 1. - Szandikkka)
2011. febr. 4. 12:16

Ezért nem jó az oltás, mert a legtöbb szervezetben már ott a virus akkor meg nem ér semmit.


amúgy itt rengeteg jó irás van az oltásról előnyeiről-hátrányairól:


[link]

2011. febr. 4. 12:16

Csak annyit mondott a nőgyógyász,hogy nem rákkeltő típus,ami bennem van!

Az oltásról nem kérdeztem,de jövőhéten elmegyek és megkérdezem,mi erről a véleménye.

9. 83e25137af (válaszként erre: 6. - Szandikkka)
2011. febr. 4. 12:14

jól tudod az nem okoz rákot. és jól kezelhető és a szervezetből 100%-osan eltűnik!


az orvosaim ezt mondták. ÉN hiszek nekik

8. 7529edede9 (válaszként erre: 6. - Szandikkka)
2011. febr. 4. 12:14
Sokkal több rákkeltő HPV tipus van mint amennyire oltás.És az sem garantál semmit,nem tudni véd-e vagy sem.Van itt egy lány a hoxán aki beoltatta magát és ha jól emlékszem másfél év múlva mégis méhnyakrákja lett.
7. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Szandikkka)
2011. febr. 4. 12:13

Én úgy tudom csak megelőzésre jó.Akinek már van hpv-je,annak nem adható be.Éppen ezért a fiatal lányokat oltják,ha lehetséges még a nemi élet megkezdése előtt.Nőgyógyászt kérdezted már egyébként?Hányas lett a hpv eredményed?

Az oltóanyag csak a hpv vírus ellen véd.

2011. febr. 4. 12:11

Szemölccsel járó hpv-m van,ami elméletileg nem okoz rákot!

Úgy tudom,hogy a rákkeltő vírusokra hatékony a védőoltás!

2011. febr. 4. 12:11

HPV - humán papillomavírus

Olyan vírus, amely nemcsak genitális szemölcsöket okoz, hanem a méhnyakrákért, peniszrákért és további súlyos megbetegedések kialakulásáért is felelős.


A vírusnak körülbelül 100 altípusa ismert, melyekből 15 az emberi szervezetben rendkívül agresszívan viselkedik. A vírus négy altípusánál ismert megoldás a szlovák piacon is elérhető vakcinázás. Azonban az emberi papillomavírus minimum 11 altípusa ellen a szervezet nem mindig tudja úgy megvédeni magát, mint a többi vírus esetében.


Mítosz: a HPV a nők problémája és egyedül kell megoldaniuk.


Tény: az emberi papillomavírus nemi úton terjedő betegség és a vírus hordozója a férfiszervezet. A vírus azt az ambícióját, hogy mindenképp agresszív legyen, azzal bizonyítja, hogy terjedése ellen a védelem standard formája – az óvszer sem véd meg.


Megoldás: a HPV-t mindkét partnernek kezelnie kell! Tehát nemcsak a nőknek egyedül. A nő minden próbálkozása a HPV kezelése érdekében felesleges lesz a szexuális partner kezelésen való részvétele nélkül. A HPV a promiszkuitással kéz a kézben terjed.

2011. febr. 4. 12:08
Semmi értelme.
2011. febr. 4. 12:07
ja alapból 100 ezer de iskolások és családtagjaik valamint tanárok kedvezménnyel igényelhetik
2011. febr. 4. 12:05

szia


szeritnem meglévő vírusnál nem oltanak..


egyébként meg 56 ezer forintot kiadni kétes eredményért... nem tudom..

2011. febr. 4. 12:01

Van itt valaki,akinek van,volt hpv vírus a szervezetében és beoltatta magát a védőoltással?

Mennyire véd meg a védőoltás,ha mondjuk egy fajta vírus van a szervezetemben?Akkor a többi vírus ellen hatásos?

Köszönöm előre is a segítséget és a hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook