Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol van Debrecenben jó turi? Baba/gyerekruha kellene, ami nem túl drága fórum

Hol van Debrecenben jó turi? Baba/gyerekruha kellene, ami nem túl drága (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. tücsimücsi (válaszként erre: 10. - Barracuda59)
2010. ápr. 5. 09:11

Az a legjobb turi.

Mi sokszor szerdán megyünk amikor 500 ft. kilója és még akkor is tudunk válogatni ki jókat.

Akkor gondolhatod első nap milyen cuccok vannak...

Amikor elöször elmentünk oda, épp péntek volt 1200 volt kilója. Költöttünk 5500 ft-ot, vettünk felnőtt női Levi's nadrágot 2 db. Next farmernadrágot és nagyon szép gyerekcuccokat...


Aki a Domus mögötti turiban tud vásárolni annak mákja van. Én kétszer voltam ott, de 15-20 perc után végeztem is olyan alpári ruhák voltak.

Ami gyerekcucc jó lett volna annak majdnem 4000 ft. volt kilója.

2010. ápr. 5. 09:02

Nagyon köszi a sok segitséget!!


A Galamb utca sarkán lévő turiról hallottatok valamit? Vagy járt már ott valaki? Érdemes oda kimenni?

2010. ápr. 5. 07:32
Sziasztok! Az Ázsia Center mögött (volt Domus Áruház) nyílt nemrég egy turkáló. Én még nem voltam de készülök menni. Anyósom volt és vett egy csomó gyerekruhát pici pénzért.
8. diegóóó (válaszként erre: 7. - Lego)
2010. ápr. 5. 00:46
Igen az biztos hogy rengetegen vannak olyankor és kitúrják a javát ha az ember nem megy időben.:)
7. lego (válaszként erre: 6. - Diegóóó)
2010. ápr. 4. 21:39
Nyitásra kell menni bár sokan vannak.Sajna én rég jutottam el a kicsi miatt.
2010. ápr. 4. 21:36
Szerintem is a Tesconál a belső udvarban lévő turi a legjobb és hétfőn reggel kell menni.Akkor vannak a legjobb cuccok.Igaz hogy akkor a legdrágább,de ha jó dolgokat akar az ember találni akkor hétfőn kell menni.
2010. ápr. 4. 21:33

Régen volt egy nagy turi, a Böszörményi úton. A Mester utcáról kellett jobbra kanyarodni, a pláza felől, ha mész.

Ott elég sok ruha volt minden korosztálynak.

Azt hiszem valami benzinkúttal szemben volt.

A Tescotól ha mész egyenesen a Böszörményi felé, akkor bal oldalon lesz.

4. Vikianya (válaszként erre: 1. - Barracuda59)
2010. ápr. 4. 21:31

a tescósnál hétfőn hoznak új árut, akkor a legnagyobb a választék, viszont akkor a legdrágább. Minden nap egyre olcsóbb, Szombatonként a legolcsóbb


Az oti melletti kisutcában is van, az se rossz

3. lego
2010. ápr. 4. 21:29

Szia!

Hétfőn bálabontás a tesconál a belső turiban,a régi domus mögött pedig szerdán.

2010. ápr. 4. 21:28

Szia!


szerintem ami a tesconál van az udvarban nagyon jó!!! Én nagyon jó áron! Az én kedvencem a csokonai söröző udvarában van. nem valami olcsó, darabáras, de tényleg extra minőségű, márkás rucik vannak. És tuti hogy egyik sem jön szembe veled. igaz itt gyerkőc ruhák nincsenek.

2010. ápr. 4. 21:26

Sziasztok!

Debrencenben keresek olyan turit, ahol gyerek, bébi rucikat vehetnék normális áron. Volt egy kedvencem, a Széchenyi utcán a lépcsős, de az megszűnt (vagy csak elköltözött valahova?). Nő a gyerekem, mint a gomba:D

Nem vagyok egy nagy turizós, nincs nagy gyakorlatom, de a bolti árakat elég húzósnak találom.

Köszi a segitségeteket előre is!!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook