Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan viseled egyedülállóként az Ünnepeket? fórum

Hogyan viseled egyedülállóként az Ünnepeket? (beszélgetős fórum)


15. judit71 (válaszként erre: 14. - Fbd0ceb525)
2008. dec. 6. 17:00

Köszi, aranyos vaggy! Én is remélem, hogy egyszer sikerül, de most jelenleg nem is keresgélek.. Most jó így...

Abban amit írtál teljesen igazad van... Egy kapcsolat elején mindkét fél a jó tulajdonságait domborítja ki a párja felé, aztán az összebútorozásnál már kijönnek a kevésbé jók is...

Lehet, hogy én vagyok naív, hiszen még nem éltem együtt egy férfival sem, de úgy gondolom, finoman lehet irányítani Őket, nem? Vagy rosszul gondolom?

Ki számít normálisnak??? Számomra az az ember, aki tud őszinte lenni, kimondja ha valami baja van és nem sunnyog el mellőlem szó nélkül... Ebben ne is reménykedjek? :))))

14. fbd0ceb525 (válaszként erre: 13. - Judit71)
2008. dec. 4. 19:46

Igazából én sem házasságra gondoltam, inkább az együttélésre. Dehát ez már majdnem mindegy.

A normális férfi megtalálása már lényegesen nehezebb falat. Ki számít normálisnak? A kapcsolat elején mindenki az. De amikor valamennyire kiismerünk valakit akkor jöhet a feketeleves.

De azért ne add fel. Egyszer majd jókor leszel jó helyen!!!

13. judit71 (válaszként erre: 12. - Fbd0ceb525)
2008. dec. 4. 19:00
Szia! Én nem is házasságosdira gondoltam! :)))) Nem kívánok férjhez meni, nem ez az életcélom! Én csak egy normális férfit szeretnék már találni, aki nem használ ki.. Ez a legnehezebb dolog a világon! Legalábbis nekem nagyon nehéz...
12. fbd0ceb525 (válaszként erre: 8. - Judit71)
2008. dec. 4. 16:34

Nem kell semmit kinőnöd. A szomszéd kertje mindig mindenkinek zöldebb.

Ha majd megtalálod a nagy Ő-t, /mert biztosan megtalálod/ egy pár év után lehet hogy visszasírod majd ezt az időszakot. Kívánom hogy ne így legyen, de a mai világban pokoli nehéz ez a házasságosdi.

2008. dec. 2. 20:17
Ha egyedül lennék, azt hiszem nagyon figyelnék arra, h. mindig barátok és család társaságában legyek. Tudom mire képesek az emberek karácsonyi nagy magányukban. : (
10. o.andi
2008. dec. 2. 19:44
van férjem...de olyan mintha egyedül lennék
9. judit71 (válaszként erre: 7. - Castellina)
2008. dec. 2. 19:16

Szia! Azért ne adjuk fel ilyen gyorsan, hiszen azt mondják az okosok, hogy mindenkinek megvan a párja! Bár az enyém lehet, hogy Kínában vagy dél-afrikában él. :))) Mert még nem futottam össze vele 37 év alatt!!

Nekem sincs még semmilyen karácsonyi hangulatom, ilyenkor leginkább kissé depikés vagyok! De remélem karácsonyig elmúlik! :))

8. judit71 (válaszként erre: 6. - Fbd0ceb525)
2008. dec. 2. 19:13

Szia vadmacs!


"A lényeg az, hogy egyedül sokszor jobb."


Ebben igazad van, én is így gondolom! Csak tudod, az ember mindig arra vágyik, ami nincs! :))) Én is rosszul vagyok összerakva, azt hiszem! Majd kinövöm :))

2008. nov. 30. 20:07
Nekem is rossz így esténként egyedül. Itt az advent, de nekem semmi meghitt karácsonyi hangulatom sincs. Azért ülök itt a gép előtt, mert legalább valami virtuális emberek társasága vesz körül, az is valami...
6. fbd0ceb525 (válaszként erre: 1. - Judit71)
2008. nov. 30. 20:04

Életem során anno 10 évig éltem társas magányban. Kaptam is ajándékot és adtam is a páromnak, de nem érdekelt.

Utána jött két év, amit csak a gyerekekkel, rokonokkal töltöttem és szuper volt.

Most a férjemmel úgy döntöttünk, hogy nem akarjuk meglepni egymást felesleges lomokkal. /okulva a tavalyi ajándékozásból/ Marad a szeretet és ez így van jól.

A lényeg az, hogy egyedül sokszor jobb.

5. judit71 (válaszként erre: 4. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 30. 19:27
Bocsánat, nem tudtam, hogy ez ilyen érzékeny téma...
4. ec63a7fc29 (válaszként erre: 3. - Judit71)
2008. nov. 30. 18:31

Hm....


Valaki megint előhúzta a gyerek-kártyát...



Komolyan: Talán miattuk színlelnem kellene az örömöt, de nem megy. Sajnos nem vagyok túl jó anya...

3. judit71 (válaszként erre: 2. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 30. 17:24

Sajnálom Kelca... Ez talán még rosszabb helyzet, mint az enyém!!

Ha vannak gyermekeid, értük érdemes csinálni, készülődni, nem?? Üdv, Judit

2008. nov. 30. 17:08

UTÁLOM A KARÁCSONYT!!!!


Valószínűleg ez születési rendellenesség, de a kellemes a narancs illata még a gyermekkoromból.


A férjemtől még nem kaptam ajándékot.

18 éve vagyunk karácsonykor együtt.

Nemcsak néha fáj. Semmi, amivel szeretne a kedvemben járni.


Kérdem én: Hogyan készüljek boldogan egy ilyen alkalomra, ahol nekem csak cseléd szerepem van???

2008. nov. 30. 17:05

Sziasztok! Sajnos nem egyedi eset az enyém! Tulajdonképpen még nem volt olyan Karácsony az életemben, hogy a közvetlen családtagokon kívül másnak - konkrétan a páromnak - is vettem volna ajándékot! Azaz, sosem volt még "páros" Karácsonyom! :((( Ezt nagyon sajnálom...

Azt szeretném megtudni, hogy Ti, akik hasonló helyzetben vagytok (lehetsz férfi/nő, gyermekkel/gyermek nélkül, szülőkkel lakva vagy külön) hogyan élitek meg az ünnepi előkészületeket, milyen hangulatban vagytok ilyenkor!

Segítsünk egymáson, mert ilyenkor sajnos sok emberen eluralkodik a magány, és annak tudjuk milyen következményei lehetnek, ha valakinek hajlama van rá!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook