Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol ismerkedsz, ha nem vagy bulizós? fórum

Hol ismerkedsz, ha nem vagy bulizós? (beszélgetős fórum)


1 2
36. csikil4ny (válaszként erre: 35. - Sanyinak)
2016. okt. 12. 21:22
Szerintem nem ez lenne a vilagtortenelem legfurcsabb ismerkedese. De mondok mas temetos peldat: egyetemista koromban halottak napjan nem mentunk haza vilagitani, inkabb felkerestuk a hires halottaink sirhelyet. A sotetben elet es halal keveredett, nem talalta senki morbidnak ha elcsattant egy csok.
35. sanyinak (válaszként erre: 33. - Csikil4ny)
2016. okt. 12. 21:11
Es kesobb halaval emlegetik az elhunyt Jozsi bacsit, akinek a halala nelkul sosem jottek volna ossze?! ;)
34. csikil4ny (válaszként erre: 12. - Andrea1.9.8.1)
2016. okt. 12. 21:08

Szerintem ott, hogy fogalmuk sincs hogyan vagjanak bele. Erett(nek tuno) nok es ferfiak azt hiszik a masik nemrol, hogy az mas fajhoz tartozik.


A masik dolog: sztereotipiak vezerelnek sokakat, az nem tesz jot ha van egy sablonunk es azt akarjuk a masikra rahuzni, mert akkor nagyon hamar rajovunk, hogy imitt-amott kilog a lolab.

33. csikil4ny (válaszként erre: 32. - Sanyinak)
2016. okt. 12. 21:00

Igaz, de fiatalon is halnak meg embererek....


Epp nemreg voltam egy temetesen, olyanokkal is talalkoztam, akiket 10 eve nem lattam. Ez az egyik fele a tortenetnek, a masik: a szertartas vegen rogton nem ment haza senki, udvozoltek egymast az emberek, meg bemutatkozasok is tortentek...

32. sanyinak (válaszként erre: 31. - 9b10f3d7ff)
2016. okt. 9. 21:09
Igen, de ez mar csak a second hand piac... :)
31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 26. - Auróra2010)
2016. okt. 9. 20:50
Apósom temetőben ismerte meg az új feleségét, egyik a férjéhez járt , a másik a feleségéhez, és addig jártak, míg úgy nem jártak, mint ama bizonyos korsó a kúttal
30. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 26. - Auróra2010)
2016. okt. 9. 19:23
de jó kis helyeket mondasz mondjuk a temetők elég kihaltak leszámítva halottak napját és a karácsonyt. templomban hát igen végül is amikor a katolikus szentmise keretében jön az "üdvözöljük egymást a béke jelével" és mindenki kezet fog a körülötte lévőkkel hát lehet hogy meg lehet próbálni mélyen a személybe nézni annak, akivel kezet fogsz éppen sőt rá is lehet kacsintani egyet. a könyvtár az valóban jó ötlet.
29. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 28. - Sanyinak)
2016. okt. 9. 19:19
húúú hát ezen jót röhögtem ott a pont
28. sanyinak (válaszként erre: 27. - C73db520ef)
2016. okt. 9. 10:00
Hogyne! Odamesz, korbeszaglaszod (foleg hatulrol), korbeugralod, vakkantasz ra parat! :D
2016. okt. 9. 08:17
Kutyaval is jol lehet allitolag ismerkedni.
2016. okt. 9. 08:00

Üzletben , utcán, járművön, munkahelyen, temetőben ( nemcsak a házstársa sirjához mehet ki valaki pld szülőkéhez is ) templomban könyvtárban egyzsóval mindenütt



Akinek megtetszesz, megszólit és meglátjátok hogyan tovább.

25. Cucicsillag (válaszként erre: 24. - Sanyinak)
2016. okt. 8. 23:54

Pffff. Mi rendszeresen setalunk a gyerkocokkel a temetoben. Ezen max.az elok akadnak ki....

Biztonsagos, mert tuti nem jon auto, nyugalom van...

Mitol lenne morbid? Max,ha vki annak gondolja.

24. sanyinak (válaszként erre: 14. - C73db520ef)
2016. okt. 8. 19:44
Temetoben? Eleg morbid. Az inkabb ozvegyek ismerettsegi tere...
23. sanyinak (válaszként erre: 7. - 18f139611b)
2016. okt. 8. 19:43
Olyan tul sok turelem nem kellett akkor hozza, ha negyed ev alatt megtalaltad...
22. sanyinak (válaszként erre: 1. - Andrea1.9.8.1)
2016. okt. 8. 19:40
Mit jelent a te olvasatodban a kapuzarasi panikkal kuzdo pasi?
2016. okt. 8. 19:02
ha szeretsz mozogni menj el mondjuk egy társastánc tanfolyamra (ez lehet latin is ha szereted) és ott szerintem lehet ismerkedni de baráti társaságot is találsz. Én Zumbázni járok nekem mondjuk van férjem de amikor egyszer kétszer átmentem latin táncorára ott azért vannak egyedülállók is akik társaságra párra találtak. és általában kultúrált környezet
20. Arón1
2016. okt. 7. 19:19
Nem mindenki igényli a szünetet a kapcsolatok között. Például ha már nagyon elege volt az egészből, miért ne vágyna új szerelemre? Van akinek könnyebb úgy tovább lépni ha konkrétan van is kivel tovább lépni.
19. Arón1 (válaszként erre: 1. - Andrea1.9.8.1)
2016. okt. 7. 19:13
Nekem több barátnőm talált társat társkeresőn. Tudom, hogy elsőre siralmasnak tűnhet a dolog, de ne add fel. Szeretsz sportolni? Konditeremben is lehet ismerkedni. A pasik általában szívesen segítenek a súlyoknál:) és ilyenkor ha úgy állsz hozzá, elindul a dolog. Barátokkal eljárogatni, nem feltétlenül zajos, sötét bárokba, de kellemes beülős kávézókba, éttermekbe, igényes borozókba pl. Divino. Másik példa. Egyik barátnőmnek tavaly lett vége a kapcsolatának és Ő például egy korábbi munkahelyén megismert fiatalemberrel kezdett el randizni, már tervezgetik az esküvőt, gyereket.
18. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Andrea1.9.8.1)
2016. okt. 6. 20:44
Azt hittem, ilyeneken és így csak a celebek rinyálnak.
17. ina87
2016. okt. 6. 17:41
esetleg valami hobbid ha van vagy lesz amit társaságban kell csinálni ott is lehet ismerkedni és attól h még ismerkedsz szerintem nincs semmi rossz benne
16. Metálmackó (válaszként erre: 12. - Andrea1.9.8.1)
2016. okt. 6. 13:24
Jégen, banánhéjon, vizes padlón. Attól függ ki mit vesz, illetve nem vesz észre keresgélés közben.
2016. okt. 6. 11:05
Aha! Milyen egyszerű is lenne, ha így lenne. :)
2016. okt. 6. 10:39

Barhol-barmikor; a kavezoban, az orvosnal, az uzletben, koncerten, muzeumban, utazas alkalmaval.

Akar a temetoben is.

2016. okt. 6. 10:22

A fiatalember akiről írtam szerintem azért nem találja meg, mert eléggé a munkájának él, mondhatni a hobbija a munkája. Szerintem a szexuális beállítottsága normális lehet, nem a farka vezérli, ezért a régen volt társához is tudom hogy hűséges volt. Ha fiatal lennék, én pont ilyet szeretnék mint ő. :)))

De hogy találná meg a hozzá valót, mikor esetleg elmegy egy gyógyfürdőbe, egy uszodába, nyáron a Balaton parton sokat kint van, de ilyen helyekre egyedül nem szoktak lányok menni. Vagy barátnőkkel, vagy fiúval. Hiába ismerkedne, ivós-füstös lármás szórakozóhelyekre meg nem jár.


A lányok manapság hová mennek ahol reményt látnak ismerkedésre?


Az én koromban 2 hetente volt bál a kultúrban élő zenével, oda mentünk, vagy a gimiben tartott táncos rendezvényeken is egymásra találhattunk. Ilyen helyen jöttem én is össze a férjemmel.

12. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 11. - Bjudit55)
2016. okt. 6. 10:07
Sokszor hallom, hogy a férfiak is nagyon nehéz helyzetben vannak ilyen téren, de akkor hol csúszik meg ez a dolog, miért nem talál egymásra az a sok egyedülálló nő és férfi?
2016. okt. 6. 09:25
Komoly gondolkodású, családalapításra vágyó fiatal nővel hol tud megismerkedni egy rendes srác? Merre vannak? Vannak egyáltalán?
2016. okt. 6. 09:07

Én igen jól ismerek egy olyan pasit aki a lentebb említett normális társra vágyik. Nőben. :) Nem egy bulizós alkat, és a környezetében nincs is hol ismerkedni. Alkalmi kapcsolatok meg nem is érdeklik. A 39-40 évével ideje lenne családot alapítania, anyagi feltételei adottak is hozzá, de valahogy a hasonlót ő sem leli. Miért lehet ez? Én nem merek ajánlani neki senkit, annak úgysem lenne jó vége, de örülnék a sikerének, mert igazán megérdemelne egy rendes lányt.


Én is egyedül vagyok, de én már idősödöm, így fel is hagytam a kereséssel. Azt hiszem elég tapasztalatot gyűjtöttem már a férfiakkal kapcsolatban. :)

2016. okt. 6. 08:47
Nem vagyok kapcsolatfüggő, nem ugrom bele bármibe csak azért, hogy legyen valakim.
8. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Andrea1.9.8.1)
2016. okt. 6. 08:26
Ennyire kapcsolatfuggo vagy??
2016. okt. 6. 08:15
Szia, én mindjárt 40 leszek. És valóban van jónéhány idióta a társkeresőkön. De azért lehet normális emberkével is találkozni, csak sok türelem kell hozzá :) Vmikor nyár elején regisztráltam egy-kettőre, és nem akarom elkiabálni, de pár hete találkoztam egy (most még :D )számomra megfelelő pasival. Kitartás. De ha úgy érzed, hogy még nem vagy túl az előző kapcsolatodon, akkor ne erőltesd és várj vele!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook