Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Honnan tudnék msn-hez animációkat letölteni ingyenesen? fórum

Honnan tudnék msn-hez animációkat letölteni ingyenesen? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 28. 14:46

Sajnos nem igazán tudsz tenni ellene semmit, max ha valakit letiltasz akkor tőle nem kapsz. Volt akit le kellett tiltanom emiatt mert egyszerüen percenként jöttek a linkek. Olyankor is amikor éppen fent sem volt.

Én is gondolkoztam hogy lehetne megoldani, de nem jut eszembe semmi jó. Esetleg egy újratelepítés, bár ha a gépen van a vírus nem a programban akkor nem megoldás. A vírusírtó senkinél sem talált semmit.

2009. márc. 28. 14:39

Még össze is vesztem miatta az egyik barátnőmmel, mert nem akartam elhinni, hogy nem direkt küldte.

Mióta hallom, hogy tőlem is érkeznek ilyen linkek azóta tudom, hogy tényleg automatikus!

9. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 7. - Orsóka23)
2009. márc. 28. 14:37

Jól gondoltad, vírus. Ne kattints rá!

Én egyszer ráktattintottam mert azt hittem a partnerem küldött fotókat (photo szó szerepelt a linkben) én hülye megadtam a belépési adataimat (felh.név+jelszó) ezt követően valaki mindig fellépett a nevemben. Nekem meg sokszor kiirta,hogy ön ey másik számitógépről is bejelenkezett. jelszót változtattam és azóta helyből bezárom az ilyen linkes üzeneteket. Nagyon erőszakos egyébként ,van hogy percenként küldözgeti de a "feladó" nem tud róla. Tudtunk nélkül biztos a mi nevünkben is küld.

2009. márc. 28. 14:34
Előre is köszönöm a válaszokat, mert most mennem kell!
2009. márc. 28. 14:33
És abban tudnátok segíteni, hogy mikor írok valakinek msn-en, akkor elküld egy linket. Gyanítom hogy vírus. Igaz? Még nem nyitotta meg senki. De hogy tudnám megoldani, hogy ne küldje a gépem. Mert a vírusirtó meg nem talál sehol vírust.
2009. márc. 28. 14:27
én hotdogról szoktam leszedni, és utána msn-re egyesével berakom
2009. márc. 28. 14:25
Nekem meg az a bajom, hogy letöltöm de nem mozog. Msnre se tudom feltenni, csak hangulatjelnek de mivel nem annak van kitalálva annak sem jó.
2009. márc. 28. 14:24
Köszi a segítséget.
2009. márc. 28. 14:23
2009. márc. 28. 14:23
Beirod google-be és kiad egy tucatot.
2009. márc. 28. 14:18
Honnan tudnék msn-hez animációkat letölteni ingyenesen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook