Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szoktál le a rendszeres fű szívásról, ha babyt szeretnél? fórum

Hogyan szoktál le a rendszeres fű szívásról, ha babyt szeretnél? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
116. hazdeluna (válaszként erre: 115. - Noaxira)
2011. ápr. 2. 17:23

Igaz, hogy régi az utolsó hozzászólás, de most került elém a topik.

Elolvastam a hozzászólásokat.

Egy érdekes dolgot találtam benne: a kioktatást sérelmező noaxira kioktatja a kioktatókat.

Hadd tegyem hozzá: nem azt kérte a vitaindító hogy ítélkezzenek felette, de azt sem, hogy te védd meg.

Azt sérelmezed, hogy megítélik miközben te ugyanezt teszed a hozzászólókkal akik csak véleményt mondanak.

Mielőtt megkapnám én is a magamét, hadd tegyem hozzá: a tanácsod utáni összes többi hozzászólásod miben különb, mint a többieké? Ugyanúgy váleményezel másokat - offolva a topikot.

Elég vastag az a gerenda.

Szép napot.

115. noaxira (válaszként erre: 112. - 874eb11dfd)
2010. ápr. 7. 02:21
őszintén remélem...
114. noaxira (válaszként erre: 103. - 3a92f8d690)
2010. ápr. 7. 02:20

érdekes, h pont a hozzád hasonlóan totál laikusok kényszerképzete, h a drogosok azt hiszik, amit használnak, bármire is "megoldás" lenne... szent ég... nincs az a drogos, legyen akár épp full beállva, aki azt állítaná bármilyen eszement pillanatában, h a drog megold bármit is, mutass nekem 1 ilyen drogost plíz és esküszöm pucéran vihogva végigszambázok az Andrássy úton, csúcsidőben...


apropó eszembejutott 1 idevágó idézet (részben váltja ki csak ugyan az alapjaiban rossz "drog = megoldás" teóriát, de legalább lesz mibe belekötni, ugye...):

„A következő bolygón egy iszákos lakott. Ez a látogatás nagyon rövid ideig tartott, de nagyon elszomorította a kis herceget. Ott találta az iszákost egy sor üres meg egy sor teli palack előtt.

- Hát te mit csinálsz itt?  kérdezte tőle.

- Iszom  felelte gyászos képpel az iszákos.

- Miért iszol?  kérdezte a kis herceg.

- Hogy felejtsek  felelte az iszákos.

- Mit?  tudakolta a kis herceg, mert máris megsajnálta.

- Azt, hogy szégyellem magam  felelte az iszákos és lehajtotta a fejét.

A kis herceg szeretett volna segíteni rajta.

- Miért szégyelled magad?  kérdezte.

- Mert iszom  vágta el a további beszélgetést az iszákos, és mélységes hallgatásba süllyedt.”


De hülye ez a kis herceg, nyitott volna inkább fikázós blogot a hoxán, még segíteni szeretne a marhája.. tiszta gáz..

113. OlíviaAnna (válaszként erre: 11. - 901c5389fe)
2010. márc. 17. 10:29
Ebben sok igazság van.
2010. febr. 24. 08:49
szerintem a fórumindító nem olvassa a hozzászólásokat....
2010. febr. 23. 17:37

Ja a fórum inditójához: 10 évi nikotin szívás után elhatároztam hogy gyereket szeretnék és egészséges gyereket.És minimálisra csökkentettem a nikotint ugy hogy az első hónaptól a hetedikig havi egy szál lett a megengedett a terheség előtti napi másfél csomagból...A hetediktől a szülés utáni 5 hónapig egy deka se majd egy hónapra visszaszoktam de ujra terhes lettem és egy 15 hónapon keresztül megint egy szál se ment le.Nem azért mert nem kívántam dehogynem mint a pokol néha olyan volt de egészséges babákat akartam ezért értük letettem hogy ne a büdös bagós anyaméhbe ficánkoljanak majd némi nyomoréksággal ami egy életre tart megszüljem...Akarat vagy segítség kérdése az egész! Csak tedd fel a kérdést magadnak némi fantáziával: te szeretnél egy beteg gyereket nevelni? Te szeretnéd ha megszületik a kicsi és a korházban hetekig folyamatos csökkentett adag kábítószerrel szoktatják le a gyerekedet miközben vagy koraszülötként vagy nagyon kis sujal,roszabb esetben hónapokig életveszélyben lévő babád mellett virrasztasz?

Ja eszembe jutott volt egy koleganőm füvezett évekig majd belefogott némi narkóba is 32 évesen ugy nézett ki mint egy 50 éves 8 vetélése volt köztük már 5 hónapos magzat is...szóval drukkolok hogy sikerüljön módot találnod a baba és a fü szétválasztásban:)

110. f998f09d0d (válaszként erre: 67. - 2ef29f8a82)
2010. febr. 23. 17:34
Akkor most sem hallottál ilyet, mert csak olvastál. Én is anya, illetve kismama vagyok, mégsem természetes számomra, hogy támadjam a kérdezőt. Én válaszoltam a feltett kérdésére, ami elvileg a fórum témája. És Te? De mindegy is ez, mert ez sem ide tartozik.
109. bd37ba754f (válaszként erre: 87. - 5e03fd4701)
2010. febr. 23. 17:27
Nagyapám is kö keményen szívta a szürő nélküli Carpatit:) vagy 50 évig majd kapott egy gégerákot ugy hogy lukat furtaka torkára és kiszedték a hangszálait.Na akkor ugy megijed hogy többet nem gyujtott rá
108. spinneli (válaszként erre: 107. - 5e03fd4701)
2010. febr. 23. 17:26

Chuknál nem, esetleg Stalonne-nál.

:)

107. 5e03fd4701 (válaszként erre: 106. - Spinneli)
2010. febr. 23. 17:20

pölö:

Én: - Ó Spinneli tökéletesebb vagy még a Chuck Norrisnál is!

Te: - Neeeeem


:-))

2010. febr. 23. 16:00

arra mondjuk még nem jöttem rá, hogy miben nem értünk egyet.

:)

105. spinneli (válaszként erre: 104. - 5e03fd4701)
2010. febr. 23. 15:58

gúnyolódj csak, engem legalább annyira szórakoztat, mint téged.

:)

104. 5e03fd4701 (válaszként erre: 100. - Spinneli)
2010. febr. 23. 15:56

Simán mintha én írtam volna! Ha személyeskedésnek érezted a személyed, hozzáértésed, tudásod iránti dicséretemet, rajongásomat és ennek kifejezését az nem az én problémám!

Tudd feldolgozni az őszinte és szívből jövő bókokat!

Nem minden hsz. támadás amely nem ért veled egyet, illetve CSODÁL!

Őszintén szólva még Chucknál is jobban csodállak!

103. 3a92f8d690 (válaszként erre: 93. - Dzsigg)
2010. febr. 23. 15:52

Egyet értek!!

Semmire nem megoldás a drog én soha nem próbáltam és hála nem is láttam!!

102. spinneli (válaszként erre: 93. - Dzsigg)
2010. febr. 23. 15:52
egyébként mindenkinek szíve joga ítélkezni, tény.
101. spinneli (válaszként erre: 91. - Dzsigg)
2010. febr. 23. 15:49

helyes.

:)

100. spinneli (válaszként erre: 92. - 5e03fd4701)
2010. febr. 23. 15:49

én nem értek mindenhez, sőt sok mindenhez nem értek, azokban nem is szoktam beleszólni.

nem kell személyeskedni érdemi hsz-t írtam, ha nem tudsz vele mit kezdeni az nem az én problémám.

99. spinneli (válaszként erre: 90. - 5e03fd4701)
2010. febr. 23. 15:47

oh, a szokásos kerülő motívum, ahogy érzed.

:)

98. 3a92f8d690 (válaszként erre: 96. - Noaxira)
2010. febr. 23. 15:46
Ha hallgattál volna bölcs maradtál volna te...
97. 5e03fd4701 (válaszként erre: 96. - Noaxira)
2010. febr. 23. 12:54

Ok mostantól így fogok tenni ....


Vagy nem! :D


Chuck Norrisnak nem kell a tévéjéhez távirányító. Csak ránéz és az átvált.

2010. febr. 23. 12:51

az sose baj, de anyira sose unatkozzék Medve Úr, hogy ilyen lehangolón fogalmaz a magamfajta szeminormális lények, meg a sajnálatra cseppet sem méltó, a jó úton jól haladó Rhee irányában...


"Mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja, és ez a tehénke harminc valahány évesen eléggé a nem jó út fele indult el. Sajnálni én sem tudom, hiszen ő főzte a dolgokat!"


Nem akarna ismét pitypangokról írni? Attól mindjárt jobb kedve kerekedne mindenkinek, nem kell ide ez a sok borúlátó szürke felleg, ez itten egy bíztató topik, hát aki ide ír az bíztasson, ne OFF-oljon, vagy ne legyen már rest nyitni vmelyik egy aprócska kis fika-topikot, ahová aztán gyűlhet a sok felleg.. Ide inkább a Napocska süssön, mert itt munka folyik, és drukkolás, meg mászás, és nem akart itt senki csatázni egymás ellen, mindenki úgyis egyfele húz, a drook ellen, minek konfliktust teremteni még oda is ahol ilyen szép összhang van? vagy van itt vki a drogok mellett? nohát... akkor Medve Úr, kérem szépen több pitypangot, kevesebb felleget meséljen nekünk... és aki még érez magában némi pozitív energiát, az álljon be Napsugárnak vagy Pomponlánynak,űzzük el a telet meg a sok rossz energiát, attól van már mindenkinek olyan harapós kedve ;))


no, én elpályázom egy időre, de lélekben időnként járok egyet erre, hogy nehogy úgy tűnjön, nem drukkolok elég intenzíven.. Medvepuszi Medve Úrnak és minden kis Napsugárnak, meg Neked Rhee!!!!

2010. febr. 23. 12:50

Még 1 ami szerintem nagyon fontos főleg ebben a fórumban:



Chuck Norris csak egyszer ütött mellé. Azóta kék az ég.


:-DD

2010. febr. 23. 12:41

Vazz elküldte közben tehát:


Lehet az egész topic Fail mert az inditóka nem nagyon jelentkezik azóta!

93. dzsigg (válaszként erre: 85. - Noaxira)
2010. febr. 23. 12:40

Te olyan naiv vagy*

Bizony vannak nekem is hibaim,bizony nem tagadom.Ott a naplom,valoban,nem valami fenyes az eletem.

De nem drogozom szet az agyamat,majd 33 evesen gondolkodok,jo lenne egy baba..

Csodalkozok,hogy azokat a nöket megvetik a forumokon akik abortuszt vegeznek,mert okuk van ra,aki meg siman elszarja az eletet egy kis füvel,azt meg itt patyolgatjatok.Tudod mit?

MEGIRTAM;ES FOGOM IS;SEMMI EGYÜTTERZESEM NINCS EGY DROGOSSAL SEM:Ha ezert megprobalsz kiosztani,az se erdekel,ne hidd hogy kevesebb leszek,de a velemenyemet leirhatom ugy gondolom.

92. 5e03fd4701 (válaszként erre: 89. - Spinneli)
2010. febr. 23. 12:40

Az emberek nagy része laikus valamilyen témában. Egyik ember sem ért mindenhez /kivéve természetesen kegyedet :-P/.

Ha valaki nyit egy topicot szerintem vállalja, hogy mindenféle emberke meg tehénpásztorka bele fog szólni. Mondjuk megértelek mert én is nyígok azok miatt akik a pasis topicokban állandóan a "hagyd ott hagyd ott hagyd ott"-at szajkozzák. Egyébként lehet az egész topic egy FAIL! :-DD

91. dzsigg (válaszként erre: 81. - Spinneli)
2010. febr. 23. 12:36
Nem a fü tuladagolasara gondoltam termeszetesen.....
90. 5e03fd4701 (válaszként erre: 89. - Spinneli)
2010. febr. 23. 12:35
:) ok ! vettem! ÉS? :-))))
89. spinneli (válaszként erre: 87. - 5e03fd4701)
2010. febr. 23. 12:28

A segítés alapja az, hogy ne sajnáljuk a delikvenst, én soha nem szoktam, sőt ebben nagyon szigorú szakmai kontroll van.

Mindenkinek mást jelent a segítségnyújtás, van akinek megy egyedül, van akinek kapaszkodó kell-mindenki a saját szintje, tapasztalatai, sérülései alapján.

1 emberből nem általánosíthast egy segítési formát.

Igazán szűklátókörű az a nézőpont, hogy mivel xnek y-nak és z-nek így sikerült a világ összes szenvedő emberének ez a kulcs.

Ismét kifejtem neked és a többi laikusnak, hogy a segítségnyújtás nem egyenlő a sajnálattal, vagy felmentéssel, sőt.

88. 5e03fd4701 (válaszként erre: 86. - Noaxira)
2010. febr. 23. 12:25
:) Már leszoktam a nettehéncsorda terelgetésről. Most csak unatkozom azért írogatok!
87. 5e03fd4701 (válaszként erre: 84. - Spinneli)
2010. febr. 23. 12:23

Az egyik barátlányom elhatározta, hogy leszokik aztán ennyi. :)

Mondjuk elkezdett helyette gépi kódban programozni. Virágkertész volt most meg rendszergizda. :) Mondjuk nem idegenektől kért tanácsot hanem a barátaitól.

Lehet nyöszörögni azon, hogy nehéz leszokni meg jaj szegény meg ez meg az de ha elegendő akaratereje van leszokik ... szerintem.

Példa az anyukám 40 évnyi kemény munkásozás után egy komolyabb tüdőgyulladástól megrémülve letette a cigit!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook