Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol lehet update lisztet venni? fórum

Hol lehet update lisztet venni? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 17. 21:04
Ismét aktuális a kérdés! Tudja valaki hol lehet kapni????
7. jimm
2008. szept. 23. 15:53

köszi a választ, azóta megrendeltem........sütöttem belőle zserbót, jobb lett, mint az eredeti!!!!! A graham tippet is fogtam, nem fogok mindig Norbisat használni.


ui: itt csak Budaörsön van tesco, spár sehol....tescoban, cba-ban sincs a környéken. De köszi még1szer

2008. szept. 22. 17:51
Ne a méregdrága updiétás lisztet vegyétek,ugyanolyan jó bármelyik teljes kiörlésű(graham)liszt is és töredékébe kerül a Sóher Norbiénak!
2008. szept. 18. 14:33
Tescoban tuti van, én is ott vettem
2008. szept. 18. 13:38
Akkor miért kérdezel?:)
2008. szept. 17. 20:36
én már láttam a cba-ba is , tescoba is és a corába is ...
2. ef49c624d0 (válaszként erre: 1. - Jimm)
2008. szept. 17. 17:29
Én bioboltban szoktam beszerezni,de vigyázat...már új csomagolásban van a "cucc"!Spárban hiánycikk,pedig a Norbi oldalon úgy reklámozzák,hogy ott is lehet kapni.Sajnos nem igaz,pedig én az Árkádban lévő Spárban szoktam vásárolni,de ott is csak egyszer kaptam.Szóval biobolt...;)Aztán a sütés majd egy újabb "mese",de azt már Neked kell kitapasztalnod,mert lesznek "érdekességek".:)
1. jimm
2008. szept. 17. 17:14
Vki mondja meg, hol a francba lehet update lisztet venni??? Nem fogok a neten rendelni, hogy postaköltséget is fizessek....... Budakeszin nincs update bolt, csak Pilisvörösváron meg a 3. kerületben, ami nem itt van. Akárhány Spárban, vagy Tescoban jártam, sehol nem volt! Help plíz. Sütit akarok enni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook