Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnaptól 90 napos diéta?:) fórum

Holnaptól 90 napos diéta?:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. szept. 27. 11:44
És megyek eszem a mai ebédet :)
8. Nívea (válaszként erre: 5. - 0f9ef73f9f)
2009. szept. 27. 11:42
A párom lefekvés előtt eszi meg egy órával a gyümölcsöt. Ha felkel, akkor eheti is az aznapi adagot.
7. moncsicsi83 (válaszként erre: 5. - 0f9ef73f9f)
2009. szept. 27. 11:41
Ütemezd úgy, hogy 4-6 óránként egyél ahogy a munkaidőd engedi és meg lesz az, csak nem reggel 7-kor lesz reggeli, hanem mondjuk délután 2-kor :)
2009. szept. 27. 11:40

Én is csináltam ezt a diétát. Pont egy éve. Csak rosszkor kezdtük el. És végig kellett néznem, míg a többiek minden jót esznek Karácsonykor, mi meg az üres húst :(

De leadtam majdnem 15 kilót. És nem jött vissza. Van még 6-7 kiló feleslegem. Eddig a 4 nap alatt 1 kiló ment le.

5. 0f9ef73f9f (válaszként erre: 1. - M.juci)
2009. szept. 27. 11:40

Sziasztok.

Én szívesen csatlakozom, holnaptól terveztem a 90 naposat.

Nekem csak az a problémám, hogy 3 müszakban dolgozom és pl. éjszakai müszaknál nem tudom, hogy mikor legyen a reggeli /mikor én napközben alszom/, ebéd és vacsi.

2009. szept. 27. 11:40
Én a banántól savasodtam fura módon. Én mindig eszek egy kis pisztáciát gyümölcs napon és semmi bajom sincs, jól bírom. Nemsokára én is kezdem, ahogy agika is írja, 5.-én :)
3. Nívea (válaszként erre: 1. - M.juci)
2009. szept. 27. 11:38

Szia!

Igaz én már elkezdtem, de szívesen cserélek majd tapasztalatokat veled/tek!

Én ma tartok a 2. fehérjenapon/proteinnapon. És a mai menü:

R: 1 banán(a sav miatt)

E: virsli, főtt tojás

V: sültcsirkecomb(befűszerezem, fóliába tekrem és egy tepsiben megsütöm)

Én a gyümölcsnapot tegnap nagyon jól bírtam. Nem volt semmi bajom tőle. Szőlőt ettem és banánt, barackot. Ha savas vagy, akkor csináld meg egy kicsi édesítővel cukor helyett levesnek a gyümölcsöket. Vagy kompótnak.

2009. szept. 27. 11:37
Szia! Egyszer már végig csináltam a 90 napos diétát, pont most fogom újra kezdeni. Innen hoxa-ról ha minden jól megy hárman kezdjük el. Ha nem olyan sürgős, mi 5.-én hétfőn kezdünk neki, akkor csatlakozz hozzánk :)
2009. szept. 27. 11:28

Sziasztok! Én nagyon szeretnék leadni 10 kilót. 65vagyok. Tavaly sikerült 6-7kilot leadnom,de most visszajött és mivel 163 cm vagyok, meglátszik ez a 10 kilo fölösleg nagyon.Szeretnék végre csini lenni és nem mindig takarni magam sötét ruhákban.Sajnos itthon nem tudtam rávenni senkit, hogy kezdje el velem, pedig nekem szükségem lenne rá, 1dül nem megy!:( Jó lenne, ha vki/vkik velem tartanának és akkor együtt bíztatnánk egymást.Azért választottam ezt a fogyit, mert ez nem tűnik drasztikusnak, bár a gyümölcs napoknál az elején biztosan nehéz lesz, de a többi napon viszont lehet enni finomságokat. Savas vagyok a gyümölcsöktől, majd vki leírhatná nekem,hogy erre mit tegyek?

No, várom a lelkes sorstársakat;)


ágyő

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook