Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol van Debrecenben jó turi? Baba/gyerekruha kellene, ami nem túl drága fórum

Hol van Debrecenben jó turi? Baba/gyerekruha kellene, ami nem túl drága (beszélgetős fórum)


1 2 3
41. diegóóó (válaszként erre: 40. - Ubuntu89)
2010. ápr. 17. 19:10
Sajnos nem tudom,hogy pontosan mikor nyit.Én 8 körül szoktam menni.Tényleg elég sokan vannak de el lehet férni és ha jó cuccokat akarsz tényleg akkor érdemes menni mert a javát kitúrják hamar.
40. ubuntu89 (válaszként erre: 39. - Diegóóó)
2010. ápr. 17. 19:02
Korán reggel biztosan sokan vannak. Nem tudom. Kár, hogy nem a belvárosban van. Mikor nyitnak??
39. diegóóó (válaszként erre: 38. - Ubuntu89)
2010. ápr. 17. 18:59
Árban sok.Én csak a kilósak között válogatok.Nagyon jó cuccokat lehet kifogni.Egy ilyen kardigán 300 ft körül van.Darabra sokkal drágább.Hétfőn menj ha ide mész amit én írok és korán reggel.:)
38. ubuntu89 (válaszként erre: 37. - Diegóóó)
2010. ápr. 17. 18:48
Köszi, most már tényleg benézek. Csak még azt mond meg nekem, hogy a kilós és a darabáras ruhák között milyen különbségek vannak.
37. diegóóó (válaszként erre: 35. - Ubuntu89)
2010. ápr. 17. 18:23
Én a tescónál lévő turiba járok és rengeteg ilyen kardigánt túrtam.Van már itthon mindenféle színben fazonban.:)Legtöbb atmosphere,de van Dorothy Perkins és H&M is.
2010. ápr. 17. 18:23

[link]


Ilyen mellényt hol tudnék venni, mert nem vagyok regisztrálva a vaterán.

35. ubuntu89 (válaszként erre: 34. - Tücsimücsi)
2010. ápr. 17. 17:11

És milyen tavaszi felsők vannak?? Esetleg márkát is mondhatsz. Sajnos nekem az (galamb utca) nagyon kinn van. 13 db 1700 Ft-ért?? És jó minőségűek, mert ha igen akkor nagyon jó kis vásárt csináltál.


Én most ilyen rövid ujjúra pályázom:

[link]


De ezeket a kis szolid, egyszerű 36-os méretű ruhadarabokat keresem a turikban. Az atmosphere nagyon jó kardigánokban. Ilyeneket láttál??


[link]


[link]


[link]

34. tücsimücsi (válaszként erre: 33. - Ubuntu89)
2010. ápr. 17. 16:47
Én pénteken voltam a Galamb utcaiban. 13 db rucit vettem 1700 ft.-ot fizettem.
2010. ápr. 17. 14:59
Volt valaki a héten turiban?? Én jövőhéten tervezem az Alexandránál lévőbe benézni. Azt hallottam, hogy jó cuccok szoktak lenni ott. De várom a tapasztalatokat.
32. barracuda59 (válaszként erre: 31. - 2ed619333f)
2010. ápr. 14. 14:42
Szemem a pályán:D megirom, ha hazajöttem:))
31. 2ed619333f (válaszként erre: 30. - Barracuda59)
2010. ápr. 14. 09:14

Kiváncsian várom a pénteki akciódat..:)))

Ha véletlenül látsz jó fiú hosszúujjú vékony felsőket, 104eset szólj és rohanok oda:D

Én egyébként Debrecentől lakom nem messze, itt édes kis vagány gyerekruhákat árulnak a turikban, de szerintem jóval drágábban, mint Debrecenben. Pl a kisfiú nadrágokat, ha nem vonszolom be magam Debibe, akkor itt olyan 1200- 1500 ftért kapok. Na mondjuk márkásak, és tényleg nagyon jó állapotúak.

2010. ápr. 13. 21:58
Pénteken megyek:)) de nem egészen értem a mellényt:( hogy is néz ki?:(
2010. ápr. 13. 11:16

Valaki nem tudja, hol vehetnék fekete mellényt ingre, ami mell alatt kezdődik. Nem az ünneplősre gondolok.

Volt valaki turizni??

28. barracuda59 (válaszként erre: 25. - 2ed619333f)
2010. ápr. 8. 19:41

Na kiváncsi leszek, pénteken nem fogok tudni eljutni a Galamb utcára, mert még mindig beteg a manó, de jövő héten egyik nap mehetek (már nagyon várom:D).

Utána beszámolok a tapasztalataimról:))

De más beszámolóit is meghallgatnám:))

2010. ápr. 8. 16:44
Ma voltam több turiban. Babaruhát csak a Széchényi utcán láttam. Nem a régi turiban, hanem ahova fel kell menni lépcsőn. Hátul voltak egy asztalon. Hétfőn megyek a Tesconál lévőbe, majd ott is megnézem.
2010. ápr. 7. 11:49
És a Csapó utcán is van egy a sarkon a buszmegállónál. Ott egyszer voltam, de már régen volt és nem emlékszem, hogy van-e babaruha. Tud valaki arról mondani valamit??
25. 2ed619333f (válaszként erre: 19. - Barracuda59)
2010. ápr. 7. 09:44
Hát szerintem ott érdemes kezdeni, igen. Én sem tudtam turizni, barátnőm dolgozott ezen turiknak a tulajának, tehát mindegyikben, és tulajdonképp ő tanitott meg arra, hogy mi merre, mert azt sem tudtam hol kezdjem..:D De még mindig sokszor ha egyedül megyek kinlódásnak érzem az egészet, bár a múltkor hatalmas sikerélményem volt, mert az eladó, akinek ugyan mindegy, hogy a több tizezer darab ruhából melyiket veszi meg a sok száz vevő, megdicsért, hogy milyen szuperül összeválogattam a gyerekruhákat:))) Ez a domus mögöttiben volt, igaz ott töltöttem mindkettőben egy-másfél órát.:)) Jobbulást a kicsidnek.Szió:)
2010. ápr. 7. 09:17
Mindenesetre benézek és köszönöm a részletes útbaigazítást.
23. diegóóó (válaszként erre: 22. - Ubuntu89)
2010. ápr. 6. 23:24
A kapualj a Kossuth utcán van.Ahol a Csokonai söröző.Egy virág bolt is van ott ha jól emlékszem.A buszmegálló mellett.Színházzal szemben.Ha bementél már meglátod.Nekem ez annyira nem tetszett,bár én a vállfás turikat amúgy sem szeretem.Nekem ez "drága".Asztalos turiban sokkal jobb cuccok vannak olcsón.
22. ubuntu89 (válaszként erre: 2. - Zoledi)
2010. ápr. 6. 20:18

Bár nem babaruha miatt, de engem érdekelne, hogy hol van ez a turi. Sokat járok a Kossuth, Batthyány utcában de sörözőt és turit nem láttam. Hol van ez az udvar, mert én is inkább minőségi, egyedi darabáras ruhákat szeretnék.

Én múlthéten vettem egy kis bolerót a Varga utca sarkán lévő turiban (Wesselényi felől). Nem nagy a választék, de vannak jó kis felsők és még nadrágok is, szinte újak (nem farmer) Oda nem szoktál járni?? Elfelejtettem megkérdezni, hogy mikor van bálabontás.

Igazán idáig nem volt sikerélményem a turizás terén, mert elég kis méret kell mindenből, de ez a viszonylag új turiban nagyon jó darabok vannak. Nekem a Csapó utcai nem jön be, pedig hétfőn voltam és nem találtam semmit. Azt hiszem ott akkor van bálabontás.

21. barracuda59 (válaszként erre: 20. - Tücsimücsi)
2010. ápr. 5. 12:12

Köszi, nagyon aranyos vagy!

Remélem hamar túl leszünk rajta, utána pedig mehetek feltérképezni a turikat:D

20. tücsimücsi (válaszként erre: 19. - Barracuda59)
2010. ápr. 5. 10:46
Jobbulást a kicsinek!
19. barracuda59 (válaszként erre: 18. - 2ed619333f)
2010. ápr. 5. 10:37

Akkor ha jól értem, tényleg a Galamb utcán érdemes kezdenem? Egyszer voltam a domus mögöttiben, de nagyon elveszettnek éreztem magam:(

az az igazság, hogy ehhez is kell érzék és nekem nem túl sok jutott:( de majd kifejlesztem:))


Bocsánat, hogy nem mindig tudok idenézni, a nyuszi valamit eltévesztett, mert torokgyuszit hozott a kicsinek:(( lázas, nyűgös, nem eszik és újabban inni se akar, de persze megy a hasa... szóval nagyon köszi a jótanácsokat!!!!!

2010. ápr. 5. 09:57
A tesconál lévő, az otival szembeni, a galamb utcai és ami a domus mögött van az mind ugyanazé az emberé, ha még most is úgy van akkor a galamb utcán kezdik kirakni a bálát. A domus mögött két része van, az egyikben sok gyerekruha darabáras, de nagyon szépek, a másik oldalon pedig minden nap máshogy van. Mivel ott szerdán van bálabontás, keddenként 200 ft/db áron tudsz vásárolni, nekem ilyenkor is sikerült nagyon szép dolgokat vennem a gyerkőcnek is, magamnak is, ráadásul márkásakat, csak rá kell szánni az időt.:)
17. 62cc0f78ae (válaszként erre: 16. - Toncsimimi)
2010. ápr. 5. 09:38
Köszi szépen!:)
2010. ápr. 5. 09:34
Vágóhíd utcából nyílik. A zsibivel szemben a húsbolt mögött van a bejárata.
2010. ápr. 5. 09:24

Én is a Galamb utcai turira szavazok. Ide járok elég gyakran. Pénteken van bálabontás, ilyenkor a ruhák ára 1200 Ft/kg az asztalról, nagyon jó darabokat lehet kifogni!!!

Van vállfás része is, az szerintem drága, de tény ott hamarabb megtalálod, amit keresel.

2010. ápr. 5. 09:22
Hol van a Galamb utca?
13. tücsimücsi (válaszként erre: 12. - Barracuda59)
2010. ápr. 5. 09:20

Igen pénteken van bálabontás, reggel 1/2 7-kor nyit, már állnak vagy 40-en előtte.

Vannak babacuccok. Asztalról kell válogatni, de van külön olyan rész ami vállfás, és kiválogatott.

De ez semmit nem jelent, mert találtam már olyan cuccokat asztalon ami simán mehetett volna a kiválogatottak közé. És fordítva: a kiválogatottak között is volt olyan amelyiknek inkább asztalon lett volna a helye.

Az asztalon vannak olyan rucik amik vadiújak még a címke is rajtuk van, sőt vettünk férfiinget, ami pl. be volt csomagolva, még senki nem bontotta ki.

12. barracuda59 (válaszként erre: 11. - Tücsimücsi)
2010. ápr. 5. 09:14

Itt a Galamb utcán a péntek a bálabontás napja?

Babacuccok is vannak? Asztalról kell válogatni vagy vállfás?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook