Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan takarékoskodnál havi 180.000 forintból? fórum

Hogyan takarékoskodnál havi 180.000 forintból? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. márc. 27. 22:47
Nem fizetek rezsit, semmit. A telefonszámlám, plusz anyunak segítek számlát fizetni havi 32000 plusz 6500 Ft-os biztosítás ami úgymond fix minden hónapban de pl augusztusban le jár a telefon előfizum és akkor az Mónus 12000
2020. márc. 27. 22:43
Ennyit nem költesz ételre, ruhára. Rezsit kell fizetned a szüleidnek? Gondolom ott laksz. Mik a kiadásaid?
2. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 27. 22:43

"csak sok ruhára költök és illatszerekre stb."

-itt a válasz.

2020. márc. 27. 22:41

Nincs gyerekem és családom , de nem tudok félretenni.

Szeretnék pár év múlva egy pici házikót venni valami kisebb községben. Borsod megyében élek. Nem tervezek innen elmenni, itt lakik az anyukám is. Nem is tudom mire megy el a pénzem. Ezéven kezdtem az egyetemet, de az is ingyenes csak a havi pár bejárást fizetem. Nem járok szórakozni, csak sok ruhára költök és illatszerekre stb. Így viszont soha nem lesz lakásom. Milyen ötleted lenne?

Diploma után sem leszek gazdag mert szociális munkásnak tanulok. Jelenleg Demens szakgondozó vagyok. Ennyi a fizum ebből szeretnék valamit kezdeni. Segítségem nincs, anyukám szűkösen él.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook