Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hova érdemes szemvizsgálatra menni szemüveghez, ha a helyi orvos sokáig nem rendel? fórum

Hova érdemes szemvizsgálatra menni szemüveghez, ha a helyi orvos sokáig nem rendel? (tudásbázis kérdés)


2022. febr. 3. 13:46

Akkor ezek szerint optikában is meglehet bízni nem csak orvosban.


Az ingyenesség sajnos ugrik mindenhol, mert van egy kinézett keretem csak nincs raktáron. Emiatt is akarok már szemészeti eredménnyel menni.


Szerencsére annyira nem vészes a helyzet a korábbi -0.5 és -0.75 -0.5 cilinderrel.

2022. febr. 3. 09:05
Én is egy optikába járok. Adott napokon van orvos, megvizsgál és elkészítik a szemüvegemet.
11. Falipapir (válaszként erre: 10. - Libikóka)
2022. febr. 3. 06:26
Értem. :)
10. libikóka (válaszként erre: 9. - Falipapir)
2022. febr. 2. 17:43
Nem neked szántam ,rosszhelyre kattintottam.
9. Falipapir (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2022. febr. 2. 17:19

Pontosan ezt írtam.

Ha szemüveget akar csináltatni, akkor ingyenes a szemvizsgálat.


Mit nem lehet ezen érteni?

8. Hattori (válaszként erre: 6. - PöttyösPanka)
2022. febr. 2. 13:58
Attól függ, nekem eleve cilinderes szemcsim van, tehárt bonyolult eset vagyok.
7. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 2. 13:45
Eddig én is mindig helyben az optikában mérettem be a szemem a következő szemüveghez. Ha ott veszed, a vizsgálat ingyen van. Mindig jó volt a szemüveg, amit csináltak.
2022. febr. 2. 12:57
Én elégedett vagyok az Ofotértes orvossal. Nem is szoktam külön elmenni a szemészetre.
5. libikóka (válaszként erre: 4. - Falipapir)
2022. febr. 2. 12:52
Igen,csak általában feltétele az ingyenességnek hogy ott vegyél szemüveget.Bár talán van kivétel is.
4. Falipapir (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 2. 12:50
Ha szemüveget akarsz csináltatni, akkor ingyenes a szemvizsgálat a legtöbb helyen, hiszen az alapján készül a szemüveg.
3. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 2. 12:14

A Nyugatinal a Vision Expressben megadott napokon szemesz orvos vegezte a szemvizsgalatot, ha vmi miatt nem jo az optimetrista.


Pl nalunk a munkahelyem csak akkor teritett vissza bizonyos osszeget a szemuvegbol, ha orvos vegezte a szemvzsgalatot.


Sok optikaban van bizonyos napokon orvos, ha ott veszed meg a szemuveget, akkor ingyenes a vizsgalat.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 2. 11:28
Csak a látás vizsgálatához nem szükséges orvos. Optometristát keress bármelyik optikában, ahol szemüveget árulnak.
2022. febr. 2. 11:23

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani megbízható jó szemészetet? Sajnos a helyi orvos sokáig nem rendel és ideje lenne már megnézetni új szemüveghez. Rendelős a keretem így az alapból plusz 2 hét a vizsgálat után.


Ilyen helyekről mint ofotért mi a véleményetek? Vagy tudtok jó orvost aki nem 35 ezerért nézi meg Budapesten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook