Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan utasíthatom vissza az utánvétes küldeményt? fórum

Hogyan utasíthatom vissza az utánvétes küldeményt? (tudásbázis kérdés)

2011. dec. 5. 19:06
Nekem nemrég a megrendelt cuccot 3 nap múlva bírta elküldeni a feladó, többszöri reklamálásomra. 2 napig vártam, persze a 3. napon küldte, de akkor már én nem vettem át. Hívott,mondtam,hogy nem vagyok otthon és nem tartok igényt a cuccra, 3 nap késéssel.Ne vedd át!!
2011. dec. 5. 11:10
Nem veszed át és kész!
2011. dec. 5. 11:02
Még mindig létezik postai utánvét? Na ez az a mód, ahogy nem fizetnék semmiért. Még reklamálni sem tudsz, ha nem is azt küldték, vagy üres csomagot küldtek. Megbízható fizetés a paypal, ha bármi gond van, akkor itt visszakérhezed a pénzed.
2011. dec. 5. 08:53
nem veszed át!
2011. aug. 27. 08:15
Nem veszed át. "Köszönöm, nem kívánom átvenni. Viszontlátásra." Ajtó.
10. access
2011. aug. 27. 07:29
Semmi baj nem származik abból ha nem veszed át, amit írtam az elfogadott, de más amiket már említettek az is megfelelő.
2011. aug. 27. 06:53
Egyszerűen nem veszed át.Lepődj meg hogy ennyibe kerül?nem erről volt szó és közlöd nem veszed át!:D
2011. aug. 27. 06:53

Korrektül sehogy.

Ha nem veszed át, a feladónak kell kifizetnie az oda-vissza postázás költségét. De ezek után ez már legyen az ő baja.

2011. aug. 27. 06:51
A férjem szokott rendelni, ő azt mondja, ha ajánlva küldik, akkor van egy rubrika, amin csak be X-eli, hogy nem vetted át, ha pedig ismered a postást, akkor arra kérd meg, hogy a nem jó a cím rubrikát jelölje, mert akkor nem próbálják meg többet kikézbesíteni. Bajod nem lehet belőle
6. Szeszipuszi (válaszként erre: 2. - Access)
2011. aug. 27. 06:41

Én is erre gondoltam, csak nem tudom - tudtam - hogy ez mennyire elfogadott.

Remélem, nem lesz belőle kellemetlenségem. Így is bosszankodtam eleget a késés matt.

5. Szeszipuszi (válaszként erre: 4. - D90cea3281)
2011. aug. 27. 06:40
A posta szabályzata szerint az át nem vett - kézbesíthetetlen csomagot fél évig tartogatják...bár asszem az inkább a címzett ismeretlen esetekre vonatkozik.
2011. aug. 27. 06:38
egyszerűen nem veszed át,és kész.
2011. aug. 27. 06:37

Liciten vettem fix áras terméket, de az eladó először nem is jelentkezett, majd email-ben egyeztettünk, de a megadott időre nem adta postára az árut. Most kaptam egy üzenetet, hogy csak későn tudta postázni és megérti, ha már nem tartok igényt az árura. De hogyan tudom - korrektül - visszautasítani a küldemény átvételét? A postás nem fog velem kekeckedni?

Átvenni és visszapostázni semmiképp sem szeretném, mert ha már eladáskor sem volt a pasi megbízható, mit várjak tőle visszafizetéskor?

Segítsetek! Járt már így valaki?

Vagy van köztetek postás, aki tudja, ilyenkor mi a megszokott eljárás?

2011. aug. 27. 06:36
A címzett vissza utasította az átvételt. Ez elfogadható indok.
2011. aug. 27. 06:33
Hogyan utasíthatom vissza az utánvétes küldeményt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook