Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol van az igazi? fórum

Hol van az igazi? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hol van az igazi?

1 2 3 4 5 6
79. PöttyösPanka (válaszként erre: 77. - Sanyinak)
2016. aug. 15. 12:00
:D
78. sanyinak (válaszként erre: 76. - Pengő Gyöngyi)
2016. aug. 15. 11:27

Negatív diszkrimináció...

El tudod képzelni, ha fel akar szedni majd egy ilyen manus, mennyit kell zabálni és tespednie, hogy megfeleljen neked :)?!

77. sanyinak (válaszként erre: 75. - PöttyösPanka)
2016. aug. 15. 11:26
Mindenesetre addig se mondd neki, hogy "azért a két szemedért szeretlek!"
76. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 49. - Sanyinak)
2016. aug. 15. 11:09
Én. :) Lehet, hogy előítéletesség, de nagyon nem tetszenek.
75. PöttyösPanka (válaszként erre: 73. - Sanyinak)
2016. aug. 15. 10:45

Jó ötlet :D

De inkább az előnyömre fordítom, és ezzel fogom zsarolni, ha valami nem tetszik. Éreztetem vele, hogy nekem mekkora nagy lemondással járt összejönni vele, ezért neki meg kell tennie nekem ezt meg azt :D

74. sanyinak (válaszként erre: 69. - Csikil4ny)
2016. aug. 15. 10:02
A gazda lenne Ámor, aki a kis nyílvesszőivel regulázna. Amolyan mediátor...
73. sanyinak (válaszként erre: 70. - PöttyösPanka)
2016. aug. 15. 10:00

de legalább festetné szegény...

Vagy egy kontaktlencse a teljes boldogságodért?

72. sanyinak (válaszként erre: 68. - Huncut ibi)
2016. aug. 15. 09:59
A vak szerelemből is lehet azért normális párkapcsolat, nem?
71. syria (válaszként erre: 21. - Judit36)
2016. aug. 15. 08:20
Magunkban és magunkhoz képest valóban tökéletesek vagyunk. De abban a pillanatban megdőlhet ez, amikor mellénk kerül egy másik, önmagában szintén tökéletes valaki. :)
70. PöttyösPanka (válaszként erre: 59. - Sanyinak)
2016. aug. 15. 07:15
Mindkettő barna, úgyhogy még csak félsiker sem :D
69. csikil4ny (válaszként erre: 66. - Sanyinak)
2016. aug. 15. 06:31

Nem? Javaslom kipróbálni, csodákra képes! :)


Egy párkapcsolatban ketten vannak, hogy fér bele a "gazda"?! Kíváncsi vagyok az elméletedre. :D


A szamarak makacsok és az emberek is, meg buták. De ez más kérdés...

68. huncut ibi (válaszként erre: 64. - Sanyinak)
2016. aug. 15. 06:19

Vak szerelem :azt az embert szeretem, vagy egy kepzelt szemelyt?Hogy lehet vallakit ugy szeretni, hogy nem ismerem, nem akarom latni a hibajat?

Az igazival meg altalaba egyut elunk es az osszecsiszolodas pedig nem konyu, mindketonek van mit tanulni, gondolom termeszetol fugetlenul.

67. 4975ebdc2f (válaszként erre: 64. - Sanyinak)
2016. aug. 15. 05:53
De, ha nem felejtenek el felnőni a pár tagjai.Egymáshoz, a kapcsolathoz . Nem várják el egymástól a tökéletesség árnyékát se. Része az életünknek a folyamatos fejlődés változás . Tényleg a kulcs a kommunikáció.
66. sanyinak (válaszként erre: 65. - Csikil4ny)
2016. aug. 14. 22:36

A win win stratégiát még nem hallottam családi kapcsolatokra ráhúzni :)

Kellene egy jó gazda, aki olyan szénakazallal tud szolgálni, ami mindkettőnek ízlik :).

Persze a szamarak makacsok...

65. csikil4ny (válaszként erre: 63. - Sanyinak)
2016. aug. 14. 22:24

Első perctől értelek, de mi itt mindannyian a másik értelemben használjuk. ;)


Ismered azt a képet, ahol két szamár össze van kötve és a lap két oldalán egy-egy szénakazal áll? A párok is ilyenek, addig mindkettő éhes marad, míg meg nem beszélik a stratégiát. Hiába klappol minden a pár között, ha közben mindkettő a saját feje után akarja elérni azt a bizonyos szénakazalt. Ennek a kulcsa a kommunikáció és a kompromisszum (egyszer az egyik szénakazlat fogyasztják el, aztán a másikat :) ).

64. sanyinak (válaszként erre: 61. - Huncut ibi)
2016. aug. 14. 22:14

Az igazinak miért kellene, hogy keserű legyen az eleje?

Ez azt jelenti, hogy vak szerelemből nem lehet jó kapcsolat?

63. sanyinak (válaszként erre: 62. - Csikil4ny)
2016. aug. 14. 22:13
Én a kompromisszumukat a hétköznapi értelemben gondoltam. Amikor a mindennapokban derül ki, hogy nem teljesen egyfelé húzunk, ám mégis azért jól érezzük a másik mellett az igában a nyakunk...
62. csikil4ny (válaszként erre: 56. - Sanyinak)
2016. aug. 14. 22:09

Fura értelemben használod a kompromisszum kifejezést: kompromisszum/megegyezés nélkül nincs semmiféle emberi kapcsolat, már az is megegyezés tárgya, hogy az ismerkedés elején hová menjen a pár randira, vagy hova üljenek be a barátnők kávézni, stb.


A kompromisszum nem egyenlő a lemondással!

61. huncut ibi (válaszként erre: 56. - Sanyinak)
2016. aug. 14. 22:06

Valahogy?😂Na az hosszu ,keseru folyamat,ha azt vegig birjak csinalni... de ma mar tul egoista ez a vilag, tul sokan lepnek le , meg a tanfolyam vege ellot...

Erdekes ez: az igazinal a tenyleges kapcsolat eleje keseru, a vege jo, anak ami nem igazi az eleje jo, a vege keseru.

Tul belle bonyolodtam, na jo ejszakat.:))

2016. aug. 14. 21:54
Salyat megfogalmazasom:az igazi az akivel letudod elni a kokemeny eletet, akinek latod a hibait, de ettol fugetlenul mellete tudsz maradni.A szerelem nem vak es nem is hulyit,neha repulok a boldogsagtol, neha a godor feneken vagyok, ma mar kevesebbet mind par evel ezelot, de nem akarok mast, akor inkabb egyedul.
59. sanyinak (válaszként erre: 57. - PöttyösPanka)
2016. aug. 14. 21:23
És mindkét szeme barna, vagy legalább az egyik kék? :D
58. huncut ibi (válaszként erre: 56. - Sanyinak)
2016. aug. 14. 21:22
Hat az igaz , ha tudjuk, hogy vallami nemmfog meni,de nem akarjuk elengedni, anak ugy is vege lesz, keseru vege.
57. PöttyösPanka (válaszként erre: 28. - Csikil4ny)
2016. aug. 14. 21:08

Egyszer én is megtaláltam a tökéletes férfit. Mondanom se kell, hogy ő nem engem keresett :) Bevallom, hogy a férjemmel kapcsoltaban kötöttem egy kompromisszumot. Neki barna szeme van, én meg a kékért vagyok oda, de ennyi "lemondás" igazán semmi a boldogságért cserébe :)

Viszont ismerek olyan srácot, aki mindig sokkal szebb lányok után fut, mint amilyen helyes srác ő maga. Nem tudom, hogy ez-e az oka, de harmincon túl még mindig nem volt komoly kapcsolata.

56. sanyinak (válaszként erre: 52. - Huncut ibi)
2016. aug. 14. 21:03

Nem a kompromisszumokkal van alapjában a baj, hanem ha eleve azokkal indul egy kapcsolat.

Ha úgy megyünk neki, hogy jó lesz, majd csak összecsiszolódunk valahogy.

55. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Császár Adrián)
2016. aug. 14. 21:01

" ha egy nő jól néz ki, akkor a konyhába nem állna már be, vagy az iskolát kerülte addig, amíg ki nem csengettek. Ha diplomás, akkor pedig nem biztos, hogy modell alkat."

Kikérem magamnak! Tudok főzni, és szoktam is, pedig nő létemre mérnök diplomám van. Modellnek meg csak azért nem mennék el, mert nem vagyok 180 magas, de klasszikus homokóra alkatom van, és porcelánbaba arcom. De ez sem garancia rá, hogy az ember hozzá illő párt talál. Hiába tetszettem sok fiúnak, ha ez nem volt kölcsönös. Én is hasonló cikket írtam volna, mielőtt összetalálkoztam a férjemmel :)

54. huncut ibi (válaszként erre: 41. - Sanyinak)
2016. aug. 14. 20:30
Oktoberbe leszunk 12 eves hazasok.Mind a keten olyanok voltunk mind a vulkan.Sose lehetet tudnimmikor mitol torunk ki.:))) Es meg mindig nem tudnam elkepzelni masal az eletet, erdekes modon a szuleim , a testverim... mindenki azt mondja, nincs megfelelobb.Na bogozd ki ha tudod.
53. 4975ebdc2f (válaszként erre: 51. - Tavasz007)
2016. aug. 14. 20:23
Ha így van nem erőltetik agyon magukat.
52. huncut ibi (válaszként erre: 27. - Sanyinak)
2016. aug. 14. 20:22
Te nem kotsz kompromiszumot,,o nem kompomiszumot?Mi lesz a vege?Semilyen kapcsolat nem mukodik kompromiszum nelkul, sem testveri, se szulo-gyermek, se barati, se semilyen, csak a " nem erdekelsz",vagy az ellensegeskedes mukodhet igy.
2016. aug. 14. 20:15

mérget veszek rá, h a cikkek nagy részét ugyanaz az ember/emberek írják, mert amúgy megállna az élet a fórumon.

A fórumindító regisztrált, megírta a cikket aztán eltűnt?

50. csikil4ny (válaszként erre: 48. - Sanyinak)
2016. aug. 14. 19:58

Tetszik. :)



Viszont aki felismeri, már elindul a gyógyulás útján, mi többiek meg abban a meggyőződésben élünk, hogy egészségesek vagyunk. ;)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook