Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet majd nézni az új csatornát az M3-at? fórum

Hol lehet majd nézni az új csatornát az M3-at? (tudásbázis kérdés)


15. grizus
2014. jan. 12. 06:33
Bárhol.
14. Vancsa1977 (válaszként erre: 13. - Gizus58)
2014. jan. 11. 16:59
A Digi tv-t szidják már mások is.
2013. dec. 26. 17:30
Nálunk nincs, egyik sem, a digi oldalán a csatornakiosztásoknál az van írva, hogy január 1 indul az AXN,mindhárom. Területenként változó, azt írták, hogy hol fogható.Az m3 nálunk nincs is bent a csomagban, pedig digi+van.
2013. dec. 26. 15:56

Ide is beírom amit a másik, e témával foglalkozó topikba írtam:

Háromszor hívtam fel ezügyben a T-Home ingyenes kp számát, részben mert idős ismerőseim kérték,h nézzek utána, mert nagyon várták. Első alkalom, dec, 19. Igen, indul, újra kell futtatni a programozást és így meg lehet találni. Rákérdeztem, biztos benne h ebben az országrészben ebben a városban is és a rendes, mindenki által fogható kábel tv-n? Igen. Dec. 20- bementem a helyi T-Home üzletbe, ahol előző héten még azt mondták, semmi felvilágosítást nem kaptak. Dec. 20-án azt mondták, igen, fogható, este 6-kor indul, és a nemrégiben kivett Viva vagy vmelyik Viasat csatorna helyén (nem tudták pontosan) Körtelefon az idős ismerősöknek. Eredmény: semmi. Dec. 21- telefon a kp-ba ismét. Természetesen más vette fel a telefont. Válasz: igen, tegnap este óta fogható az X MHz hullámhosszon, azt keressük meg. Eredmény: semmi. Felhívtam a TV szerelőt, h ő tapasztalt-e vmit, mondja, sehol nem tudják még fogni. Harmadik alkalom a kp-ba, harmadik ügyintéző: január 6-étől lesz mindenütt fogható a kábeltv-n, de meg kell keresni, az IPTV-n pedig a januári csomagban már benne van, nem kell külön keresni.

Innentől kezdve fogalmam sincs kinek lehet hinni és mikortól lesz. Viszont fogható a Mindig TV-n, simán bejön, és tegnap az Üvegcipő volt Domján Edittel amit nagyon-nagyon szerettem, de mivel mi nem tudtuk fogni...... Csak azt nem értem, h legalább a központ miért nem tudja pontosan? Az már nyilván túl nagy, megvalósíthatatlan igény lenne a szolgáltatást igénybevevők részéről, ha elvárnánk, h az illetékesek a vidéki irodákat is pontosan tájékoztassák :-((

11. locsi
2013. dec. 22. 10:01
Nálunk megy a Digin az m3.Reklámozzák,hogy az ünnepek alatt,ha jól emlékszem január 14.ig ingyenesen fogható lesz.Csak meg kell keresni.Most éppen nagyon régi Antal Imre műsor megy.AXN kb.egy hétig ment kódolatlanul,már az sincs.
10. szimba
2013. dec. 22. 06:47
nálunk megy a kezdetektől.
2013. dec. 21. 23:20
Tv-n és általában a szobában.
2013. dec. 21. 23:00
Köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 21. 16:59
Digink van,kábeles,és van M3,AXN nincs.
6. janos53 (válaszként erre: 5. - Ubi pretium)
2013. dec. 21. 16:57
Nekünk is kábeles van, de nálunk nem fogható az AXN .Sajnálom, mert nagyon jó műsorai voltak.
5. ubi pretium (válaszként erre: 4. - Janos53)
2013. dec. 21. 14:41
Kábeles digink van és már egy ideje újra van AXN.Az M3 meg ingyen érdekelt volna csak,1000 ft-ért biztosan nem.Mondjuk azért sajnálom,de....
2013. dec. 21. 14:35
A diginél, csak a műholdasok láthatják egyenlőre, épp úgy mint az AXN-t. a kábelesek, talán, januártól, de eltérő megyénként ez is.
3. ubi pretium (válaszként erre: 2. - Ficánka5)
2013. dec. 21. 14:25
999 ft-ért persze....
2013. dec. 21. 11:02
Nálam a DIGI csak jan.1-től adja, rajta van a honlapjukon. Eggyel több a rengeteghez, ahol nyomhatják a reklámot, mert sajnos a köztévé sem kivétel ez alól! Na jó, ők film közben nem, na de majd ha rákapnak az ízére, bevételére, majd kedvet kapnak ahhoz is.
2013. dec. 21. 10:57
Hol lehet majd nézni az új csatornát az M3-at?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook