Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fujitsu Siemens pocket pc-n hogyan tudom beállítani, hogy csatlakozzon az elérhető internetre? fórum

Fujitsu Siemens pocket pc-n hogyan tudom beállítani, hogy csatlakozzon az elérhető internetre? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 23. 20:17
Na gondoltam leírom, hogy ment a dolog, hátha segít még vkinek :) Sajnos az előbbiek végigzongorázása után sem sikerült csatlakozni, majd vmi csoda folytán miután rátettük a media playert (???) és letöröltünk 1-2 cuccot végre valahára csatlakozott a nethez. Nagyon nem értem, hogy erre miért volt szükség, de a lényeg, hogy már használható :)
2013. máj. 20. 20:42

Hát azért kérdeztem meg itt, mert reméltem, hogy itt lesz olyan, aki jobban ért hozzá, mint én.

Köszönöm a segítséget, továbbítottam az illetékesnek :)

2013. máj. 20. 20:02

De itt van lépésröl lépésre

[link]


Vagy Gugliban "Fujitsu Siemens pocket pc internet beállitás" és a harmadik link *PDF egy teljes kezelési utasitás

3. kristo_f (válaszként erre: 2. - A6f6bb6c75)
2013. máj. 20. 19:51

Ha te a gép elött a magyar kérdésekrwe nem tusz válaszolni, akkor ki tud?

Azért idekopizok egy beállitást

"


junk_corp.

(lelkes újonc)


A magyarítást egy hozzászólással lentebb leírta a kolléga. Talán annyi korrekció hogy én a weboldalukon nem találtam telepítőt, így írtam a szupportnak és elküldték. Ha kell akkor írj privátot. Egyébként teljesen feleslegesnek tartom. Nekem sem magam miatt kellett, hanem egy kollégámnak illetve fateromnak, utóbbinak is csak azért mert rusnya német volt a készülék, az elöbbinek pedig a gyereke miatt. (: (Ha neked is német nyelvű akkor persze jogos.)


Wifi:

Gondolom a wifi routert beállítottad, adtál ssid-t a hálózatnak (ami ne legyen rejtett) és beállítottál egy WPA titkosítást és ahhoz egy jelszót (pontosabban passphrase). A DHCP-t aktiváltad.


Mobil oldal:

Az E2C connection manager-t felejtsd el, vedd ki mindenhonnan hogy még csak véletlenül se indítsd el! (A jobb-felső hardware gomb is ezt indítja, konfigold át.) Szétcseszi a wifi beállításokat és csak egy hardware reset után tudod életre kelteni a wlan klienst.

Start/settings/system/WLAN power: A power save módot kapcsold ki.

Aktiváld a wifit, gondolom ehhez nem kell segítség, majd: Start/Settings/Connections/Network cards, itt válaszd a wireless fület majd add new...

Network name: az ssid amit a wifi routeren beállítottál

ad-hoc: ne legyen bepipálva

Network key fül:

Auth: WPA-PSK (persze a routereden is WPA-t kell beállítani)

Data encrypt: TKIP

Network key: A routeren megadott passphrase

802.1x: Nem kell aktiválni


Ha a hálózat hatótávolságon belül van akkor wifi aktiválás után megtalálja a hálót és kéri a jelszót, tehát nagyon nem is kell kínlódni a fenti beállításokkal"

2013. máj. 20. 13:34

Sziasztok!

A menü magyar nyelvű, de annyi mindenre rákérdez...még nem sikerült csatlakoznom vele az otthoni internetre.

2013. máj. 20. 13:34
Fujitsu Siemens pocket pc-n hogyan tudom beállítani, hogy csatlakozzon az elérhető internetre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook