Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Holttest mellett vásároltak emberek a Lidlben fórum

Holttest mellett vásároltak emberek a Lidlben (beszélgetős fórum)


1 2 3
37. globus (válaszként erre: 36. - Channa*)
2020. febr. 20. 20:54
Apám és anyám is otthon halt meg, mindkettejük szobáját használjuk.
36. Channa* (válaszként erre: 34. - Globus)
2020. febr. 20. 20:51

Azért elég fura az emberi természet...


A szomszédunk meghalt 3 éve, azóta üres a lakás. Többször mondtam a fiúknak, hogy vegyük meg és nyissuk össze a jelenlegi lakásunkkal. Nem akarják, mert ott halt meg a szomszéd és ott volt több órán át.

Hiába mondom nekik, hogy a mi lakásunk is 80-100 éves, és ki tudja hány ember halt már meg itt...

35. Channa* (válaszként erre: 33. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 20. 20:48

Én nem voltam ott, nem is tudtam róla, most olvastam el a cikket, amikor írtad.

Még az is lehet, hogy a cikkben írták le rosszul.

34. globus (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 20. 20:46
Ha így gondolkodunk, kórházi ágyba sem fekhetünk, hiszen szinte mindegyikben meghalt valaki. Vagy nem eszünk halat, mert vízbe fúlt egy ember...hamvakat szórnak természetes vizekbe, amit természetesen megesznek a halak. Egyszer mi is meghalunk, gőzként szállunk ki a krematóriumból, dúsítva a környék levegőjét 🙂
33. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 32. - Channa*)
2020. febr. 20. 20:38
Lehet, hogy ott történt, de a műszaki osztálynál volt véres a burkolat, én csak arra lettem figyelmes. Nem szoktam bámészkodni, mentem tovább.
32. Channa* (válaszként erre: 31. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 20. 20:35

Nem a műszaki osztályon történt, hanem hátul a raktáraknál. Elvileg lopáson kapták a két férfit a biztonsági őrök, hátra vitték őket az irodába és ott vette elő az egyik a fegyverét. Az egyik biztonsági őrnek a lábát lőtte meg a másikat hasba lőtte, majd elmenekült, de a vásárlók elkapták őket.


Egyébként, volt olyan, hogy én pl. közvetlen bankrablás után hívtam fel banki ügyintézőt, és annak ellenére, hogy épp kirabolták őket.

31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 20. 20:26

Eleinte én is hasonlóan gondolkodtam, mint te. Mára már kinőtem ebből.

Képzeld el hány ember hal meg egy kórházi ágyon, és oda élőket fektetnek utána, ilyen-olyan fertőtlenítés után.

Nem olvastam el a cikket bevallom, így nem tudom mi történt, mennyi igaz abból, ahogyan leírták?

Az biztos, Magyarországon minimum 2 órát kell otthagyni az elhunytat, ahol elhunyt.

Nem tudom az üzleteknek erre mi a szabály, van-e egyáltalán szabály, hogy a nagyfőnök ellenére bezárják az üzletet. Amikor a TESCO eset történt pont bementem, ott voltam. Ha már odaautóztam be is vásároltam, hiszen nem a műszaki osztályra mentem, ahol a sajnálatos esemény történt, hanem az élelmiszer osztályra.

Eltudom képzelni, hogy Temesvárott is bementek nem tudván az esetről, aztán ha már bent voltak, nem dobtak el csapot-papot, hanem igyekeztek az áruval a kasszához.

30. Ákom-bacon (válaszként erre: 24. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 20. 20:02
Ja, ne!!! 😢
29. Guruljka (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 20. 19:57

Én a magam részéről előre biztos vagyok abban, hogy az élet megy majd tovább a halálom után is.

Az a szegény halott már nem vár semmire. Őt már nem bántja a sem a nyüzsgés, sem a várakozás.

2020. febr. 20. 19:55

Darázs csípéstől kellett újra éleszteni a fiatalembert, mert az első egészségügyi intézetig hozta be a gépkocsi vezető, sajnos sikertelen volt az orvosok próbálkozása, láttam ahogy szürkül, és feladta a szervezete.

A fűbe feküdt letakarva, a mai napig eszembe jut, ha arra megyek, ja kezelésem lett volna, de mindenki az emberkén akart segíteni.

2020. febr. 20. 19:38
Egyszer autóbusszal haladtam el egy fekete lepellel letakart holttest mellett az utcán. Mikor visszafelé jöttem kb másfél órával később, még mindig ugyanúgy ott volt. Napokig nem tudtam feldolgozni azt a rossz érzést, annyira sajnáltam, hogy ott kell feküdnie és várnia valakire, szállítókra, ügyintézőkre, vizsgálókra, összeszorult a lelkem. Teljesen kikészültem lelkileg. Nem tudom elképzelni, hogyan tudott valaki vásárolni, miközben egy élet kihunyt a boltban. Én többet be se tenném oda a lábam, mert nem tudnék másra gondolni. Mint ahogy pl a budapesti aquaparkba sem tudok bemenni, mióta olvastam róla, mi történt ott egy kisfiúval. Jobb lett volna nem tudni róla, hogy ilyenek megeshetnek. Hogy meghalhatok egy boltban, aztán mellettem veszik tovább a tojást, kenyeret, frissen sült péksütit az emberek.
2020. febr. 20. 19:22
A szomszéd fia a kapuban esett össze 32 évesen. Nem írt róla az újság.
25. Amaunet (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 20. 19:20
Azért sem kattintok rá!:) Nem érdekel a hullaturizmus.
24. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 21. - Ákom-bacon)
2020. febr. 20. 19:20
Számomra az volt a döbbenetes amikor a huszonéves anyuka kb 6 hónapos baba volt a babakocsiban, esett össze a pénztárhoz sorban állva, és halt meg.
23. Guruljka (válaszként erre: 20. - Channa*)
2020. febr. 20. 19:18

A Lidl-ben hirtelen el lehetett volna torlaszolni a közvetlen környezetet pár árufeltöltő állvánnyal.

Persze ha a temesvári Lidl-ben is vannak ilyenek, de gondolom, vannak.

2020. febr. 20. 19:11
Na el olvastam a cikket,borzalom.Meg kegyelet sértő A gyerekekről már nem is beszélek.Az egész boltot ki kelett volna üriteni.Mást nem is tudok erre irni.
2020. febr. 20. 19:11
Én csak szegény embert sajnálom! Lehet, hogy csak bement a kis kenyeréért, aztán az élete véget ért! Hiába a sok ember nem tudtak rajta segíteni! Aztán hirtelen már csak úgy hívják, hogy hulla, és egy kerülgetni való folt a kövön! És csak 51 éves volt! 😟
20. Channa* (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 20. 19:08

Hát nem tudom, hogy mi a helyes ilyen esetben, de láttam már pár ilyen esetet.

egyszer egy pesti piacon meghalt egy ember, akit letakartak, körbekerítették szalaggal és a piac nyitva maradt. Bank fiókban, metró lépcsőn ugyan ez...

19. Channa* (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 20. 18:56

Azta! Nem is tudtam, hogy volt ilyen, pedig már itt laktunk néhány hónapja....

Itt: attól a tescótól kb. 1 km-re...

2020. febr. 20. 18:52
Csak felháborított az ügy és ki akartam adni magamból.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2020. febr. 20. 18:51

Tessék hvg


[link]

16. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Franc22)
2020. febr. 20. 18:50

amíg a helyszínelés tart, el sem vihetik. Ha meghalt, hullaszállító viszi el.

az üzletet ki kellett volna üríteni.

Nem csak gyereket, felnőttet is sokkol az ilyen.

2020. febr. 20. 18:42
Nem olvassák az origót a kamu hírei miatt, itt meg lehet linken keresztül kattintani.
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Franc22)
2020. febr. 20. 16:10

Hullát mentőbe nem tesznek.


A halál az élet befejező része, az nagy baj, ha sokként éri akár a gyereket is. Erről a korának a szintjén beszélgetni kell a gyerekünkkel, pont azért, hogy ne legyen sokk, főleg ne egy érzelmileg nem hozzátartozó személy halála.

13. 80ASIQ (válaszként erre: 12. - 80ASIQ)
2020. febr. 20. 16:08
Temesvárott. Nem az újpesti Tescoban, mert gyáva kukac vagyok.
12. 80ASIQ
2020. febr. 20. 16:06
Valószínűleg én is megvettem volna mindent ami kell.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 20. 16:06

Egyik, nem tudom ezt miért nem mered a nick neveddel vállalni, oké ciki lehet a számodra is bulvárt olvasni. A lehetőséged viszont adott anonim lenni, hát legyél, ha nincs vér a pucádban ilyen apróságot sem felvállalni.

Amikor az újpesti Tesco-ban volt a lövöldözés x éve, akkor sem zárták be az üzletet.

2020. febr. 20. 16:05
Erről mit szeretnél beszélgetni?
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 20. 16:04

Komolyan? Ennek nyitottál fórumot?


Ez is épp olyan olvasóvadász, mint a link.

2020. febr. 20. 15:32
Ilyen oldalakat meg sem nyitok...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook