Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Homosassa, Florida? Tud róla valaki valamit? fórum

Homosassa, Florida? Tud róla valaki valamit? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 23. 08:51

Floridában laktam több, mint 1 évig... a másik parton, de egy kutya, meg jártam is arra.

Az aligátor akkor veszélyes, ha egyszerre vagytok a vízben és ő éhes... bár nem hiszem h olyan gyakran fürdőznél a folyóban... a sós hideg vízbe meg nem megy bele.

Kígyó is van, pók is van... én imádtam Floridát :-))

2012. okt. 22. 15:02

Koszonom szepen a valaszt :D

A neten talaltad, vagy esetleg eltel ezen a parton?

Mennyire veszelyesek az aligatorok az emberekre nezve? Kigyok nem elnek arra fele?

Tenyleg nagyon koszonom :)

2012. okt. 22. 06:45

Oké... szóval Homosassa Florida nyugati partján található a Homosassa öbölben. Kicsit beljebb keletre található a Homosassa nemzeti park. Nyáron rohadt meleg van, gyakran 35 fok de főleg a páratartalom az ami miatt néha elviselhetetlen... éjszaka lehül mondjuk 26 fokra :-) De télen kellemes... nappal meleg, éjszaka hűvös, van h hideg.

Tornádó "nincs" Floridában, az hurrikán... és gyakrabban sújtja a keleti partokat... pl Daytona beach, ahol én "átvészeltem" több hurrikánt is... azt jelentette h folyamatosan szakadt az eső, fújt a szél, néha elment az áram és nem mentem be az óceánba, mert a nagy hullámok kisodornak a part közelébe olyan állatkákat, akik szeretnek megkostólni :-)

Az emberek barátságosak, és nem rohannak állandóan... bár az állandó mosolygásuk néha zavaró tud lenni...

Az óceán ott kellemes meleg, és szép a naplemente.

Miután körbe van véve nemzeti parköokkal és mocsarakkal, így az alligátos háziállatnak számít, a manatee meg játszópajtásnak....

Ha érdekel még vmi, akkor kérdezz

4. Noncsi18 (válaszként erre: 3. - Huncutka84)
2012. okt. 22. 03:56
Komolyan megorulok igy se talaok semmit ami az ott elessel kapcsolatos :S :S
2012. okt. 22. 03:28
Homosassa springs wildlife state park... így keress rá :-)
2012. okt. 22. 03:09
Jart esetleg valaki Homosassaban, tud rola valaki valamit? Egyszeruen semmit nem talalok rola a neten, mar vegig neztem mindent. Igazabol azt se tudom, hogy ez most Floridan belul egy varos, vagy? :) erdekelne az idojaras, mennyire gyakori a tornado, milyenek az emberek, milyen veszelyes allatok vannak, szoval minden :D Koszonom elore is a segitseget :)
2012. okt. 22. 03:07
Homosassa, Florida?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook