Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol kaphatóak a régebben bevált termékek? fórum

Hol kaphatóak a régebben bevált termékek? (beszélgetős fórum)

2010. nov. 13. 17:03

ismét felteszem kérdésemet, hátha valaki...

fütyülős kulcstartót láttatok valahol?

2010. szept. 6. 15:21
fütyülős kulcstartót hol lehet kapni? neten láttam de többe kerül a postaköltség...
2010. jan. 18. 14:56

én is keresek pár terméket ami bevált...


pl " dr öttkernek" volt vagy van egy hidegen készíthető süti krémje. isteni finom volt. bár nem sütibe használtam hanem pl dodónak mákos gubára...


sehol nem lehet már kapni. a honlapon még ott van a termékek között de üzletben nem láttam évek óta.


akkor msot bejött Laci bácsinak a nevével...

az is hidegen készíthető süti krém...nem olyan finom mint az "ötkeré" volt de jó..új termék de 1x vettem tescoban azóta sem láttam sehol csak a laci bácsi pudingot belőle...

2009. márc. 25. 10:05
kakaós sparos nápolyit látott valaki ? csak vaníliásat meg citromosat látok mindenhol :(
15. 546185aeac (válaszként erre: 14. - Hofiagi)
2009. febr. 19. 10:36
óóó,én emlékszem az öszes ovistársamra is, sőt a jelükre is:) Igaz,csaltam, mert mikor megtanultam írni, összeírtam őket,aztán utána majdnem minden évben összeírtam őket,jellel együtt, aztán így megmaradtak :)
2009. febr. 7. 21:26
hát ez nem lehet igaz, anonim 80. erre is emlékszel? csupa olyan dolgot említesz ami nekem is megvan az emlékeim között. nekem nem volt, de hallottam ahogy működött. nagyon leleményes dolog volt.
2009. febr. 7. 20:43
Fütyülős kulcstartó létezik még ?
2009. febr. 7. 20:20
Nincs a párkányi Lidl-ben sem. Pedig bíztam benne pár éve...
2009. febr. 7. 19:57
nem tud senki semmit erről a finom teáról? nagy kár, reméltem hogy ihatok újra...
2009. febr. 7. 17:54
Secret van a DM-ben és a DDA-ban is . Ma láttam.
2009. febr. 6. 19:15
Secret dezodor?Organics sampon,balzsam?Nagyon szerettem oket,hat vagy eve nem lattam egyiket sem.(((
2009. febr. 6. 19:14
A regi suhajda,az isteni volt ,legalabbis nekem gyerekkent.Meg amugy nallunk (Romaniaban)semmi edesseget nem lehetett kapni ,de a magyarorszagi suhajda volt az itteni gyerekek alma.
7. 546185aeac (válaszként erre: 5. - Hofiagi)
2009. febr. 6. 18:52
Százszorszép cukorra nem :(. De arra igen, hogy Anyukám mindig hozott a csehektől ilyen teát. És esténként mikor iszogattam, akkor ment az Elsüllyedt világok című mese :)Múltkor rákerestem a mesére a Y.T.-n, és meg is találtam, és annyira a számban éreztem a tea ízét, pedig már majdnem 20 éve volt:)
2009. febr. 6. 18:49
Igen, és nevetni fogsz, a kék utcai közkutak feje is erre emlékeztet :)
2009. febr. 6. 18:49
hogyne emlékeznék, annyira hiányzik, nagyon örülök hogy írtad a fórumot, hátha tud róla valamit. ja és a hasonló ízű tea lehet hogy Lipton már nem tudom,mert pár éve az is eltűnt. Százszorszép cukorra emlékszel? szép dobozban.
2009. febr. 6. 18:47
igen, és a csücskét kellett levágni, jó kis adagolója volt.
2009. febr. 6. 18:45
Hú de jó, végre valaki !!! :) És nagyon jó illata volt! És négyszögletes átlátszó dobozban volt, emlékszel ? :)
2. hofiagi (válaszként erre: 1. - 546185aeac)
2009. febr. 6. 18:37
azt a teaszirupot én is keresem, de nem találok sehol, piacokon sem. nagyon finom volt, és egyszerű gyors, soha nem felejtem az ízét :)amúgy kicsit hasonlított rá a Pickwick Carribean ízű teája, de már az sincs a honlapon sem látom.sajna.
2009. febr. 6. 18:31

Régóta keresem a 2003-2004-ben kedvenc Fornettimet, ami ketchupos-virslis volt. Árulnak még valahol? Forentti honlapján nem láttam már. A csirkehúsos-gombás is jó volt,

azt is vadászom már egy ideje.

Keresem még a nyolcvanas években nagyon szeretett, anno Csehszlovákiában vett tea-szirupot, ami jellegzetes ízű és illatú volt.


Aki keres valamilyen régen bevált terméket, írjon !!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook