Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hová vinnél kiscsoportos ovisokat kirándulni (tavasszal/nyár elején)? fórum

Hová vinnél kiscsoportos ovisokat kirándulni (tavasszal/nyár elején)? (beszélgetős fórum)


2015. nov. 15. 17:33
Katalinpuszta! Nagyon jó hely, ráadásul be van kerítve a látogatóközpont:-) Van kis tanösvény-nagyon aranyos, kis tó, interaktív táblák stb.Wc, ivóvíz is van, ami szerintem nagyon fontos. És Pesttől kb 50 km, tehát még a távolság is elviselhető, nem unják meg a kicsik az utazást. Ja, es minivonat, alagúttal:-) imdáják a gyerekek! Mi minden évben elmegyünk oda az ovisokkal!
2013. febr. 27. 21:40

Én ovisokat nem vinnék kilátóba! Hogy másznak föl?

És a Lovaspark, az őshonos állatok egy olyan kicsinek nem jelentenek semmit. Amikor én ott voltam, csak két pulit lehetett látni, meg struccokat. A szürke marhák éppen több kilométerre voltak, ló is csak egy nagy karámban volt látható egy néhány, és egyikre meg fel lehetett ülni, külön pénzért.

26. szafaripók (válaszként erre: 25. - 65950e3293)
2013. febr. 7. 19:07
:)))))))))))))))
25. 65950e3293 (válaszként erre: 18. - Szafaripók)
2013. febr. 7. 18:33
Sástót írtam :) Az a Mátrában van =) bár nem olyan óriási hely, de ott van a kilátó torony ha innen jobban ismerős
2013. febr. 7. 15:40
szia! Medvepark tényleg kicsi annyira nem jó program szerintem. Én ajánlom a piliscsévi játékparkot. Családi napon voltunk , de az Ovink volt már ott kirándulni. Szuper hely játékokkal , programokkal , zárt , kifejezetten ilyen kirándulásra szakosodott! Választható programok! Így keress rá hogy piliscsévi játékpark !
23. Csiby
2013. febr. 7. 10:57

Eszembe jutott még 1.

[link]


Állatkert, játszótér, tanösvények+ az országban itt van csak PINGVINSÉTA nagy élmény :-)

2013. febr. 6. 21:39

Köszönöm!:))

Alakul-alakul!:)))

21. Csiby
2013. febr. 6. 21:15

Tápiószentmárton Kincsem lovaspark. Hatalmas sétákat lehet tenni, őshonos állatok vannak, nagy játszótér, csoportokat pusztabuszozni is visznek stb. A lányomék osztálya nagyon élvezte, a kisfiamékkal is megyünk tavasszal.


[link]

2013. febr. 6. 21:01
Királyrét? Kisvasút, szuper játszótér, erdő, patak. Nincs messze a játszótér a kisvasúttól, a kicsiknek sem. Van néhány büfé és egy vendéglő, ha előre foglaltok helyet csinálnak menüt jó áron.
2013. febr. 6. 17:56
Veszprém? Van állatkert, vár, múzeumok. Lehet megfizethető áron enni a városban.
2013. febr. 6. 17:34

Köszi mindenkinek!

Vidéki kisvárosból vagyunk, szóval az állatok-növények megismertetése nem olyan égető kérdés. Pláne, hogy zöld ovi, ilyen szempontból "jók vagyunk".

A Tropicáriumot azért nem szeretnénk, mert ha már jó lesz az idő, mindenképpen valami kirándulósat, szabadtérit szeretnénk.

Sóstó biztos szép, iszonyat messze van, azért maradnánk "középen", mert szülők is mennénk, (minden gyereknek legalább az egyik szülője), és a buszt is meg kell fizetni...

Köszönöm az ötleteket! Várok még, hogy legyen miből válogatni!:))


Abonyban egyébként voltunk tavaly a gyerekkel, tigristsímogatni! Felejthetetlen élmény volt.

Kecskeméten is voltunk már, ill. Budakeszin - a többiről jöhetnek a személyes tapasztalatok is!:))

17. Ditta25 (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2013. febr. 6. 17:28
csatlakozom
2013. febr. 6. 16:54
Harmónia Háza Egyesület bemutató tanyája Soroksáron. Megvan minden infrastruktúra, a belépő nem drága, a csoportok igényeihez igazítják a programokat, személyes törődést kap minden csoport. Rengeteg állatot lehet simaogatni, növényekkel ismerkedni, pár kört menni lovon stb. Sok infó van a honlapon, de ha bővebben érdekel, írok privit.
15. Júlia* (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2013. febr. 6. 16:52

Mikor jártál ott?

Már vannak nagyon tiszta WC-k.

2013. febr. 6. 16:46
Igaz ez nem közép Mo, hanem kelet, de a nyíregyházi SÓSTÓ ZOO valami csodálatos...nem túl nagy, könnyen be lehet járni....az ócenárium része lenyűgöző...még az ebédet is meg lehet oldani a parkon belül, és nem drága..
13. andi6020 (válaszként erre: 4. - Júlia*)
2013. febr. 6. 16:42
De ott wc-re sem tudnak menni. :(
2013. febr. 6. 16:40
Budapest- Tropikárium, Sástó
11. Zebra25 (válaszként erre: 10. - G1977g)
2013. febr. 6. 16:37
ez tényleg jó hely
10. g1977g
2013. febr. 6. 16:31

ha állatkert a cél, nagyon jó még a jászberényi állatkert is, azt hiszem óránként(?) van valamilyen állat látványetetése. ott is van a végére játszótér, sok pad, piknikezési lehetőség.

Nőtincs: Seholsziget

2013. febr. 6. 16:30
Csak olyan helyre, ahonnan esélyük sem lenne meglépni. Pontosabban nem engedném el!
2013. febr. 6. 16:27
Medvefarm: szerintem inkább egy kis családi kiruccanásnak jó, nem csoportos kirándulásnak. Körbe lehet sétálni az elkerített medvék körül, van pár madár, meg farkas, nagyjából ennyi, nem valami változatos. Az Abonyi állatkert szerintem kisgyerek-léptékű, rohanás nélkül végig lehet nézni minden állatot, nincs nagy tömeg, van jó játszótér és piknikezési lehetőség.Tavaly nyáron elején születtek azt hiszem kis tigrisek. A Budakeszi vadaspark is jó, bár ott nagyobb területet kell bejárni. De van pl. rókalyuk, bele lehet mászni. Van mellette kisállat simogató, és egy réten játszótér.
2013. febr. 6. 16:26

A Fővárosi állatkert szerintem még nagyon nagy nekik, nem tudnánk végignézni.

A többi alternatívát meg annyira nem szokták ismerni az itt felsoroltak közül...

Ipolytarnócot én se ismertem, megnézem, köszi!:)

6. Zebra25 (válaszként erre: 5. - Spigi28)
2013. febr. 6. 16:22
Szerintem a legtöbb szülő állatkertbe viszi a gyerekét nyáron. Mi is voltunk a fiammal már 2x pedig még csak 1 éves. És idén is megyünk és utána is és utána is.
2013. febr. 6. 16:18
Szerintem egy 3éves gyereknek nem unalmas az állatkert, még túl sokszor nem lehetett ott...
2013. febr. 6. 16:15
A Margitszigetre. Imádják a picik az ottani pikniket, és el sem tudnak veszni.
2013. febr. 6. 16:14
Hú, ez a medvefarm ez jól hangzik szerintem. Az állatkertek már elég unalmasak, nem?
2013. febr. 6. 16:07
Ipolytarnóc?
2013. febr. 6. 16:05

Ötleteket várnék, hova vinnétek kiscsoportos ovisokat kirándulni.

Tavaszra-nyár elejére tervezzük a csoporttal, hogy szülőkkel, gyerekekkel EGYÜTT elmegyünk egy napra valahova kirándulni.

Közép-Magyarország érdekel.

Eddigi ötletek:

Kecskeméti Vadaspark

Veresegyháza Medvefarm

Budakeszi Vadaspark

Abonyi Állatkert


Köszönöm!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook