Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan változtam meg másfél nap alatt? fórum

Hogyan változtam meg másfél nap alatt? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan változtam meg másfél nap alatt?

1 2 3 4
2013. júl. 20. 10:30

Én személy szerint felrovom. Jó lenne békén hagyni szegényt,és nem ítélkezni össze-vissza. Nem tudatosan várta így a gyerekét. Semmi szüksége a ti idilli elképzeléseitekre.

Tudjuk,h itt nagyrészt hibátlan, nemdohányzó, nemivó, reformkonyhán-élő ,sótsemfogyasztó szuperanyák vannak, de szerintem arra fektessük a hangsúlyt,h milyen nagyszerűen helytállt lelkileg egy váratlan és sorsdöntő helyzetben,nem pedig a markunkba kéne röhögni,h úgyis beteg lesz a gyereke. Ha nem most,akkor majd 40 évesen.

11. bd55e3f068 (válaszként erre: 10. - Lucka)
2013. júl. 20. 10:02
Remelem azert nem rovod fel a karogoknak, hogy ennel idillibb inditassal tartjak optimalisnak a gyerek vallalast.
10. lucka (válaszként erre: 4. - Kismackó2006)
2013. júl. 20. 09:57
5 hetes terhesen még sem a cigi, sem a pia nem árt a "magzatnak", ilyen terhességi korban még csak őssejtekből áll az egész sejtcsoport, a kisebb károsodást korrigálja, a nagyobbat meg nem éli túl. Mivel túlélte és megszületett, ebből aztán semmi gondja nem lesz később. Én örülök, hogy így döntöttél, és szerintem később sem fogod megbánni. A károgóknak meg azt üzenem, hogy nagyon sokan vannak, akik tervezik a gyereket, tudják hogy ki az apja, és mégis balul üt ki a dolog, később derül ki, hogy apuci szerencsejátékos, kurvázik, sosincs otthon, satöbbi. Nem mindig könnyű az élet akkor sem, ha az ember előre gondolkodik, és nem mindig nehéz akkor sem, ha spontán hagyja alakulni a dolgokat :) Sok boldogságot nektek!
9. noozimanoo (válaszként erre: 7. - Lepke99)
2013. júl. 20. 09:50

Fel a fejjel, menni fog ez később is! :)

Izgultam végig a döntésed miatt, pár pontos magamra/magunkra ismertem. :)

Most már te is tudod, csak akarat kérdése az egész élet! ;)

8. lepke99 (válaszként erre: 4. - Kismackó2006)
2013. júl. 20. 09:48
Tudom, hogy később is jelentkezhetnek a gondok, de szedtem be olyan vitaminokat, amik segítettek azon, hogy a kicsibe ne kerüljön át méreganyag, vagy lehetőleg minél kevesebb.
7. lepke99 (válaszként erre: 6. - Bd55e3f068)
2013. júl. 20. 09:46
Igen, tudom ki az apja. 5 hónapos, nyilván úgy értettem, hogy idáig, tudom, hogy később is jelentkezhetnek a gondok. Attól mentett meg, hogy még lejjebb süllyedjek abban, amibe elkezdtem lecsúszni. A sulit mindenképpen befejezem, már csak kecés van hátra.
6. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Lepke99)
2013. júl. 20. 09:41

Egyaltalan tudod, hogy ki az apja?

a gyereked mennyi idos? (csak hogy mar ki mered jelenteni, hogy egeszseges). Megmentett onnagad mit csinal? A sulit folytatod/ folytattad?

2013. júl. 20. 09:40
Nagyon kivanom, hogy tenyleg talalj egy tarsat es apat a fiadnak:-)
2013. júl. 20. 09:34
Nem akarok ünneprontó lenni, de MOST még nem látszik a gyermeken semmi a korábbi - mikor még igen fontos idegrendszeri fejlődésen ment át - piálás, cigizés következménye. Remélhetőleg később (2-3 é.) sem látszik semmi - akár értelmi - lemaradás sem. Ettől én nem lennék nyugodt, az biztos! Persze drukk,hogy ne így legyen, s optimistán kell felfogni!
2013. júl. 20. 09:21
Örülök hogy jol végzödött a történeted végig drukoltam hogy megtarsd a babát.IGEN szerencsés vagy és a kisfiad is az mert vagytok egymásnak ez a világon a legfontosabb!A cigi meg a pia nemérfel a mosolyával,vigyázz rá nagyon.Anya vagy tégy meg mindent hogy boldog legyen és akkor te is az leszel.Kivánok neked sok eröt és kitartást!
2013. júl. 20. 09:15
Sok erőt, kitartást és boldogságot kívánok!
2013. júl. 20. 09:08
Sokat gondolkoztam azon, elmeséljem-e azt a tavalyi másfél napot, ami után teljesen megváltozott az életem. Végül úgy döntöttem, leírom, hátha valaki hasonló cipőben jár, vagy lesz egyszer. Remélem nem sikerült túl sok zavarosra.

Ugrás a teljes írásra: Hogyan változtam meg másfél nap alatt?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook