Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hólyagsérv műtét fiatalon!! fórum

Hólyagsérv műtét fiatalon!! (beszélgetős fórum)


2011. nov. 4. 14:34
Esetleg kipróbálhatnád Németh Zoltán doki terápiáját, ami Miskolcon Gubás Péter nőgyógyásznál is elérhető. Nekem már volt két hüvelyplasztikám, és a második után, ami kb 3 hónapig volt jó, de úgy, hogy hónapról hónapra éreztem, hogy egyre rosszabb a dolog, egy nőgyógyász azt mondta, hogy felesleges volt megcsináltatnom a plasztikákat, mert, amíg nem tud megerősödni a gátizomzat, addig csinálhatnak nekem bármilyen műtétet, minden hiába való. Én használtam a kocka pesszáriumot, a hüvelykónuszt és a Németh doki által ajánlott dolgokat az el stimen. Ez a dolog fantasztikus, bár sok türelem kell hozzá és bizony sokszor el is keseredtem, de végül jó lett.Szinte teljesen helyre jöttem!Az a furcsa az egészben, hogy bár 2 évig intimtornáztam és azt hittem, szuperul csinálom és így megtarthatom majd a plasztikák eredményét, mégis most döbbentem rá, hogy én nem is igen tudtam összehúzni a hüvelyizmomat.
3. judo64 (válaszként erre: 2. - Cbc7d5fe99)
2011. aug. 29. 20:01

Szia.

Engem érdekelne a téma.Én most akarom rávenni magam a műtétre,mert sajnos már a torna nem segít.úgy hogy szívesen venném tapasztalataidat.Tényleg fáj?Segített valamit?mert azt mondják csak pár hónapra oldja meg a problémát aztán visszatér minden.

2011. jún. 21. 15:34
mindenki elég nehezen szól ehhez a témához ezt a nők szégyellik ezért inkább nem beszélnek róla pedig muszáj mert borzaszó dolog amin túl kell esni sajnos,,
2011. jún. 21. 15:32

sajnos elég hamar elő vett ez a nyavalya,,33-évesen túl vagyok a hólyagozzék műtéten!

borzasztó volt az biztos..csak reménykedem!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook