Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátországi jó és kevésbé jó élmények, tapasztalatok. fórum

Horvátországi jó és kevésbé jó élmények, tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 7. 12:57

Sziasztok!

Járt már valaki Novi Vidonski környékén? Mi oda tervezzük az utazást augusztusban a Punta povile kempingbe.

Vagy esetleg tudtok ajánlani valami olcsó kempinget, ami nincs túl messze?

2009. szept. 24. 17:16
Én a tengerparton és a vízben is papucsot vagy gumicipőt hordok és általában gumimatraccal megyek a vízbe.
2009. szept. 23. 13:15

Halitok. Mi is most hétvégén jöttünk haza. Plitvicén és a tengerparton, no meg a fővárosban voltunk. Plitvice miatt jelentkeztem az útra (munkahelyi kirándulás volt), mert már régen meg szerettem volna nézni. Hát most sikerült és nem bántam meg annak ellenére, hogy a tavaknál végig esett az eső :) mégis csodálatos képeket csináltam és élveztem a látványt. Hát, igen, ezt látni kell, igaziból, legalább 1x. Majd készülök oda visszamenni férjestől, gyerekestől is, ha a négy éves lányunk nagyobb lesz, mert gyerekkel szerintem veszélyes. Nincs korlát és nagyon magasan, sokszor szűk helyeken kell felmászni, a pallók esőben csúsznak és persze szemben is jönnek... szóval van veszélye is a dolognak, de ezt akkor is látni kell!!!!!!!!!!!!!!!!! Én mindenkinek ajánlom.

A tengerpart nem volt újdonság, mert voltam már jópárszor tengerparton, bár a horváton még nem. Kicsit fura volt, hogy a horvát tengerparton egyáltalán nincs homok, csak kövek és sziklák. Nagyon szép, bár ez is csúszós és hát nekem töri a kis talpam :) Mindenesetre a látvány és a hangulat megéri ezt a kis kellemetlenséget elviselni!

Zágrábba este értünk, megnéztük a dómot, meg elmentünk egy kis esti városnézésre a főutcáira. Nagyon kellemes, tele van zsúfolt éttermekkel, kávéházakkal, kiskocsmákkal, zajlik az élet még késő este is. Nekem tetszett. Lényegileg minden.

Ja, és a hosszú úton sem lehet unatkozni, mert nagyon szép helyeken visz az út, sok-sok mediterrán növények díszítik a házakat, szóval nekem bejön Horvátország.

2009. aug. 16. 20:00
Tegnap jöttünk haza isteni volt!
27. d58b988bee (válaszként erre: 26. - Mkjudit)
2009. aug. 7. 13:07
Mi is 2 éve ott voltunk hát soha többet először is mindenki összeszedett valami gyomorbajt hánytunk, fostunk felváltva. Meg a víz, ami a csapból jön boáááááá. Undorító hely.
2009. aug. 7. 12:54
Mi Vir szigetén voltunk, de olyan csalódás volt, hogy én nem vágyok többé Horvátországba. Nem volt egy normális partja csak a sok kavics, sehol egy fagyi vagy üdítő.....Nem tetszett, de lehet, hogy csak rossz helyen voltunk.
2009. aug. 6. 18:14
?
24. gyöngyi (válaszként erre: 23. - Varga.nora)
2009. aug. 6. 14:36
Jaja! Reménykedtem benne, hogy kész a két új alagút és talán jobb lesz. Mi tavaly éjfélkor indultunk Budapestről, a Zágrábi csúcsforgalmat megúsztuk, de az egyik alagútnál soroltunk vagy egy órát.
23. varga.nora (válaszként erre: 22. - Gyöngyi)
2009. aug. 6. 12:51
A horvát autópálya szombatonként kész katasztrófa. Főleg Zágráb környékén órákat kell dugóba állni a kapuknál! Szörnyűűűű!!!!
22. gyöngyi (válaszként erre: 21. - Varga.nora)
2009. aug. 6. 12:36
Milyen volt az út? Kellett sorbanállni az autópályán?
2009. aug. 6. 10:02
Mi szombaton jöttünk meg Pirovacból és az is nagyon jó volt!
2009. aug. 6. 09:10
Rab sziget, szuper imádom:o))
2009. aug. 6. 09:09
Nekem a Vhir szigetet kivéve csak jó tapasztalatom van.
2009. aug. 6. 09:08
Mi Brac-ra megyünk. Tényleg nyugisabb, jobban lehet pihenni.
2009. aug. 6. 08:58

Voltunk már Rab-on, az nagyon jó kis sziget jól éreztük magunkat.

Már három éve Krk-re járunk az is nagyon szuper. Mi a szigeteket szeretjük jobban, mert azok általában nem olyan zsúfoltak és a pihenés szempontjából nekünk jobban bejön.

Imádjuk Horvátországot.

2009. aug. 6. 08:54
Mi holnapután megyünk, remélem jó lesz!
2009. júl. 1. 08:20
Az én horvátországi nyaralásom tökéletes volt :)
2009. júl. 1. 08:10
Nekem csak jó élményeim vannak.
2009. jún. 30. 22:21
Umag életem legjobb nyaralása volt. Stella Maris üdülőcentrum! Istenkirály!!!!!!! :)
2009. jún. 30. 11:31
Ennél a témánál itt felül a "google hirdetések" mellett, van egy csomó horvátországi kép, szállás, stb. Érdemes megnézni.
2009. jún. 30. 11:28
Makarska is nagyon szép! Jó hosszú a tengerpatja. Ha bepötyögitek a Google térképbe ad ki videókat is róla.
10. doxikri (válaszként erre: 9. - Gyöngyi)
2009. jún. 30. 10:56

Szerintem nem sok rossz hely van Horvátországban.

Porecbe is jártunk sokszor. Ott is jó volt.

2009. jún. 30. 10:48
Mi Brac szigetére járunk, ez Split mellett van. Nyugodt, csendes hely sziklás-köves és homokos part is van.Olyan jól éreztük magunkat, hogy vettünk ott egy üdülési jogot és minden évben oda megyünk.
2009. jún. 29. 16:43

Szia! Mi 3x voltunk Loparban, a kempingben. Nagyon tiszta, klassz hely. A strandja homokos, gyönyörű. Ha gyerekkel mentek, nagyon jó hely, mert klassz a víz.

A kemping is jól felszerelt, van minden, boltok, pékség, étterem stb.

Lopar is nagyon kedves hely, a pizzák és a fagyik tök finomak.

Úgy érdemes menni, hogy a komphoz reggel 7 előtt érjetek oda, akor nincs sorbanállás meg tülekedés.

Nagyon kultúrált hely, minden szempontból.

Irigyellek, ha odamész!!!!

7. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 6. - Crystall)
2009. jún. 29. 15:42
Trogir, tényleg!!! Kihagytam.
6. Crystall (válaszként erre: 5. - 52d3e0b8a8)
2009. jún. 29. 15:12
Nekem is + Trogir az örök kedvenc na meg Omis után Dugi Rat ott is van homokos part.
2009. jún. 29. 13:16
Pula is szép, de nekem Opatia, Rovinj, Primosten tetszettek eddig a legjobban.
2009. jún. 29. 12:50
Mi Porecen voltunk két éve bár nem kempingben, de nekem az is tetszett. Most meg Medulinba megyünk apartmanba, Pula ott van a közelben szerintem az is szép lesz. Már nagyon várom! Jó nyarat nektek is!
2009. jún. 29. 11:40

Ha kempingbe mentek nem fogtok csalódni. Ahol eddig voltunk mind szép környezetű, tiszta mosdójú hely volt.

Mi általában Moscenicka Dragaba megyünk, de bejártuk már az egész Isztriát.

2009. jún. 29. 11:35

Szia!

Én kb 10 évvel ezelőtt voltam. Azóta sok más helyen is nyaraltam Horvátországban, nekem Rab volt a legszebb. Van homokos tengerpart a kempingben, sziklás is elég közel, lehet búvárkodni, szeretnék visszamenni.

Béreltünk motorcsónakot Rab városban, kicsit csónakáztunk a part mentén, gyönyörű elhagyott helyeket találtunk.

Szóval csak jót tudok mondani, illetve annyit, hogy kb fél napot álltunk sorban a kompnál, jól kell időzíteni az érkezést.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook