Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hormonok egyensúlyba hozása Verospironal? fórum

Hormonok egyensúlyba hozása Verospironal? (beszélgetős fórum)

5. Bless the child (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2022. márc. 14. 09:24
Az egyik új gyógyszeremtől még tavaly decemberben nagyon ronda kiütéseim lettek, tarjagos, iszonyatosan viszkető valamikkel voltam tele. Mivel olyan gyógyszerről van szó, amit tilos elhagynom, a bőrgyógyász Divascan-t és Stugeron-t írt fel. Az egyik migrén gyógyszer, a másik agyi keringés javító. 2 nap alatt megszünt minden, végig kell szednem a 2 gyógyszert. Azóta sincs bőrtünetem
4. aszparagusz (válaszként erre: 3. - Lolka0817)
2022. márc. 14. 09:18

Akkor minek mentél orvoshoz?

Ha jobban tudod mit kell csinálnod.

3. Lolka0817 (válaszként erre: 2. - Pteri)
2022. márc. 13. 22:08

Ez egy jó kérdés. A dr írta fel, hogy ennek a bogyonak van egy olyan tulajdonsága is, hogy segít a hormonok rendezeseben.

Nem mertem még kivaltani, fenntartásaim vannak. Lehet inkább iszom cickafarkfű teát, mintsem ezt kapkodjam.

2. pteri (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2022. márc. 13. 22:04
De hàt az vízhajtó! Hogy hatna a pattanàsokra?
2022. márc. 13. 17:12
Tapasztalatok a verospironnal kapcsolatban. Belara fogamzásgátló abbahagyasa után iszonyúan aknes, gyulladt pattanásos lett a bőröm. Bőrgyógyászhoz fordultam, ki a sok sok kence mellé, felirta ezt a kapszulát. Még nem mertem elkezdeni szedni, kíváncsi vagyok a véleményekre amennyiben szedtetek már ilyet, ilyen célból.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook